FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Izbraukuma bārs Kokteiļi Catering – ērti, gardi, izdevīgi!

Autors:Reklāmraksts
Kokteiļi Catering ir ar mīlestību radīts ģimenes uzņēmums, kura galvenā vērtība ir skaisti mirkļi kopā. Jekaterina un Eduards ilgus gadus ir strādājuši viesmīlības jomā – Jekaterina bijusi restorāna vadītāja un īpaši daudz strādājusi ar kāzu banketiem, savukārt, Eduards ir bārmenis, kura profesionalitāte atzīta ne tikai Latvijas, bet arī pasaules līmeņa konkursos.

Izveidojot ģimeni, pāris meklēja iespējas, kā savu sirdsdarbu sabalansēt ar ģimenes dzīvi – tā radās izbraukuma bārs Kokteiļi Catering.

Ņemot vērā pāra plašo pieredzi kāzās un citos pasākumos, viņu radītais izbraukuma bārs atšķiras no citu bārmeņu piedāvātajiem pakalpojumiem, galvenokārt, ar trim būtiskām niansēm: ērtums, degustācijas, unikāla un izdevīga pakalpojuma apmaksa. Bārmeņa profesionalitāte garantē garšas niansēs un vizuālā noformējumā baudāmus dzērienus.

Izbraukuma bārs Kokteiļi Catering piedāvā aizvest bāru, kur vien jums nepieciešams

Kokteiļi Catering komanda nodrošina bāra leti un visu citu nepieciešamo inventāru, lai bārs varētu darboties augstākajā līmenī, neraugoties uz to vai svinības norisinās pilsētā, dziļi mežā vai citā pārim īpašā vietā. Tiek nodrošinātas arī ar jauno pāri saskaņotas dekorācijas, lai izbraukuma bārs iederētos kopējā kāzu dienas noskaņā.

Uzklausot jūsu vēlmes, Kokteiļi Catering komanda sastādīs tieši jūsu pasākumam atbilstošāko dzērienu karti un sagādās visu nepieciešamo, lai lielajā dienā lutinātu jūsu un jūsu viesu garšas kārpiņas un priecētu acis ar perfekti sabalansētiem un noformētiem dzērieniem – alkoholiskiem vai bezalkoholiskiem, tas lai paliek katra paša ziņā.

Kokteiļi Catering piedāvā nobaudīt dzērienus pirms pasākuma un izlemt, kuri būs īstie tieši jūsu svinībām

Jaunā pāra un viņu viesu gaume dzērienu izvēlē ir tikpat raiba kā pati kāzinieku kompānija, tāpēc degustācija, pirms pasākuma ir fantastiska iespēja, lai izvēlētos jaunajam pārim un viesiem tīkamākās garšas.

Kokteiļi Catering vadītāja norada, ka: "Degustācija ir ļoti laba iespēja saprast, ko vēlies tu un kas patiktu taviem viesiem. Degustācijas laikā tev ir iespēja atklāt jaunas garšas un izrunāt ar bārmeni tieši jūsu pasākumam piemērotāko dzērienu variantus."


FOTO: Juris Zaleskis

Kokteiļi Catering komanda piedāvā bezmaksas degustāciju savā bārā Rīgā, kā arī nodrošina iespēju degustāciju rīkot jūsu izvēlētā lokācijā, ja ir tāda nepieciešamība. Bez tam degustācija ir arī foršs randiņš jaunajam pārim, uz brīdi izkāpjot no kāzu dienas plānošanas stresa, un mierīgi divatā baudot gardus kokteiļus.

Kokteiļi Catering piedāvā unikālu pakalpojuma apmaksas iespēju – fiksētu cenu par cilvēku

Plānojot kāzu budžetu, var šķist, ka bārmenis ir vēl viena kategorija, kas sagādā papildu izmaksas kāzu dienas budžetā. Bet ne vienmēr tā ir. Kokteiļi Catering komanda piedāvā fiksētu cenu par cilvēku, neraugoties uz to, cik lielos apmēros dzērieni tiek patērēti.

Cenā ietilpst viss nepieciešamais inventārs, tostarp bāra lete, trauku noma, dzērienu sagāde un pasniegšana, kā arī transporta izdevumi un daudz mazie sīkumi, par kuriem plānojot kāzas jaunie pāri mēdz piemirst, bet kāzu dienā tie sagādā lieku stresu – piemēram salmiņi, ledus, saldētava, kur glabāt ledu utt. Izrunājot vēlamo dzērienu karti un pasākuma plānu, jaunais pāris jau pirms kāzām zinās, cik izmaksās izbraukuma bāra pakalpojumi un nebūs jāuztraucas par katru nākamo atvērto pudeli, kas varētu paaugstina izmaksas.


FOTO: Juris Zaleskis

Tāpat arī Kokteiļi Catering komanda garantē, ka nepieciešamās sastāvdaļas izvēlēto kokteiļu pagatavošanai ballītes gaitā nebeigsies un savus vēlamos dzērienus varēs pasūtīt visa vakara garumā.

Lai prieks acīm – liela vērība tiek piešķirta arī kokteiļu vizuālajam noformējumam

Ne mazāk svarīgi, kā izvēlēto dzērienu garša, ir arī vizuālais noformējums un trauki, kādos dzērieni tiek pildīti. Jaunais pāris kopā ar bārmeni var izvēlēties atbilstošākos traukus plānotajiem dzērieniem un kopējai pasākuma noskaņai.


FOTO: Artūrs Lācis

Dzērieni tiek pasniegti tiem piemērotās glāzēs un jums nav jāuztraucas par tādām niansēm, kā: “Vai tīras glāzes pietiks visam vakaram?”, “Kurš izmazgās glāzes, ja nu tās sāks pietrūkt?”. Skaisti tīri trauki, superīgas kokteiļu krāsas un katram dzērienam piemēroti aksesuāri.


FOTO: Ernests Dinka

Lai dzirkstoša, krāsām un smiekliem piesātināta jūsu kāzu diena kopā ar Kokteiļi Catering komandu!

www.kokteilicatering.com
Tel. / Whats App: +371 29687041 | +371 20381121
E-pasts: info@kokteilicatering.com
Facebook | Instagram

Raksta titulfoto: Juris Zaleskis