FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kas ir 360 grādu kāzu video?

Autors:Ainārs Krauklis
Virtuālā realitāte ir kļuvusi par mūsu ikdienu, un to var pielietot gandrīz visur - spēlēs, arhitektūrā, izklaidē, mācībās. Lasiet tālāk un uzziniet, kā tehnoloģiju attīstība var mainīt Jūsu izpratni par kāzu video!

Šis ir inovāciju un virtuālās realitātes gads. Arī mēs, jauno tehnoloģiju izmantotāji un kāzu filmētāji, esam cieši saistīti ar tehnoloģisko attīstību. Domājams, ka 2017. gads atnesīs vēl daudz kā jauna un apbrīnas vērta: jau tagad komunikācijas līdera Facebook video iespējas ir diezgan attīstītas un ērti lietojamas, un drīzumā arī Youtube uzlabos 360 grādu video kvalitāti.        

Kāzu video ir populārs jau daudzus gadus, bet 360 grādu kāzu video ir daudz interesantāks filmēšanas paņēmiens. Skatoties šādu video, Jūs nepalaidīsiet garām nevienu mirkli, jo kamera filmē uz visām pusēm. Šeit var aplūkot, kā tas izskatās.

Kas ir 360 grādu kāzu video?
Šāda izskatās kamera ar diviem 180 grādu objektīviem, kuru var piestiprināt praktiski jebkur.

Kādas ir 360 grādu video/foto kameras priekšrocības?

1. Kāzas iespējams nofilmēt 360 grādu leņķī;

2. Iespējams izveidot 360 grādu foto (tas var būt gan reportāžas foto no kādas konkrētas vietas, gan arī kas interesants, inscinējumi);

3. Iespējams pārraidīt kāzu ceremoniju tiešraidē Facebook lapā (ceremonijā tiek uzstādīta kamera, un video tiek pārraidīts internetā; galvenais, lai būtu pieejams 4G pārklājums). 

360 grādu video ir aizraujoši skatīties, ievietojot viedtālruni virtuālās realitātes brillēs, vai arī izmantojot OCULUS RIFT virtuālās realitātes brilles.

Kas ir 360 grādu kāzu video?

Nākamais solis būs drons ar piestiprinātu 360 grādu kameru. Jau šobrīd ar dronu gaisā filmētie video kadri ir ļoti iespaidīgi, bet iedomājieties, kā izskatīsies kāzu video ainas no putna lidojuma 360 grādos virtuālās realitātes brillēs vai viedtālruņos!

Kas ir 360 grādu kāzu video?
Raksta logo: Depositphotos.com; foto tekstā no Baltic Wedding personīgā arhīva.