FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu žurnāla PRECOS nr.13 atklāšanas pasākums

image

Ielūdzam Jūs uz kāzu žurnāla PRECOS Nr.13. atklāšanas pasākumu 13.oktobrī plkst. 18:30 kultūras bārā Sapņi un kokteiļi, Blaumaņa ielā 32, Rīga.

Pasākuma laikā būs iespēja pirmajiem izšķirstīt jaunā žurnāla lapas, kā arī izbaudīt nesteidzīgu piektdienas vakaru, lai kopīgi parunātu par visu, kas saistīts ar mums tik mīļo kāzu tēmu.

Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties gan jaunāko, gan iepriekšējos numurus par īpaši izdevīgu cenu.

Žurnāls PRECOS ir jauno pāru iedvesmas avots. Katra žurnāla lappuse atklāj jaunas idejas un sajūtas, no kurām iedvesmoties, plānojot savu kāzu dienu.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Uz tikšanos žurnāla atklāšanas pasākumā,
Jūsu žurnāls PRECOS.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Gatavojaties kāzām un vēlaties kaut varētu pirms atbildīgā notikuma piedzīvot ģenerālmēģinājumu? Esam jūs sadzirdējuši! Piedāvājam jums lielisku iespēju šajā rosīgajā pirmskāzu laikā piedzīvot dienu bez raizēm un stresa, bet ar pucēšanos un fotogrāfēšanos profesionālas komandas gādīgajās rokās!

  • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.

  • Kāzu Aģentūra no Latvijas iegūst balvu kā gada BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR konkursā LTG European Awards 2018.

  • Kāzu Aģentūrā mierīgā noskaņā, baudot šampanieti, būs iespēja satikt kāzu jomas speciālistus – sākot ar kāzu fotogrāfu, videooperatoru, dekoratoru, ielūgumu, galda karšu, viesu grāmatu mākslinieci, kāzu tērpu dizaineri, kāzu dejas pasniedzēju, medus mēneša ceļojumu speciālistu, laulību gredzenu konsultantu un kāzu koordinatoru, lai uzzinātu sev aktuālos jautājums par kāzām.

  • Ja 2018. gada 25. februārī savā kalendārā vēl neesat ieplājuši kādu pasākumu, iesakām to izdarīt drīzāk! Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 17.00 viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā notiks SEPTĪTĀ specializētā kāzu tematikas izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018.

  • Kāzu plānošanas darbnīcā kopā ar dalībniekiem gūsim ieskatu kāzu dienas organizatoriskajās niansēs sākot ar kāzu dienas idejām un laika plānu, līdz resursu plānošanai.