FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu izstāde “Balticwedding expo Jelgava”

image

Acis ciet un sapņojam! Sapnī var visu – dārgāko kleitu un skaistākos ziedus, labāko svinību vietu un ekskluzīvu auto... Burvīgi! Taču pienāk brīdis, kad acis jāatver un jāsāk meklēt īstus pakalpojumu sniedzējus. Arī pie mums, Latvijā, viss ir iespējams, un sapņi piepildās. 

"Balticwedding expo Jelgava" ir kāzām veltīts projekts, kas iedvesmo mūs, organizatorus, radīt krāšņus svētkus, uzrunāt labākos nozares speciālistus un īstenot sapņus.  Mēs esam radījuši pilnīgi savādāku kāzu izstādi, nekā Latvijā pašlaik ir pieejams. Esam ārpus Rīgas, un tas rada svinīgu iemeslu doties ārpus galvaspilsētas, lai baudītu mieru, romantiku, ainavas un kāzu noskaņu. Šī izstāde ir paredzēta ikvienam, kam patīk baudīt labas un kvalitatīvas lietas. 

Izstāde notiks īpašās telpās – Ģ. Eliasa vēstures un mākslas muzejā –, kur ir augsti, grezni griesti, greznas izstāžu zāles un kur māksla mijas ar mīlestību. Šogad esam sarūpējuši īpaši lielu un bagātīgu izstādes programmu un trīs neatkārtojamas un emocijām bagātas dienas Jelgavā, kur no 27. līdz 29. janvārim mājos kāzu noskaņas un ikvienam būs, ko redzēt, izjust un pastāstīt!

Baltic Wedding expo

Izstāde ‘’Balticwedding expo Jelgava 2017’’ tiks atklāta 27. janvārī modes namā ‘’Tēma’’, kur ar lieliskiem priekšnesumiem uzstāsies grupa ‘’Riga Bisquits’’, notiks kāzu fotogrāfu bilžu izstāde, modes skates, ekskluzīvu kāzu somiņu kolekcijas izstāde no From Bee. With Love un īpašs kāzu tematikai veltīts dizaineru Daigas Latkovskas un Gintas Zaumanes pārsteigums. Sadarbojoties ar salūtu meistariem ‘’Petarde’’ un uguns šovu grupu ‘’Athar’’, esam sarūpējuši pilsētas viesiem un iedzīvotājiem īstus svētkus, jo plkst. 19:30 pie Ģ. Eliasa Vēstures un mākslas muzeja tiks rādīts kāzu deju horeogrāfes Katrīnas Kortikovas iestudējums, uguns šovs un svētku salūts. Tas viss būs bezmaksas un baudāms ikvienam.

Baltic Wedding expo

Pasākuma otrā diena ir paredzēta jaunu zināšanu ieguvei un redzējuma paplašināšanai kāzu norises un kāzu dekorāciju sfērā. Šajā dienā notiks seminārs "Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi", kur vienuviet pulcēsies vadošie kāzu nozares profesionāļi gan no Latvijas, gan Ukrainas, lai dalītos pieredzē un sniegtu vērtīgu informāciju. Pirmo reizi Latvijā šovmāksliniece Tatjana Gavrilenko stāstīs par gaismas šovu kāzās, šova programmām un to izvēli. Īpašā viešņa Natālija Kuda no kāzu aģentūras ‘’Sweet Kuda’’ tieši jums sagatavos idejas kāzu ceremonijas noformējumam. Seminārs notiks 28. janvārī no plkst. 13:00 līdz 18:00 ar kafijas pauzēm un diskusijām, personīgu kontaktu, muzikāliem priekšnesumiem un svinīgu gaisotni.

Baltic Wedding expo

Noslēdzošā un iespaidiem bagātākā būs trešā izstādes diena 29. janvārī, kur vienkopus sapulcēsies cilvēki, kas ciena personīgu kontaktu ar klientu, ir gatavi atbildēt uz jautājumiem, smaidīt, palīdzēt ar padomu un iedvesmot. Iedvesmojoties no kāzām, sarunām un grāmatām, vēlamies parādīt visiem klātesošajiem, kā top ekskluzīvi kāzu pušķi, tādēļ šogad pirmo reizi notiks floristu konkurss "Wedding Florist 2017", kur dalībnieki veidos mākslas darbus un sacentīsies par iespaidīgām balvām. Šī būs unikāla iespēja atrast savu floristu, vērot viņu darbā, iepazīties un smelties idejas savam kāzu pušķim. 

Baltic Wedding expo

Esam sagatavojuši arī modes skates un talantīgus izpildītājus mūzikas baudītājiem, kas meklē skaistu mūziku kāzu ceremonijai. Mūsu skatēs iemirdzēsies burvīgie Crown Me kroņi, kas ir alternatīva vai papildinājums līgavas plīvuram. Piedāvājumā būs arī galdu dekori un dažāda stila noformējumi no Dekomeistars.lv, jaunas ceremoniju vietas, plašs rotaslietu klāsts, idejas dāvanām, fotogrāfi, video operatori, kāzu kleitas, vīriešu aksesuāri, uzvalki un kurpes, kāzu aģentūras un vizāžisti. Par muzikālo noformējumu rūpēsies skaņas pavēlnieks DJ Ormix ar komandu ‘’PGV EVENT Service’’. Šī ir tikai neliela daļa no pasākuma programmas; jūs sagaida arī pārsteigumi, kāzu kleitu dizaineri un īpašās modes skates. Gaidīsim jūs un baudīsim svētkus ar smaidu!

Baltic Wedding Expo

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI