FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Atskats uz izstādi "BalticWedding Expo Jelgava 2017"

image

Kāzu izstāde ‘’Balticwedding expo Jelgava’’ ir platforma, kas sniedz iespēju izpausties ikvienam, kurš mīl un spēj radīt patiesi skaistas lietas, lai kāzu dienu padarītu perfektu. Šogad izstāde notika no 27. līdz 29. janvārim un priecēja publiku ar pārdomātu un informatīvi bagātu programmu.

Izstādes svinīgā atklāšana notika 27. janvārī  modes namā ‘’Tēma’’. Vakara gaitā viesi varēja vērot modes skates no kāzu salona ‘’Sofi’’ un Daigas Latkovskas modes skati, kur skatītāju priekšā līgava mainīja savu vizuālo tēlu ar dažādu aksesuāru palīdzību. Notika kopīga gleznas veidošana, skanēja dzīvā mūzika grupas ‘’Riga Bisquits’’ izpildījumā un, protams, tika pasniegtas gardas uzkodas, ko ar mīlestību piedāvāja konditoreja un banketu serviss ‘’Silva’’. Jaunu un modernu aksesuāru līgavām demonstrēja zīmola ‘’From Bee With Love’’ pārstāvji. Dekorācijas un noformējumu veidoja Iveta Kokmane no "Dekomeistars". Pasākumā varēja aplūkot dažādas rotas un gredzenus, notika sarunas par kāzām, tika teiktas svinīgas uzrunas un valdīja ļoti patīkama un radoša gaisotne. Vakaru svinīgi un krāšņi noslēdza satriecošs uguns šovs un salūts no labākajiem sava aroda meistariem – Petarde.lv 

Otrā izstādes diena tika veltīta semināram ‘’Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi’’, kur kāzu jomas pārstāvji dalījās pieredzē ar līgavām un citiem klātesošajiem. Galvenā semināra viešņa bija kāzu aģentūras ‘’Sweet Kuda’’ īpašniece Natālija Kuda no Ukrainas. Natālija ieteica pārsteigt savus kāzu viesus, liekot uzsvaru uz emocijām. Viņa stāstīja, ka kāzu viesim uz svinībām ir jāatnāk vienā emocionālā stāvoklī, bet jāaiziet pavisam citā, pozitīvā noskaņā.

Baltic Wedding Expo 2017

Īpašu dekoru visiem semināra apmeklētājiem prezentēja studija ‘’Petals’’ sadarbībā ar dekoratoriem no uzņēmuma ‘’Art of weddings’’. Tā bija krāšņa un iespaidīga papīra ziedu siena – viena no jaunākajām tendencēm kāzu dekorāciju jomā. Semināra kafijas pauzēs viesi varēja baudīt fantastisku saksafona skanējumu  Sergeja Boitsova izpildījumā. Viedokļu apmaiņa, ieteikumi, padomi un jaunas idejas piepildīja otro kāzu izstādes ‘’Balticwedding expo Jelgava’’ dienu.

Kāzu izstāde tika atklāta trešajā pasākuma dienā, 29. janvārī, pulcējot vairāk nekā 45 kāzu jomas profesionāļus ar mērķi palīdzēt jaunajiem pāriem un vedējiem. Izstādē bija redzams viss, ieskaitot kāzu albumus, kāzu dekorācijas, ceremoniju vietas, šova programmas un burvīgas dāvanas. Emocijas, neredzētas modes skates sadarbībā ar sabiedrības organizāciju ‘’HitbyLove’’, make-up zonas, uzkodas un elegantā modes skate no salona ‘’Sofi’’ un ‘’Crown Me’’ kroņiem. Izstādes jaunums – pirmais kāzu floristikas konkurss ‘’Wedding Florist 2017’’ – pulcēja skatītājus novērtēt floristu veikumu. Izstādes organizatori vēlas izteikt personīgu paldies katram dalībniekam par uzdrīkstēšanos, drosmi un burvīgiem darbiem! 

Baltic Wedding Expo 2017

Šogad apmeklētājus priecēja jauni izstādes dalībnieki, kas iepriekš izstādē vēl nebija piedalījušies. Līgavām bija iespēja ieraudzīt burvīgu un skaistu kāzu plānotāju un aplūkot fantastiskus galdu klājumus  no “Dekomeistara” un ģimenes restorāna “Hercogs”. Pārsteidzoši romantisku noskaņu radīja māksliniece Tatjana Gavrilenko, prezentējot izstādes publikai smilšu šovu. Laulību gredzeni, vīriešu uzvalki, mīļas idejas dāvanām un, protams, dzīvā mūzika – tas bija pilns sajūtu un emociju spektrs, kas trīs dienu garumā priecēja pilsētas iedzīvotājus un viesus! 

Izstādes organizatori vēlas izteikt pateicību  DJ Ormix ar komandu ‘’PGV EVENT Service’’ par muzikālo noformējumu un tehnisko atbalstu visās izstādes dienās, izstādes oficiālajam make-up meistaram Jekaterinai Savčukai un izstādes fotogrāfei Ilzei Strēlei. Graciozi un ar rozīnīti visas izstādes dienas vadīja burvīgā vakara vadītāja Viktorija Korņejeva. Ja krāšņi un svinīgi, tad tikai Petarde.lv, tādēļ lielu paldies sakām personīgi Jānim Nutovičam par fantastisko salūtu izstādes atklāšanas dienā! Komandā ir spēks!

Foto: Dzintats Krastiņš, Ilze Strēle un Ainars Krauklis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Jau sesto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde un semināri, kurā vienā dienā pāriem būs iespēja satikt vairākus kāzu nozares pakalpojumu sniedzējus, sākot ar kāzu kleitām, beidzot ar vakara vadītājiem.

  • Gatavojaties kāzām un vēlaties kaut varētu pirms atbildīgā notikuma piedzīvot ģenerālmēģinājumu? Esam jūs sadzirdējuši! Piedāvājam jums lielisku iespēju šajā rosīgajā pirmskāzu laikā piedzīvot dienu bez raizēm un stresa, bet ar pucēšanos un fotogrāfēšanos profesionālas komandas gādīgajās rokās!

  • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.

  • Kāzu Aģentūra no Latvijas iegūst balvu kā gada BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR konkursā LTG European Awards 2018.

  • Kāzu Aģentūrā mierīgā noskaņā, baudot šampanieti, būs iespēja satikt kāzu jomas speciālistus – sākot ar kāzu fotogrāfu, videooperatoru, dekoratoru, ielūgumu, galda karšu, viesu grāmatu mākslinieci, kāzu tērpu dizaineri, kāzu dejas pasniedzēju, medus mēneša ceļojumu speciālistu, laulību gredzenu konsultantu un kāzu koordinatoru, lai uzzinātu sev aktuālos jautājums par kāzām.

  • Ja 2018. gada 25. februārī savā kalendārā vēl neesat ieplājuši kādu pasākumu, iesakām to izdarīt drīzāk! Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 17.00 viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā notiks SEPTĪTĀ specializētā kāzu tematikas izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018.