FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Piesakies kāzu ģenerālmēģinājumam!

image

Gatavojaties kāzām un vēlaties kaut varētu pirms atbildīgā notikuma piedzīvot ģenerālmēģinājumu? Esam jūs sadzirdējuši! Piedāvājam jums lielisku iespēju šajā rosīgajā pirmskāzu laikā piedzīvot dienu bez raizēm un stresa, bet ar pucēšanos un fotogrāfēšanos profesionālas komandas gādīgajās rokās!

Kā saskaņot līgavas un līgavaiņa koptēlu? Kādu kosmētiku, ziedus un toņus izvēlēties? Žurnāla PRECOS pārvērtību laikā katram pārim būs unikāla iespēja “pielaikot” kāzu apģērbu, grimu, aksesuārus un pat atmosfēru, lai saprastu, kas ir tas, kas visvairāk atbilst un patīk tieši jums.
 
Kas jums ir jādara? Viss ir vienkārši. Gaidīsim jūsu pieteikumu kāzu žurnāla PRECOS 15.numura pārvērtībām!
 
Kā pieteikties pārvērtībām?
 
1) Izveidojiet īsu aprakstu par jums, savām kāzu idejām un vīziju (taču esiet gatavi eksperimentiem!)
2) Pievienojiet 3-5 fotogrāfijas (no tām divām jābūt jūsu katra portretam un vienai kopbildei)
3) Norādiet kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs)
4) Sūtiet pieteikumu uz redakcija@precos.lv līdz 31. augustam
 
Ar pāriem, kuri tiks izvēlēti kāzu ģenerālmēģinājumam, sazināsimies personīgi.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Satikšanās vieta paliek nemainīga jau 7. gadu, tādēļ izstāde WedExpo Day4You 2019 laipni vērs viesnīcas Radisson Blu Daugava durvis 2019.gada 20. janvārī.

  • Jau sesto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde un semināri, kurā vienā dienā pāriem būs iespēja satikt vairākus kāzu nozares pakalpojumu sniedzējus, sākot ar kāzu kleitām, beidzot ar vakara vadītājiem.

  • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.

  • Kāzu Aģentūra no Latvijas iegūst balvu kā gada BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR konkursā LTG European Awards 2018.

  • Kāzu Aģentūrā mierīgā noskaņā, baudot šampanieti, būs iespēja satikt kāzu jomas speciālistus – sākot ar kāzu fotogrāfu, videooperatoru, dekoratoru, ielūgumu, galda karšu, viesu grāmatu mākslinieci, kāzu tērpu dizaineri, kāzu dejas pasniedzēju, medus mēneša ceļojumu speciālistu, laulību gredzenu konsultantu un kāzu koordinatoru, lai uzzinātu sev aktuālos jautājums par kāzām.

  • Ja 2018. gada 25. februārī savā kalendārā vēl neesat ieplājuši kādu pasākumu, iesakām to izdarīt drīzāk! Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 17.00 viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā notiks SEPTĪTĀ specializētā kāzu tematikas izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018.