FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pilna servisa banketa pakalpojumi jebkurā laikā un vietā!

Autors:Reklāmraksts
H2O Banketu komanda piedāvā pilna servisa kāzu banketu pakalpojumus izbraukumos visā Latvijā, kā arī klāj kāzu banketus savās svinību telpās Pārdaugavā, Durbes ielā 4, Rīgā (~ 180 km2).

Svinību telpas atrodas H2O kvartālā un sastāv no divām savstarpēji savienotām zālēm ar ietilpību līdz 100 cilvēkiem pie galdiņiem un 150 cilvēkiem furšeta stilā.

H2O Banketu pieredzes bagāžā ir dalība daudz un dažādās kāzās. Viens no formātiem ir izsmalcinātu uzkodu un šampanieša piramīdas servēšana pēc ceremonijas pie baznīcas. Tāpat arī komanda specializējas kāzu mielasta sagatavošanā ar sagaidīšanas uzkodām, vakariņu galdu vairākās kārtās, furšetu, kokteiļiem un bāru, svētku torti un brokastīm. H2O Banketi piedāvā dažādas universālas ēdienkartes, vai izstrādās jaunu piedāvājumu, atbilstoši klienta vēlmēm un iespējām. Elastīgums un individuāla pieeja komunikācijā ar katru jauno pāri ir viens no banketērijas raksturlielumiem.

H2O Banketi ir pilna servisa banketērija, līdz ar to nodrošinās visu nepieciešamo skaistām kāzu svinībām - atbilstošus traukus un galda piederumus, tekstilu, dekorus, sveces, floristiku, balonu un ziedu virtenes utt. Banketērijas komandā strādā profesionāls florists. Komandā ir arī talantīgs šefpavārs, zinoši viesmīļi un bārmeņi!

H2O Banketu devīze ir: uzklāsim banketu kaut meža vidū! Banketērijas komandas lielākais prieks un dzinējspēks ir redzēt klientus apmierinātus un laimīgus, uz ko viņi tiecas vienmēr!

Lai ar jauno pāri izrunātu visas nepieciešamās detaļas saistībā ar skaistāko kāzu svinību norisi, H2O Banketi aicina uz tikšanos H2O kvartālā, Durbes ielā 4. Lūgums tikšanās laiku saskaņot iepriekš, zvanot pa tālruni: +371 25699997