FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi

image

Kā var pārsteigt kāzu dekoratoru un kur kāzu jomas pārstāvji smeļas iedvesmu saviem radošajiem darbiem?  Izstādes „Balticwedding expo Jelgava” ietvaros notiks pirmais starptautiskais seminārs „Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi”’, kura laikā kāzu jomas pārstāvji dalīsies pieredzē ar klātesošajiem, iepazīstinās ar jaunumiem, konsultēs un iedvesmos. 

Lai nedaudz atklātu semināra aizkulises un parādītu jums, cik interesants tas būs, mēs uzdevām dažus interesantus jautājumus dekoratoram Vladimiram Altuhovam no uzņēmuma „Art of Weddings”’, ielūgumu un poligrāfijas pavēlniecei Oksanai Solncevai un kāzu video operatoram Aināram Krauklim no „Balticwedding”.  Lūk, cik interesanta sanāca saruna:

Vladimir, saki, lūdzu, vai ir kas tāds, ar ko klients var pārsteigt pieredzējušu dekoratoru?

Jā, nesen tāds gadījums bija. Es jautāju klientiem, kad ir paredzētas kāzas, un atbilde bija – rīt! Tas bija negaidīti un pārsteidzoši. 

Kādēļ ir svarīgi dalīties pieredzē ar citiem, un vai tas ietekmē Latvijas kāzu tirgu kopumā? 

Skatoties, ar ko – ar jauno pāri vai dekoratoriem? Ja ar jauno pāri, tad tas ir svarīgi, jo viņiem ir jābūt sagatavotiem, viņiem jāzina, kas ko maksā un kādas ir iespējas. Jo vairāk līgavas un līgavaiņi zinās, jo mazāk būs pārsteigti par cenām un varēs ar tām rēķināties. Arī dekoratoram ir vieglāk strādāt, ja jaunais pāris ir sagatavots un jau ir iezīmējis savas vēlmes un apzinās iespējas. 

Ja runa ir par dalīšanos pieredzē ar dekoratoriem, tad ir svarīgi, lai dekoratori spētu novērtēt savu darbu un nepazeminātu cenas. Piemēram, ir uzņēmumi, dekoratori, kas neprasa samaksu par transportu un dekorāciju uzstādīšanu. Savukārt tie, kas novērtē savu darbu un prasa samaksu arī šajās pozīcijās, sāk uztraukties. Ja visi spētu novērtēt savu darbu, tad šādu situāciju būtu daudz mazāk. Pieredzes apmaiņa – tas vienmēr saliedē un ir noderīgi.

Par ko tu runāsi semināra ietvaros 28. janvārī?

Es dalīšos pieredzē un palīdzēšu saprast, kā un pēc kādiem principiem izvēlēties savu dekoratoru, kas ir jāņem vērā un kam jāpievērš uzmanība. Izstāstīšu, kādās zonās iedalāmas banketu zāles un arī izbraukuma ceremoniju vietas. Atklāšu noslēpumu par to, kā ieekonomēt naudu, un izstāstīšu, bez kā var iztikt, lai lieki netērētu līdzekļus. Iemācīšu, kā pareizi izvirzīt prioritātes kāzu dekoru izvēlē, lai cilvēki paši to arī varētu izdarīt. Visa šī informācija ir ekskluzīva un, ja vēlaties zināt vairāk, tad gaidīšu jūs seminārā.

Balticwedding expo Jelgava

Ja esat bijuši Oksanas Solncevas burvīgajā kāzu ielūgumu un kāzu poligrāfijas valstība, tad noteikti sajutāt to, ar kādu mīlestību tur viss top. Mēs vēlējāmies uzzināt, kur rodas viss šis skaistums, kas ir tie pirmsākumi, kas iedvesmo.

Oksana, kas tevi iedvesmo radīt tik satriecoši skaistas lietas?

Mani iedvesmo daba, krāsu un faktūru savienojums tajā, jo īpaši iedvesmo neparasti krāsu savienojumi. Mani iedvesmo arī kolēģi no kāzu nozares, pāri, jo katram no tiem ir savs stāsts. Un vēl mani iedvemso mūsu restorānu interjeri.

Ko tev nozīmē seminārs ‘’Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi’’, kur tu vari dalīties pieredzē?

Šis seminārs vispirms ir iespēja man pašai sniegt sev atskaiti par to, ko es daru, iespēja apkopot savas domas un prezentēt tās klausītājiem.

Balticwedding expo Jelgava

Ar jautājumiem par šovu programmas izvēli, ieteikumiem un šovu veidiem vērsāmies pie semināra dalībnieces Tatjanas Gavrilenko.

Kā jūs raksturotu pārus, kas izvēlas smilšu šovu – viņi ir romantiķi, cilvēki, kuri meklē jaunus iespaidus vai sapņotāji? 

Es strādāju ar katru pāri individuāli: viņi aizpilda speciālu anketu, kurā atbild uz jautājumiem un raksturo savu mīlas stāstu. Izvērtējot šo anketu un mūsu sarunu, es zīmēju viņu mīlas stāstu. Jo vairāk ir informācijas no abām pusēm, jo krāšņāks un interesantāks top stāsts.
 
Pāri, kas izvēlas smilšu šovu, ir atvērti, pārpildīti ar jūtām un mīlestību, gatavi dalīties ar apkārtējiem. Kāzas ir pasākums, kurā cilvēki ir patiesu jūtu pārņemti un dāvā mīlestību arī saviem tuviniekiem. Pāri ir ļoti dažādi, bet visus vieno īsta mīlestība.

Kā pareizi izvēlēties kāzu šova programmu? Kam jāpievērš uzmanība?  

Izvēloties šova programmu, ir ļoti svarīgi ņemt vērā garstāvokli, enerģētiku un atmiņas, kas paliks pēc pasākuma. Neviens neatcerēsies garšīgākos salātus vai uzkodas, bet, ja jūs veiksmīgi un pareizi izvēlēsities pasākuma vadītāju un šova programmu, viesi vēl ilgi būs pasākuma eiforijā.

Kāzu šova izvēlei ir jābūt tikpat svarīgai kā kāzu kleitas izvēlei, jo kā viens, tā otrs ir pasākuma trumpis un raksturo jūsu garastāvokli un gaumi.

Es šova programmu iedalu 3 posmos: viesu sagaidīšana un pasākuma sākums, vakara kulminācija un fināls. Pajautājiet sev, vai vēlaties ar viesiem pavadīt laiku vai arī tos izklaidēt? Vai jums nepieciešams kas mierīgs un lirisks vai pasakains? Kādēļ jums ir nepieciešams šovs un kurā momentā vēlaties to izmantot?

Kontaktējoties ar māksliniekiem, es vienmēr skatos viņu promo materiālus: mēs dzīvojam mūsdienu pasaulē un jebkuram sevis cienīgam māksliniekam ir jābūt mājas lapai, foto un video. Obligāti jāapmeklē šo mākslinieku sociālo tīklu lapas, jo tur var novērtēt mākslinieka līmeni, darbu, viņa sadarbības partnerus, klientu atsauksmes, kā arī saprast, kāds šis cilvēks ir saziņā. Tas ir ļoti svarīgi, jo šis mākslinieks darbosies jūsu pasākumā un jums ir jājūtas komfortabli. Ja pēc promo materiālu apskates jūs vēl šaubieties, satiecieties ar mākslinieku klātienē. 

Seminārā es daudz sīkāk pastāstīšu par šova programmas izvēli un atbildēšu uz jautājumiem.

Balticwedding expo

Jautājumu par iedvesmu uzdevām kāzu video operatoram Aināram Krauklim no „Balticwedding”, jo, radot skaistas un paliekošas lietas, ir jāiegulda liela daļa no sevis, un šī enerģija ir kaut kur jāatjauno. 

Ainār, kur tu iedvesmojies un rodi enerģiju, lai veidotu arvien jaukākus kāzu video?

Mani iedvesmo paši cilvēki – jautri, atklāti cilvēki. Komunicēt ar tādiem ir ļoti patīkami, un tas rada pozitīvu enerģiju. Ļoti nepatīk lielkulīgi cilveki. Vēl mani iedvesmo vietas, jaunas vietas, kur varam doties kāzu dienā.

 Kādu tu redzi 2017. gada kāzu sezonu?

Tā kā mūsu kuģim buras ir uzvilktas un pulvera mucas – piepildītas, uz jauno sezonu skatos kā uz diezgan darbīgu laiku. Esmu radoši noskaņots un uz sadarbību vērsts. Kopīgi meklēsim jaunus rakursus un taisīsim mākslu.

Balticwedding expo Jelgava

Šie bija daži jautājumi no mūsu sarunas ar semināra „Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi”’ runātājiem. Lai kopīgi baudītu semināru, sarunas, dzīvo mūziku, uzkodas un gūtu pozitīvas emocijas, ESIET LAIPNI AICINĀTI 28.01.2017. Jelgavā, Akadēmijas ielā 10.  Seminārs notiks no pulksten 13:00 līdz 18:00. Biļetes pieejamas „Biļesu servisa” kasēs. Iedvesmosimies kopā! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI