FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018

image

Ja 2018. gada 25. februārī savā kalendārā vēl neesat ieplājuši kādu pasākumu, iesakām to izdarīt drīzāk! Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 17.00 viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā notiks SEPTĪTĀ specializētā kāzu tematikas izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018.

Viesnīcas otrajā stāvā vairāk nekā 1000 kvadrātmetru platībā labākie kāzu industrijas speciālisti jau sagatavojuši jaunumu, trendu un speciālu priekšlikumu prezentācijas 2018. gada kāzu sezonai. Izstādes ietvaros notiks floristu konkurss Ziedu balle, kā arī kāzu prēmijas Baltic Wedding Awards 2018 uzvarētāju apbalvošanas ceremonija.

Kāzu tematikas izstādes Wedding Day EXPO Latvija 2018 ietvaros, kuru apmeklēs absolūtais līgavaiņu un līgavu vairākums ne tikai no Rīgas, bet arī no citām Latvijas pilsētām, lai rastu labākos priekšlikumus savām kāzām, notiks pasākums Baltic Wedding Awards 2018 prēmija.

Pasākumā paredzētas divas nominācijas: Gada kāzas un Gada līgava. Prēmijas laureāti saņems diplomu un vērtīgas balvas no sponsoriem. Katrā no nominācijām finālisti tiks noteikti, apkopojot prēmijas mājaslapā veiktā internet-balsojuma rezultātus. Par savu favorītu ikviens varēs nobalsot no 2018. gada 5. līdz 23. februārim. Pēc tam prēmijas ekspertu padome izvēlēsies uzvarētājus katrā no nominācijām, un 25. februārī kāzu tematikas izstādē Wedding Day EXPO Latvija 2018 notiks laureātu apbalvošanas ceremonija.

PIETEIKŠANĀS DALĪBAI KĀZU PRĒMIJAS PASĀKUMĀ
Pieteikumu dalībai kāzu prēmijas pasākumā var iesniegt līdz 2018. gada 31. janvārim. 

Wedding Day EXPO Latvija 2018 – grandiozs notikums, kas tiek speciāli organizēts nākamajiem jaunlaulātajiem, lai palīdzētu īstenot dzīvē sapni par ideālām kāzām.

Pulksten 12.00 Rīgas dzimtsarakstu nodaļu vadītāja svinīgi atklās izstādi Wedding Day EXPO Latvija 2018. Apmeklētājiem paredzēta aizraujoša un piesātināta šovprogramma, lai radītu svētku atmosfēru un izstādes dalībniekiem dotu iespēju spilgti parādīt savu produkciju un pakalpojumus, notiks arī interaktīvas meistarklases, degustācijas, paredzēti patīkami pārsteigumi, kā arī izstādes dalībnieku sarūpētu vērtīgu balvu un dāvanu izloze.

Visu dienu darbosies skaistuma stacija, kurā nākamās līgavas varēs ne tikai saņemt profesionālas konsultācijas, bet arī BEZ MAKSAS saņemt meistaru pakalpojumus – jaunu frizūru vai meikapu.

PIERAKSTĪTIES KĀZU MEIKAPA VAI FRIZŪRAS PROVEI iespējams, nosūtot pieteikumu uz e-pastu info@wedday.lv ar norādi "make-up stacija – frizūra" vai "make-up stacija – meikaps", obligāti norādot kāzu plānoto datumu un jūsu kontaktinformāciju.

Kā jūsu kāzas var kļūt par ideālām svinībām, kas visu mūžu paliks atmiņā, un kā izvēlētiess kvalitatīvus un jums piemērotākos pakalpojumus plašajā un daudzveidīgajā kāzu industrijas tirgū? Izstādē Wedding Day EXPO Latvija 2018 jūs varēsiet rast atbildes uz šiem jautājumiem, kā arī iepazīties ar dažādu virzienu profesionāļiem kāzu industrijas jomā.

Izstādes laikā notiks floristu konkurss Ziedu Balle, kura norise iepriecinās ikvienu izstādes apmeklētāju.

Kādi darbi būs konkursā? To šobrīd nezina neviens! Neapšaubāmi tie būs ziedu pušķi līgavām un piespraudes  līgavaiņiem. Ikviens izstādes Wedding Day EXPO Latvija 2018 apmeklētājs varēs vērot konkursa darbu tapšanas procesu un uzzināt konkursa rezultātus. Visi konkursa darbi tiks izstādīti apmeklētāju apskatei, un ikviens varēs nobalsot par darbu, kurš iepaticies.

Wedding Day EXPO Latvija 2018 – ne tikai izstāde, bet arī pilnvērtīgs kāzu šovs un neaizmirstams notikums visiem dalībniekiem, apmeklētājiem un tās organizētājiem. Tā patiešām ir plašākā un labākā izstāde Rīgā. Mēs esam pārliecināti, ka izstāde kļūs par spilgtu un patīkamu tradīciju un ik gadu veidosies ne vien par liela mēroga un populāru pasākumu, bet arī par lietderīgu pasākumu.

  • Izstādes laikā būs fotozonas, kur ikviens varēs nofotografēties un saņemt fotogrāfiju piemiņai. 
  • Izstādes laikā darbosies bērnu istaba, kurā jūs varēsiet atstāt savu bērnu pieredzējušu animatoru uzraudzībā. 
  • Izstādes apmeklētāji bez maksas varēs izmantot auto stāvvietu!


Izstādes datums: 2018. gada 25. februāris 
Darba laiks: 11.00 – 17.00
Izstādes norises vieta: viesnīca BELLEVUE PARK HOTEL RIGA (Slokas iela 1, Rīga, Latvija)
Ieeja: AR IELŪGUMU – BEZ MAKSAS 
Izstādes dienā ieejas maksa – 1 EUR

Ielūgumu uz izstādi varat saņemt BEZ MAKSAS:

 


 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI