FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Mežģīnes un kāzu kleitas - jauns sākums apvienotai pieredzei

image

Rīgā, Tērbatas ielā 55 atvērts jauns salons, kas piedāvā Latvijā plašāko mežģīņu un izsmalcinātu audumu klāstu ikdienai, svētkiem, kāzām un citiem pasākumiem.

Klientu izvēlei visdažādāko krāsu un faktūru mežģīnes, absolūti neburzīgi krepa audumi, stilīga organza, elegants zīds, gaisīgs šifons un maigs tills dažādās tonalitātēs, kā arī citi kvalitatīvi audumi mūsdienīgam dzīvesstilam.






Jaunā salona saimnieki ir ģimenes uzņēmums Imperial Lace, kas vienā stāvā izveidojis unikālu audumu paradīzi, kuru harmoniski papildina greznas kleitas logu ailēs. Salona apakšstāvā darbojas Imperial Couture šūšanas salons. Pašlaik tur tiek veidota plaša halle klientu ērtībām un paredzēti stendi gatavo apģērbu ekspozīcijām. Īpaši atklāšanas svētki jau drīzumā – sekojiet informācijai!






Imperial Lace mežģīnes un kvalitatīvos audumus izvēlas gan vietējie, gan ārzemju dizaineri un privātpersonas, kā arī modes saloni un dizaina studijas no dažādām pasaules valstīm. Plašais piedāvājums (vairāk nekā 1200 vienību) pieejams gan mazum un vairumtirdzniecībā, gan Imperial Lace internetveikalā. Tā kā Imperial Lace ir ekskluzīvs dīleris vairākiem Eiropas audumu ražotājiem, tad jaunajā salonā ir arī tādi audumi, kurus nevar iegādāties nevienā citā Latvijas veikalā.






Jaunajā salonā tagad var uzlaikot un iegādāties arī dizaineres Intas Grases gatavās kāzu kleitas, kurām raksturīgs šarmants vieglums un unikālas konstrukcijas, kādas nepiedāvā neviens cits salons vai dizaineris. Visas dizaineres radītās kāzu kleitas, kas pieejamas iegādei – izvēlies un piesaki pielaikošanu sev ērtā vietā un laikā!






Laikā, kad Latvijas kāzu kleitu tirgus ir pārsātināts ar piedāvājumu konkurenci, mēs izlēmām apvienot savu starptautisko un profesionālo pieredzi, lai radoši bagātinātu viens otru, kļūstot klientiem interesantāki, draudzīgāki un daudzveidīgāki," tā par sadarbību ar Intu Grasi saka Olga Bērziņa, Imperial Lace dizainere un līdzīpašniece.

Mūsu klientiem piedāvājam profesionālu palīdzību materiālu izvēlē un stila jautājumos, pieņemam individuālus pasūtījumus apģērbu izgatavošanai, kā arī nodrošinām iespēju pielaikot / iegādāties Imperial Couture tērpus un Intas Grases gatavās kāzu kleitas.

Esiet laipni gaidīti mūsu jaunajā salonā Rīgā, Tērbatas ielā 55 – priecāsimies iepazīties, palīdzēsim, parādīsim, ieteiksim un būsim pagodināti dalīties savā pieredzē!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Mūsdienās mežģīnes ir iekarojušas savu vietu un šajā gadā teju triumfējušas modes pasaulē. Lai arī mežģīnes savu aktualitāti ir saglabājušas kopš to radīšanas brīža, šajā pavasara/vasaras sezonā tās atgriežas ar vērienu un var visai droši apgalvot, ka smalkā un delikātā mežģīne ir 2019. gada pavasara / vasaras modes tendenču priekšgalā.

  • Modes māksliniece, zīmola KATYA KATYA SHEHURINA izveidotāja. Viņai piemīt vaļsirdīgs un pārliecinošs zilu acu skatiens, ar siltu balsi viņa sarunas beigās nosaka: “Mēs arvien mazāk runājam par piegrieztnēm, bet vairāk par sajūtām.”

  • Izvēloties savu īpašo kāzu kleitu, ir jāņem vērā ne tikai kāzu kopējā tematika, kas ir ļoti būtiski, lai līgava iederētos svinīgajā pasākumā, bet arī viņas auguma formas un ķermeņa uzbūves tips.

  • Šajā jautājumā nav nepareizu viedokļu, katrai izvēlei ir savas priekšrocības un trūkumi. Pirms lēmuma pieņemšanas, apdomājiet, cik lielu nozīmi piešķirat kleitai – vai tas ir tikai tērps, vai īpašās dienas simbols.

  • Beidzot pienāca ilgi gaidītā diena, kad devies pie altāra savā skaistajā kāzu kleitā. Līgavainis sajūsmā sapņaini nopūtās, viesi izteica neskaitāmus komplimentus (un, protams, saņēmi arī gana daudz Instagram sirsniņu); kleita ļāva Tev izbaudīt savu īpašo dienu, jūtoties kā pašai skaistākajai būtnei pasaulē. Bet ko tagad? Ko iesākt ar kāzu kleitu pēc kāzām? 
     

  • Katra meitene sapņo par savām kāzām – dienu, kad viņa varēs justies un arī izskatīties kā īsta princese. Bet kā tad savās kāzās ģērbjas princeses? Varbūt mēs vairāk dzenamies pakaļ mītam, ko ieviesušas Disneja multfilmas?