FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Kas ir 360 grādu kāzu video?

image

Virtuālā realitāte ir kļuvusi par mūsu ikdienu, un to var pielietot gandrīz visur - spēlēs, arhitektūrā, izklaidē, mācībās. Lasiet tālāk un uzziniet, kā tehnoloģiju attīstība var mainīt Jūsu izpratni par kāzu video!

Šis ir inovāciju un virtuālās realitātes gads. Arī mēs, jauno tehnoloģiju izmantotāji un kāzu filmētāji, esam cieši saistīti ar tehnoloģisko attīstību. Domājams, ka 2017. gads atnesīs vēl daudz kā jauna un apbrīnas vērta: jau tagad komunikācijas līdera Facebook video iespējas ir diezgan attīstītas un ērti lietojamas, un drīzumā arī Youtube uzlabos 360 grādu video kvalitāti.        

Kāzu video ir populārs jau daudzus gadus, bet 360 grādu kāzu video ir daudz interesantāks filmēšanas paņēmiens. Skatoties šādu video, Jūs nepalaidīsiet garām nevienu mirkli, jo kamera filmē uz visām pusēm. Šeit var aplūkot, kā tas izskatās.

Kas ir 360 grādu kāzu video?
Šāda izskatās kamera ar diviem 180 grādu objektīviem, kuru var piestiprināt praktiski jebkur.

Kādas ir 360 grādu video/foto kameras priekšrocības?

1. Kāzas iespējams nofilmēt 360 grādu leņķī;

2. Iespējams izveidot 360 grādu foto (tas var būt gan reportāžas foto no kādas konkrētas vietas, gan arī kas interesants, inscinējumi);

3. Iespējams pārraidīt kāzu ceremoniju tiešraidē Facebook lapā (ceremonijā tiek uzstādīta kamera, un video tiek pārraidīts internetā; galvenais, lai būtu pieejams 4G pārklājums). 

360 grādu video ir aizraujoši skatīties, ievietojot viedtālruni virtuālās realitātes brillēs, vai arī izmantojot OCULUS RIFT virtuālās realitātes brilles.

Kas ir 360 grādu kāzu video?

Nākamais solis būs drons ar piestiprinātu 360 grādu kameru. Jau šobrīd ar dronu gaisā filmētie video kadri ir ļoti iespaidīgi, bet iedomājieties, kā izskatīsies kāzu video ainas no putna lidojuma 360 grādos virtuālās realitātes brillēs vai viedtālruņos!

Kas ir 360 grādu kāzu video?
Raksta logo: Depositphotos.com; foto tekstā no Baltic Wedding personīgā arhīva.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Gints Freimanis ir 33 gadus vecs rīdzinieks, kurš ar visu sirdi sevi vēl aizvien pieskaita Liepājai. Tieši viņš šogad ieguva titulu Gada labākais kāzu fotogrāfs 2016, kas ir jau atkārtota uzvara Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas rīkotā konkursā Latvijā.

 • Viens no labākajiem un visaugstāk novērtētajiem kāzu fotogrāfiem Latvijā ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi un vairākkārt iegūtiem vietēja un starptautiska mēroga apbalvojumiem. Viņš fotogrāfijās iemūžina to, ko nekustīgā attēlā šķietami nav iespējams notvert – kustības, smaržas, garšas, vēja pūsmas, gaisā plandoša līgavas plīvura maigo šalkoņu...

 • Pirms kāzām lielākā daļa pāru ir bez pieredzes profesionāla fotogrāfa pavadībā, tādēļ pirmskāzu fotosesijas ir lielisks treniņš.

 • Nereti kāzās vasarā ar viesiem vai jauno pāri rodas šāds vai līdzīgs dialogs:

  - Bet ko Tu dari ziemas periodā?
  - Bildēju.
  - Ko? Fotosesijas?
  - Pārsvarā kāzas.
  - Kā kāzas? Kāzas ziemā? Vai tad kāds arī precas ziemā?!

 • Aizvien vairāk jauno pāru savās kāzās vēlas redzēt profesionālu kāzu fotogrāfu, kura panākumus šajā jomā apstiprina ne tikai iespaidīgs portfolio, bet arī LKFA kvalitātes zīmogs. Lasi tālāk un uzzini, kas ir LKFA un kādu lomu tā spēlē kāzu fotogrāfijas tirgū Latvijā.

 • Jau sāc iztēloties, kā jūsu kāzu diena izskatīsies iemūžināta fotogrāfijās? Piedāvājam dažus padomus tam, kādām fotogrāfijām noteikti jākļūst par daļu no jūsu lielā kāzu foto albuma.