FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Kāzu izstāde „WedExpo Day4you 2017”

image

Piektā kāzu izstāde „WedExpo Day4you 2017” vērs durvis 2017. gada 5. februārī viesnīcas „Radisson Blu Daugava” lielajā zālē. Izstādi organizē pasākumu aģentūra „Day4you.lv”.

Galvenais izstādes mērķis paliek nemainīgs – piedāvāt apmeklētājiem pēc iespējas vairāk dažādības kā dalībnieku stendos, kuri apžilbinās ar skaistu noformējumu un lieliskiem piedāvājumiem, tā arī uz skatuves šovu programmas ietvaros.

Kāzu izstāde WedExpo 2017

Pie izstādes ieejas ikvienam apmeklētājam tiks piedāvāts dzirkstošais vīns un šokolāde. Izstādē silta un omulīga atmosfēra apvienosies ar neparastiem pārsteigumiem, ko organizatori būs sagatavojuši speciāli dalībniekiem un apmeklētājiem.

Kāzu izstāde WedExpo 2017

Vadošie Latvijas un citu valstu kāzu pakalpojumu profesionāļi ar speciālajiem piedāvājumiem gaidīs Jūs piektajā kāzu izstādē „WedExpo Day4you 2017”, lai palīdzētu orientēties visās svinību organizēšanas detaļās – no kāzu kleitām, ielūgumiem, dekorācijām, mūzikas, restorāna līdz daudzām citām lietām, par kurām Jūs pat neiedomājaties! Tā ir unikālā iespēja vienuviet un īsajā laikā saņemt atbildes uz jautājumiem, ar kuriem sastopas ikviens jaunais pāris, plānojot savu pirmo ģimenes pasākumu.

Kāzu izstāde WedExpo 2017

„WedExpo Day4you 2017” ir vienīgā izstādē, kur jaunos pārus un citus viesus gaidīs ekskluzīvas atlaides un piedāvājumi. Izstādes laikā ikviens apmeklētājs saņems dāvanā katalogu ar atlaižu kuponiem no izstādes dalībniekiem kāzu precēm un pakalpojumiem visai 2017. gada sezonai.

Kāzu izstāde WedExpo 2017

Izstādes laikā darbosies skaistuma stacija, kur vizāžistes un frizieres piedāvās jums izmēģinājuma grimu un kāzu frizūras.

Sekojiet jaunumiem mūsu Facebook lapā!

Kāzu izstāde WedExpo 2017

Norises vieta: Rīga, Kuģu iela 24 – viesnīca „Radisson Blu Daugava”
Izstādes darba laiks: 12:00 – 18:00
Ieeja izstādē bez maksas

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Lieliska iespēja pāriem, kuri paši plāno savas kāzas, uzzināt ieteikumus kāzu dienas plānam un scenārijam!

 • Norises vieta: Padejosim?
  Laiks: 16. janvāris – 3. februāris
   
   
 • Satikšanās vieta paliek nemainīga jau 7. gadu, tādēļ izstāde WedExpo Day4You 2019 laipni vērs viesnīcas Radisson Blu Daugava durvis 2019.gada 20. janvārī.

 • Jau sesto gadu notiks kāzu pakalpojumu izstāde un semināri, kurā vienā dienā pāriem būs iespēja satikt vairākus kāzu nozares pakalpojumu sniedzējus, sākot ar kāzu kleitām, beidzot ar vakara vadītājiem.

 • Gatavojaties kāzām un vēlaties kaut varētu pirms atbildīgā notikuma piedzīvot ģenerālmēģinājumu? Esam jūs sadzirdējuši! Piedāvājam jums lielisku iespēju šajā rosīgajā pirmskāzu laikā piedzīvot dienu bez raizēm un stresa, bet ar pucēšanos un fotogrāfēšanos profesionālas komandas gādīgajās rokās!

 • Maijā un jūnijā Kāzu Aģentūrā pāriem, kuri plāno kāzas ir paredzētas bezmaksas atvērto durvju dienas ar “30 minūšu diskusijām”, kā arī pāriem, kuri paši plāno savas kāzas – maksas lekcijas par budžeta izstrādi un radošā darbnīca ar dienas plāna un scenārija veidošanu.