FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu kleitu silueti – kā izvēlēties sev piemērotāko?

Autors:Luīze Lismane
Kāzu dienā vislielāko ievērību gūst līgava un tās kleita, tāpēc katra vēlas tajā izskatīties pievilcīgi. Taču – kā krāšņajā piedāvājumā neapjukt un izvēlēties sev īsto un vienīgo? Iesākumam lieti noderēs kleitu siluetu iepazīšana un tā piemeklēšana savam auguma tipam, kas pareizi izcels un akcentēs sievišķo būtību.

A silueta tipa kleita

Šī tipa kleitām ir raksturīga cieši pieguloša kleitas augšdaļa līdz pat vidukļa līnijai, tālāk kleitas apakšdaļai kupli krītot līdz zemei, siluetā veidojot A burta formu. Šāda tipa kleita būs simetriska un tīra savā formā, piešķirot klasisku noskaņu līgavas tēlam.
A silueta tipa kleita, kleitu tipi
FOTO: Reem Acra | Carolina Herrera

A silueta kleitas labi izskatīsies jebkuram auguma tipam, tomēr vispiemērotākā tā būs līgavām ar platāku plecu daļu, kā arī tām, kuras īpaši vēlas akcentēt savu vidukļa līniju.

Princešu stila kleitas

Tā ir kleita, par kuras uzvilkšanu daudzas no mums sapņoja bērnībā. Princešu stila kleitu siluetam ir raksturīga pieguloša kleitas augšdaļa un īpaši kupla kleitas apakšdaļa.
princesu stila kāzu kleita
FOTO: Viktor Rolf | Vera Wang

Princešu stila kleitas lieliski izskatīsies teju jebkuram auguma tipam, jāuzmanās vien pārāk smalka auguma līgavām – lai neizskatītos, ka tajā pazūd

Nāriņu stila kleitas

Nāriņu stila kleita ir cieši pieguloša – no tās augšdaļas aptuveni līdz pat ceļgaliem, kur tā uzplaukst kuplā kleitas apakšdaļā. Šī stila kleitām ir raksturīga pagarināta šlepes daļa.
nāriņas stila kāzu kleita
FOTO: Anne Barge | Galia Lahav

Šāda silueta kleita būs piemērota slaidām līgavām un tām auguma īpašniecēm, kam pleci ir līdzīgā platumā ar gurnu daļu.

Taisna silueta kleita

Taisnā silueta kleita, kas tiek saukta arī par kolonnas tipu, būs vienmērīgi taisna no tās augšdaļas līdz pat zemei. Šāda tipa kleitas var būt arī īsākas, taču visbiežāk tām raksturīga pagarināta kleitas apakšdaļa.
taisna silueta kāzu kleita
FOTO: Gracy Accad | Naeem Khan

Taisna silueta kleita vispiemērotākā būs neliela auguma līgavām, kā arī tām, kas nevēlas pārāk izcelt sava auguma aprises.

Raksta titulfoto: Emīlija Bogdānova