FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu salons „Ingrida Bridal” piedzīvo žilbinošas pārvērtības

image

Decembra sākumā pēc mūsdienīgas iekštelpu renovācijas durvis no jauna vēris kāzu salons Ingrida Bridal. Latvijas tirgū tas sekmīgi darbojas jau vairāk nekā 16 gadus, un Bruņinieku ielas 35 nams ir tā trešā un šobrīd arī ilgstošākā mājvieta.

Galvenais remontdarbu mērķis bija uzlabot salona dizainu un padarīt to klientiem vēl ērtāku un funkcionālāku. Rezultātā abas Ingrida Bridal salona telpas ir piedzīvojušas žilbinošas pārvērtības, kļūstot par japāņu stila iedvesmotu ķiršu dārzu. Kā galvenais interjera elements salona galvenajā zālē izmantoti sniegbaltu un maigi rozā sakuras ziedu rotāti zari, kas vijas gar sienām un cēli noraugās no elegantas stāvvāzes. Tos papildina arī dekoratīvi putnu būrīši, kas uzbur sapņainu paradīzes dārza ainu un ļauj sajust dabas maigo pieskārienu.

Ingrida Bridal salona renovācija

Romantiskās vēsmās ieturētās ķiršu oāzes idejas un realizācijas autors ir Aivis Megris, kurš ir arī dizaina studijas A.M. Dizains saimnieks ar ilgstošu profesionālo pieredzi kāzu dekorēšanā. Kā atklāj salona īpašniece un zīmola Ingrida Bridal dizainere Ingrīda Vaivade, ideja par ķiršu ziedu elementiem radās pavisam nejauši, kad jaunās 2017. gada pavasara-vasaras kolekcijas Blooming Flowers fotosesijas laikā K. K. fon Stricka villas telpas tika dekorētas ar šādiem pašiem pasteltoņu ķiršu ziediem. Neilgi pēc tam sievišķīgās dekorācijas jau rotājušas arī kāzu salonu.

Ingrida Bridal salona renovācija

Līdzās jaunajiem ziedu dekoriem salonā tika ieviestas arī citas vienotā stilā ieturētas interjera pārmaiņas. Proti, līdzšinējo sienu un grīdas krāsojumu tagad aizstāj krietni gaišāki un saulaināki toņi, kas telpai piešķir vēl nebijušu plašuma un svaiguma sajūtu. Tāpat nomainītas tika arī gaismas, kas šobrīd ir vēl spožākas un dzidrākas nekā jebkad. Lai telpām piešķirtu modernu un neuzbāzīgu minimālisma auru, tajās esošais mēbeļu skaits tika būtiski samazināts, atstājot vietu vien pašam nepieciešamākajam.

Ingrida Bridal salona renovācija

Iedvesmojošas pārmaiņas skārušas arī pielaikošanas zāli, kas nu pilda tikai topošo līgavu miera ostas funkciju. Šajā salona telpā netraucēti norit aktīvais kleitu piemeklēšanas un laikošanas process, ko īpaši patīkamu padara daudzo spoguļu klātbūtne un grīdā iestrādātais podests. Tas klientēm ļauj uz mirkli iejusties modeļu lomā un palūkoties uz sevi no malas, padarot kāzu tērpa meklējumus par īstu piedzīvojumu. Šeit atšķirībā no salona galvenās zāles dizaina noformējumā izmantoti krāšņi orhideju ziedi, kas visapkārt rada saulaini vasarīgu ainu.

Ingrida Bridal salona renovācija
Ingrida Bridal salona renovācija

Ikviena kliente ir laipni gaidīta uzlabotā dizaina kāzu salonā Ingrida Bridal, lai kopā ar zīmola dizaineri un viņas profesionāļu komandu izvēlētos savu sapņu kleitu valdzinošām un patiesi neaizmirstamām kāzām.

Ar plašo Ingrida Bridal kāzu kleitu sortimentu iespējams iepazīties arī zīmola mājas lapā.
Fotogrāfs: Valdis Kauliņš

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI