FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Katya Katya London radīto kāzu kleitu grandiozā izpārdošana

No 25. līdz 29. augustam kāzu salonā "6. Septembris" Vecrīgā, Mucenieku ielā 7, daiļā dzimuma pārstāvēm būs unikāla iespēja iegādāties ekskluzīvus tērpus kāzu svinībām, kurus piedāvā viens no ievērojamākiem Latvijas dizaineru zīmoliem Katya Katya London, ar atlaidi līdz 70%.

Sapnis laulāties vietējo modes dāmu iemīļotās dizaineres Katjas Šehurinas radītā kleitā kļūs par realitāti daudzām līgavām. Grandiozajā salona 6. Septembris izpārdošanā tiks piedāvāti vairāk nekā 100 kāzu kleitu paraugi no "Serendipity" kolekcijas. Katya Katya London kāzu kleitas un vakarkleitas apvieno sevī veclaicīga stila un mūsdienīga greznuma elementus. Par šīm romantiskajām un neticami maigajām kleitām, kas darinātas no franču mežģīnēm, sapņo daudzas līgavas. 

No 25. augusta zīmola dizainere un salons 6. Septembris dos šīm sievietēm unikālu iespēju iegādāties greznas sapņu kāzu kleitas par neticami draudzīgām cenām. Atlaides līdz 70% būs spēkā arī kleitām no visā pasaulē populārā Nīderlandes zīmola Modeca Dutch Design

Salons 6. Septembris piedāvā plašu kāzu kleitu sortimentu – no klasiskiem modeļiem, kas izceļ valkātājas figūru, līdz kupliem tērpiem, kas bagātīgi rotāti ar mežģīnēm un grezniem izšuvumiem. Katra salonā pārstāvētā zīmola kleitas kardināli atšķiras cita no citas: Latvijas dizaineres Katya Katya London tērpi ir kā bohēmiska viegluma un neticama komforta iemiesojums, savukārt Nīderlandes zīmols Modeca Dutch Design ir pazīstams visā pasaulē, pateicoties tā nevainojamai kvalitātei, bagātīgajai izšūšanas tehnikai un ideālai piemērotībai.

Turklāt salona sortimentu papildina Latvijas dizainera ar rokām radīti aksesuāri Crown me. Salona pakalpojumu klāstā ietilpst arī iespēja uzšūt iepatikušos kleitu, ko paveiks profesionāla šuvēja. 

Salona pārstāvji iesaka pierakstīties uz kāzu kleitu laikošanu jau iepriekš, lai pienācīgi izbaudītu šo īpašo procesu. Kāzu salons 6. Septembris, Mucenieku iela 7 (tālr. +371 27766688; info@septembris.lv).