FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko iesākt ar kāzu kleitu pēc kāzām?

Autors:Easyweddings.com
Beidzot pienāca ilgi gaidītā diena, kad devies pie altāra savā skaistajā kāzu kleitā. Līgavainis sajūsmā sapņaini nopūtās, viesi izteica neskaitāmus komplimentus (un, protams, saņēmi arī gana daudz Instagram sirsniņu); kleita ļāva Tev izbaudīt savu īpašo dienu, jūtoties kā pašai skaistākajai būtnei pasaulē. Bet ko tagad? Ko iesākt ar kāzu kleitu pēc kāzām? 
 

Kleitu ar tik lielu sentimentālu nozīmi glabāt visu atlikušo dzīvi skapī vai kā nevajadzīgu iegrūst kādā no mājas tumšākajiem nostūriem šķiet nepareizi. Piedāvājam idejas, kā kāzu kleitai piešķirt vērtību arī pēc kāzām. 

1. Pārveido to interesantā DIY projektā
Ja veikli darbojies ar adatu un diegu, tad pēckāzu svētlaimi ir iespējams pagarināt, iegrimstot kādā interesantā DIY projektā. Ar nelielām rokdarbu iemaņām Tev ir iespēja pārvērst mežģīnes skaistos dekoratīvos spilvenos vai darināt rotas no kleitā savērtajām pērlītēm. Ja Tev ir nedaudz vairāk laika un vēlies ļaut iztēlei vaļu, izveido kleitas miniatūro versiju, tādējādi, kleitu ierāmējot, Tev paliks neliela, bet vērtīga piemiņa uz mūžu.

Ko darīt ar kleitu pēc kāzām

2. Atdod kleitu kādam sev īpašam cilvēkam
Ja kleitas nodošana tālāk jau nav Tavas ģimenes tradīcija, Tu to droši vari aizsākt. Nekad nav par vēlu domāt par nākotni, kad runa ir par īpašiem dzīves mirkļiem, tādēļ, kad būs pienācis Tavas meitas, mazmeitas vai topošās vedeklas precību laiks, Tev būs iespēja dāvāt ko tiešām vērtīgu. Ar nelielām pārvērtībām par labu jaunākajām modes tendencēm kleita izskatīsies lieliski un sagādās nevienu vien aizkustinošu mirkli. 

Ko darīt ar kleitu pēc kāzām

3. Valkā to citādāk
Kurš teicis, ka kāzu kleitu vari vilkt tikai vienreiz, ja ir tik daudz dažādu iespēju to vienkārši vilkt citādāk? Ar radošu pieeju, iztēli un labām šūšanas prasmēm Tu savu kleitu vari pārvērst burvīgā minikleitā, svārkos, korsetē, blūzē... 

4. Pārdod
Gudrs veids, kā izlīdzināt dārgās kāzu izmaksas. Ja esi pārliecināta, ka nekā nespēsi kleitu vairs pielietot, pārdod to! Esi noskatījusi skaistu vintāžas stila dīvānu? Jau sen sapņo par jaunu virtuves iekārtu? Nauda, ko par to saņemsi, var lieti noderēt!

Ko darīt ar kleitu pēc kāzām

5. Ziedo
Šķirties no savas sapņu kleitas nav viegli. Taču to izdarīt ir vieglāk, ja dari to labu nodomu vadīta. Ziedo to labdarībā vai nodot kādai līgavai, kura nevar atļauties savas sapņu kāzas. Piepildi kāda cita laimīgo dienu, nododot savu laimi tālāk. Tavējā tikai dubultosies!

Teksts: Easyweddings.com
Raksta titulfoto: Arta Uma Upmale
Foto: Pinterest.com, Jānis Konons, Juris Zīģelis