FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Stila odziņa kāzām - lietussargs!

image

Katra līgava, plānojot kāzas, aizdomājas par to, kādu stila odziņu tām piešķirt, lai no viesu atmiņām šī skaistā diena tik ātri neizzustu. Krāsaina jostiņa, puķainas kāzu kurpes ir tikai daļa no idejām. Pamanīta, tomēr ne pārāk bieži izmantota tendence ir lietussargi un saulessargi.

Klasiskās līgavas stils

Šī stila piekritējas visbiežāk lietussargus pieskaņo savas kāzu kleitas krāsai. Balti, bēši, cakaini saulessargi rada romantisku un gaišu noskaņu. Ja līgava ir izvēlējusies kuplu kāzu kleitu, to var eleganti kombinēt ar mazu somiņu un viduslaiku stila saulessargu. Savukārt, Rietumu valstīs ļoti bieža parādība, kas lēnām ienāk arī Latvijā, ir austrumu stila dekorācijas. Ja savos kāzu rotājumos izvēlaties lielās papīra bumbas, lukturus u.tml., savam tērpam droši varat pieskaņot arī austrumu stila saulessargus.

Lietussargs pieskaņots kāzu krāsai

Kāzu krāsai pieskaņots lietussargs būs ne tikai košs akcents, bet lieliski uzsvērs kāzu tematiku. Lieliski arī izskatās arī tie lietussargi, kuros košas krāsas izdevies kombinēt ar efektīgu apdruku vai ornamentiem, piemēram – ja kāzās ieturēta rudzupuķu vai saulespuķu tematika, tad šādi apgleznots vai apdrukāts lietussargs jo vairāk uzsvērs šo tēmu.

 Lietussargs nav tikai līgavas aksesuārs

Viens liels lietussargs, zem kura gan no lietus kāzu dienā, gan no likstām visā turpmākajā dzīvē var paslēpties abi kopā. Vai gluži pretēji – katram savs, tādejādi simbolizējot, ka turpmāk divi dažādi būs viens vesels.

 Lietussargi viesiem

Lietussargs var būt arī kā pateicības dāvana viesiem. Šo iespēju bieži vien izmanto jaunie pāri, lai „nošautu vairākus zaķus ar vienu šāvienu”. Jo šis suvenīrs noteikti netiks aizmirsts uz svinību galda kā dažkārt konfektes vai atslēgu piekariņi. Un šādi iespējams pasargāt savus viesus no samirkšanas, ja gadījumā ceremonijas vai svētku laikā uznāk lietus, tādejādi panākot arī lielisku noskaņu kāzu fotogrāfijās.

Lietussargi kā dekorācijas

No praktiskā viedokļa šādi arī iespējams gan aizklāt nevēlamus telpas laukumus, gan akcentēt, piemēram, uzkodu vai kafijas galdu. Tomēr interesantu kopskatu iespējams panākt, izmantojot lietussargus arī kā romantisku piedevu kāzu dekorācijām. Daudzi lietussargi, kas nokarājās no telpas griestiem, lielāki un mazāki, kas vēja iepūsti tuvējo koku zaros. Lietussargs, kas piebiris pilns ar sārtiem rudens āboliem, kurus uzkost kāzu viesiem.

  

Krāsainu lietussargu karuselis jūsu kāzās būs lielisks simbols turpmākās dzīves dienas piedzīvojumu un raibajiem notikumiem!

Raksta titulfoto: Emīlija Bogdānova
Foto: Pinterest.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Mūsdienās mežģīnes ir iekarojušas savu vietu un šajā gadā teju triumfējušas modes pasaulē. Lai arī mežģīnes savu aktualitāti ir saglabājušas kopš to radīšanas brīža, šajā pavasara/vasaras sezonā tās atgriežas ar vērienu un var visai droši apgalvot, ka smalkā un delikātā mežģīne ir 2019. gada pavasara / vasaras modes tendenču priekšgalā.

  • Rīgā, Tērbatas ielā 55 atvērts jauns salons, kas piedāvā Latvijā plašāko mežģīņu un izsmalcinātu audumu klāstu ikdienai, svētkiem, kāzām un citiem pasākumiem.

  • Modes māksliniece, zīmola KATYA KATYA SHEHURINA izveidotāja. Viņai piemīt vaļsirdīgs un pārliecinošs zilu acu skatiens, ar siltu balsi viņa sarunas beigās nosaka: “Mēs arvien mazāk runājam par piegrieztnēm, bet vairāk par sajūtām.”

  • Izvēloties savu īpašo kāzu kleitu, ir jāņem vērā ne tikai kāzu kopējā tematika, kas ir ļoti būtiski, lai līgava iederētos svinīgajā pasākumā, bet arī viņas auguma formas un ķermeņa uzbūves tips.

  • Šajā jautājumā nav nepareizu viedokļu, katrai izvēlei ir savas priekšrocības un trūkumi. Pirms lēmuma pieņemšanas, apdomājiet, cik lielu nozīmi piešķirat kleitai – vai tas ir tikai tērps, vai īpašās dienas simbols.

  • Beidzot pienāca ilgi gaidītā diena, kad devies pie altāra savā skaistajā kāzu kleitā. Līgavainis sajūsmā sapņaini nopūtās, viesi izteica neskaitāmus komplimentus (un, protams, saņēmi arī gana daudz Instagram sirsniņu); kleita ļāva Tev izbaudīt savu īpašo dienu, jūtoties kā pašai skaistākajai būtnei pasaulē. Bet ko tagad? Ko iesākt ar kāzu kleitu pēc kāzām?