FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu izstāde WedExpo Day4you 2018

image

Sestā kāzu izstāde WedExpo Day4you 2018 vērs savas durvis 2018.gada 21.janvārī viesnīcas Radisson Blu Daugava lielajā zālē “Daugava”.

Organizators: pasākumu organizēšanas aģentūra Day4you.lv
Vieta: viesnīca Radisson Blu Daugava (Rīga, Kuģu iela 24)
Darba laiks: 12:00 – 18:00
Ieeja: bez maksas

Izstādes galvenais mērķis paliek nemainīgs: piedāvāt apmeklētājiem pēc iespējas vairāk dažādības kā dalībnieku stendos, kuri apžilbinās ar skaistu noformējumu un lieliskākajiem piedāvājumiem, tā arī uz skatuves šovu programmas ietvaros.

Atverot izstādes durvis ieraudzīsiet kā ierasti siltā un omulīgā izstādes atmosfēra apvienosies ar neparastiem pārsteigumiem, ko izstādes organizatori būs sagatavojuši speciāli dalībniekiem un apmeklētājiem. 

Savus speciālos piedāvājumus kāzu izstādē WedExpo Day4you 2018 prezentēs vadošie Latvijas kāzu pakalpojumu profesionāļi:  no kāzu kleitām, ielūgumiem, dekorācijām, mūzikas, restorāniem līdz daudz citām lietām, par kurām pāri pat nevar iedomāties! Tā ir unikālā iespēja vienuviet un īsā laikā saņemt atbildes uz jautājumiem, ar kuriem sastopas ikviens jaunais pāris, plānojot savu pirmo ģimenes pasākumu.

Izstādes laikā darbosies Skaistuma stacija, kur vizāžistes un frizieres piedāvās jums izmēģinājuma make-up un kāzu frizūras. Kompānija Noble Wine piedāvās visiem vīna degustāciju, bet viena no labākajām konditorejām Rīgā “Tortes Fabrika” pacienās jūs ar garšīgu kāzu kūku.

Būs loterija ar vertīgām balvām, modes skates, fotozonas, muzikālie priekšnesumi un daudz kas cits vienuviet izstādē WedExpo Day4you 2018.

Sekojiet jaunumiem mūsu Facebook lapā.


Ieskats WedExpo Day4you 2017

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Jau sesto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde un semināri, kurā vienā dienā pāriem būs iespēja satikt vairākus kāzu nozares pakalpojumu sniedzējus, sākot ar kāzu kleitām, beidzot ar vakara vadītājiem.

  • Gatavojaties kāzām un vēlaties kaut varētu pirms atbildīgā notikuma piedzīvot ģenerālmēģinājumu? Esam jūs sadzirdējuši! Piedāvājam jums lielisku iespēju šajā rosīgajā pirmskāzu laikā piedzīvot dienu bez raizēm un stresa, bet ar pucēšanos un fotogrāfēšanos profesionālas komandas gādīgajās rokās!

  • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.

  • Kāzu Aģentūra no Latvijas iegūst balvu kā gada BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR konkursā LTG European Awards 2018.

  • Kāzu Aģentūrā mierīgā noskaņā, baudot šampanieti, būs iespēja satikt kāzu jomas speciālistus – sākot ar kāzu fotogrāfu, videooperatoru, dekoratoru, ielūgumu, galda karšu, viesu grāmatu mākslinieci, kāzu tērpu dizaineri, kāzu dejas pasniedzēju, medus mēneša ceļojumu speciālistu, laulību gredzenu konsultantu un kāzu koordinatoru, lai uzzinātu sev aktuālos jautājums par kāzām.

  • Ja 2018. gada 25. februārī savā kalendārā vēl neesat ieplājuši kādu pasākumu, iesakām to izdarīt drīzāk! Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 17.00 viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā notiks SEPTĪTĀ specializētā kāzu tematikas izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018.