FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu izstāde „WedExpo Day4you 2017”

image

Piektā kāzu izstāde „WedExpo Day4you 2017” vērs durvis 2017. gada 5. februārī viesnīcas „Radisson Blu Daugava” lielajā zālē. Izstādi organizē pasākumu aģentūra „Day4you.lv”.

Galvenais izstādes mērķis paliek nemainīgs – piedāvāt apmeklētājiem pēc iespējas vairāk dažādības kā dalībnieku stendos, kuri apžilbinās ar skaistu noformējumu un lieliskiem piedāvājumiem, tā arī uz skatuves šovu programmas ietvaros.

Kāzu izstāde WedExpo 2017

Pie izstādes ieejas ikvienam apmeklētājam tiks piedāvāts dzirkstošais vīns un šokolāde. Izstādē silta un omulīga atmosfēra apvienosies ar neparastiem pārsteigumiem, ko organizatori būs sagatavojuši speciāli dalībniekiem un apmeklētājiem.

Kāzu izstāde WedExpo 2017

Vadošie Latvijas un citu valstu kāzu pakalpojumu profesionāļi ar speciālajiem piedāvājumiem gaidīs Jūs piektajā kāzu izstādē „WedExpo Day4you 2017”, lai palīdzētu orientēties visās svinību organizēšanas detaļās – no kāzu kleitām, ielūgumiem, dekorācijām, mūzikas, restorāna līdz daudzām citām lietām, par kurām Jūs pat neiedomājaties! Tā ir unikālā iespēja vienuviet un īsajā laikā saņemt atbildes uz jautājumiem, ar kuriem sastopas ikviens jaunais pāris, plānojot savu pirmo ģimenes pasākumu.

Kāzu izstāde WedExpo 2017

„WedExpo Day4you 2017” ir vienīgā izstādē, kur jaunos pārus un citus viesus gaidīs ekskluzīvas atlaides un piedāvājumi. Izstādes laikā ikviens apmeklētājs saņems dāvanā katalogu ar atlaižu kuponiem no izstādes dalībniekiem kāzu precēm un pakalpojumiem visai 2017. gada sezonai.

Kāzu izstāde WedExpo 2017

Izstādes laikā darbosies skaistuma stacija, kur vizāžistes un frizieres piedāvās jums izmēģinājuma grimu un kāzu frizūras.

Sekojiet jaunumiem mūsu Facebook lapā!

Kāzu izstāde WedExpo 2017

Norises vieta: Rīga, Kuģu iela 24 – viesnīca „Radisson Blu Daugava”
Izstādes darba laiks: 12:00 – 18:00
Ieeja izstādē bez maksas

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Gatavojaties kāzām un vēlaties kaut varētu pirms atbildīgā notikuma piedzīvot ģenerālmēģinājumu? Esam jūs sadzirdējuši! Piedāvājam jums lielisku iespēju šajā rosīgajā pirmskāzu laikā piedzīvot dienu bez raizēm un stresa, bet ar pucēšanos un fotogrāfēšanos profesionālas komandas gādīgajās rokās!

  • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.

  • Kāzu Aģentūra no Latvijas iegūst balvu kā gada BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR konkursā LTG European Awards 2018.

  • Kāzu Aģentūrā mierīgā noskaņā, baudot šampanieti, būs iespēja satikt kāzu jomas speciālistus – sākot ar kāzu fotogrāfu, videooperatoru, dekoratoru, ielūgumu, galda karšu, viesu grāmatu mākslinieci, kāzu tērpu dizaineri, kāzu dejas pasniedzēju, medus mēneša ceļojumu speciālistu, laulību gredzenu konsultantu un kāzu koordinatoru, lai uzzinātu sev aktuālos jautājums par kāzām.

  • Ja 2018. gada 25. februārī savā kalendārā vēl neesat ieplājuši kādu pasākumu, iesakām to izdarīt drīzāk! Šajā dienā no plkst. 11.00 līdz 17.00 viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga Slokas ielā 1, Rīgā notiks SEPTĪTĀ specializētā kāzu tematikas izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2018.

  • Kāzu plānošanas darbnīcā kopā ar dalībniekiem gūsim ieskatu kāzu dienas organizatoriskajās niansēs sākot ar kāzu dienas idejām un laika plānu, līdz resursu plānošanai.