FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Stila odziņa kāzām - lietussargs!

Autors:Rūta Beirote, Precos.lv
Katra līgava, plānojot kāzas, aizdomājas par to, kādu stila odziņu tām piešķirt, lai no viesu atmiņām šī skaistā diena tik ātri neizzustu. Krāsaina jostiņa, puķainas kāzu kurpes ir tikai daļa no idejām. Pamanīta, tomēr ne pārāk bieži izmantota tendence ir lietussargi un saulessargi.

Klasiskās līgavas stils

Šī stila piekritējas visbiežāk lietussargus pieskaņo savas kāzu kleitas krāsai. Balti, bēši, cakaini saulessargi rada romantisku un gaišu noskaņu. Ja līgava ir izvēlējusies kuplu kāzu kleitu, to var eleganti kombinēt ar mazu somiņu un viduslaiku stila saulessargu. Savukārt, Rietumu valstīs ļoti bieža parādība, kas lēnām ienāk arī Latvijā, ir austrumu stila dekorācijas. Ja savos kāzu rotājumos izvēlaties lielās papīra bumbas, lukturus u.tml., savam tērpam droši varat pieskaņot arī austrumu stila saulessargus.

Lietussargs pieskaņots kāzu krāsai

Kāzu krāsai pieskaņots lietussargs būs ne tikai košs akcents, bet lieliski uzsvērs kāzu tematiku. Lieliski arī izskatās arī tie lietussargi, kuros košas krāsas izdevies kombinēt ar efektīgu apdruku vai ornamentiem, piemēram – ja kāzās ieturēta rudzupuķu vai saulespuķu tematika, tad šādi apgleznots vai apdrukāts lietussargs jo vairāk uzsvērs šo tēmu.

 Lietussargs nav tikai līgavas aksesuārs

Viens liels lietussargs, zem kura gan no lietus kāzu dienā, gan no likstām visā turpmākajā dzīvē var paslēpties abi kopā. Vai gluži pretēji – katram savs, tādejādi simbolizējot, ka turpmāk divi dažādi būs viens vesels.

 Lietussargi viesiem

Lietussargs var būt arī kā pateicības dāvana viesiem. Šo iespēju bieži vien izmanto jaunie pāri, lai „nošautu vairākus zaķus ar vienu šāvienu”. Jo šis suvenīrs noteikti netiks aizmirsts uz svinību galda kā dažkārt konfektes vai atslēgu piekariņi. Un šādi iespējams pasargāt savus viesus no samirkšanas, ja gadījumā ceremonijas vai svētku laikā uznāk lietus, tādejādi panākot arī lielisku noskaņu kāzu fotogrāfijās.

Lietussargi kā dekorācijas

No praktiskā viedokļa šādi arī iespējams gan aizklāt nevēlamus telpas laukumus, gan akcentēt, piemēram, uzkodu vai kafijas galdu. Tomēr interesantu kopskatu iespējams panākt, izmantojot lietussargus arī kā romantisku piedevu kāzu dekorācijām. Daudzi lietussargi, kas nokarājās no telpas griestiem, lielāki un mazāki, kas vēja iepūsti tuvējo koku zaros. Lietussargs, kas piebiris pilns ar sārtiem rudens āboliem, kurus uzkost kāzu viesiem.

  

Krāsainu lietussargu karuselis jūsu kāzās būs lielisks simbols turpmākās dzīves dienas piedzīvojumu un raibajiem notikumiem!

Raksta titulfoto: Emīlija Bogdānova
Foto: Pinterest.com