FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Kāzu notikumi

 • Kāzu organizēšana ir saspringts laiks līgavu, vedēju, ģimenes un draugu ikdienā: jādomā par daudz un dažādām niansēm, jātiekas ar kāzu pakalpojumu sniedzējiem, jāatceras par detaļām, jāmeklē piemērotākie piedāvājumi un, protams, nemitīgi jāpārcilā dažādas idejas, lai kāzu dienu uzburtu jo īpaši skaistu. Portāls Precos.lv sadarbībā ar skaisto svētku radītājiem vēlas Jūs iepriecināt un ļaut uz brīdi apstāties, lai izbaudītu šo skaisto laiku – kāzu plānošanu.

 • Izstāde un lekcijas „Tavi Pasākumi” veltītas tiem, kuri plāno uzņēmuma, privātos pasākumus vai kāzas. Izstādē iepazīsiet noderīgus un interesantus pakalpojumus gan kāzām, gan uzņēmumu un privātiem pasākumiem. Būs arī pakalpojumi pāriem, kuri plāno kāzas (laulību gredzeni, kāzu tērpi).

 • Vairums pāru savas kāzas izvēlas organizēt paši, taču, lai uzburtu tik lielu un svarīgu pasākumu, nākas domāt par ļoti daudzām detaļām, tāpēc nereti kāzu organizēšana pāriem sagādā grūtības. Lai atvieglotu šo uzdevumu, Latvijā ir izdots unikāls produkts – kāzu plānotājs.

 • Kāzu izstāde ‘’Balticwedding expo Jelgava’’ ir platforma, kas sniedz iespēju izpausties ikvienam, kurš mīl un spēj radīt patiesi skaistas lietas, lai kāzu dienu padarītu perfektu. Šogad izstāde notika no 27. līdz 29. janvārim un priecēja publiku ar pārdomātu un informatīvi bagātu programmu.

 • Piektā kāzu izstāde „WedExpo Day4you 2017” vērs durvis 2017. gada 5. februārī viesnīcas „Radisson Blu Daugava” lielajā zālē. Izstādi organizē pasākumu aģentūra „Day4you.lv”.

 • Kā var pārsteigt kāzu dekoratoru un kur kāzu jomas pārstāvji smeļas iedvesmu saviem radošajiem darbiem?  Izstādes „Balticwedding expo Jelgava” ietvaros notiks pirmais starptautiskais seminārs „Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi”’, kura laikā kāzu jomas pārstāvji dalīsies pieredzē ar klātesošajiem, iepazīstinās ar jaunumiem, konsultēs un iedvesmos. 

 • Lekciju cikls „Tavas kāzas” ir noderīgs pāriem, kuri plāno precēties, vedējiem, kā arī kāzu pakalpojumu nozarē strādājošiem (viesu namu vadītāji, floristi, vakara vadītāji u.c.). Lekcijās tiks padziļināti apskatītas svarīgākās tēmas kāzu organizēšanā: kāzu budžets, scenārijs, floristika un noformējums, kāzu dizains un pāra vizuālais izskats.

 • Decembra sākumā pēc mūsdienīgas iekštelpu renovācijas durvis no jauna vēris kāzu salons Ingrida Bridal. Latvijas tirgū tas sekmīgi darbojas jau vairāk nekā 16 gadus, un Bruņinieku ielas 35 nams ir tā trešā un šobrīd arī ilgstošākā mājvieta.

 • Acis ciet un sapņojam! Sapnī var visu – dārgāko kleitu un skaistākos ziedus, labāko svinību vietu un ekskluzīvu auto... Burvīgi! Taču pienāk brīdis, kad acis jāatver un jāsāk meklēt īstus pakalpojumu sniedzējus. Arī pie mums, Latvijā, viss ir iespējams, un sapņi piepildās. 

 • Mēs stāstīsim jums, kā dienu var pārvērst pasakā, meiteni par princesi un ierastu vietu piepildīt ar līdz šim neredzētām emocījām un sajūtām. Esam sagatavojuši pirmo Latvijā vadošo kāzu speciālistu semināru "Kāzas – sapņi, realitāte un noslēpumi".