FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vai ir vērts ieguldīt līdzekļus kāzu video filmēšanā?

Autors:Reklāmraksts
Mūsdienās, kad sabiedrībā tiek dokumentēts teju katrs mūsu solis, arī kāzu video filmēšana ieņem arvien nozīmīgāku lomu jauno pāru vēlmju sarakstā. Ko iegūst jaunlaulātie, izvēloties savās kāzās video operatora pakalpojumus, un kas ir personīgā kāzu filma?

Nevienam nav šaubu, ka kāzas nav iedomājamas bez fotogrāfa, kurš iemūžina spilgtākos brīžus skaistās un glancētās bildēs. Pat aģentūras, kuras piedāvā noorganizēt kāzas uz vientuļas salas divvientulībā, noteikti piedāvās arī fotogrāfa pakalpojumus. Ir dzirdēti gadījumi, kad pāris neuzaicina uz kāzām savus vecākus, bet parūpējas par to, lai būtu kāzu fotogrāfs. Fotogrāfija nav tikai bilde: šajās bildēs ir atmiņas no dzīves skaistākās dienas, tomēr fotogrāfs nedara to pašu darbu, ko dara video operators.

Vai ir vērts ieguldīt līdzekļus kāzu video

Video operators strādā ar video kameru un kāzu dienas laikā iemūžina ne tikai skaistus kadrus, bet arī savstarpējās sarunas, laulību zvērestus, radinieku un draugu apsveikumu runas, smieklus, laimes asaras, banketā teiktos tostus, smieklīgos konkursus un pat jaunā pāra pirmo valsi. Jaunlaulātie visbiežāk ir tik ļoti uztraukušies savā kāzu dienā, ka vairāki kāzu notikumi viņiem paliek nepamanīti. Kāzu video ir lielisks veids, kā noskatīties savu kāzu dienu no sākuma līdz beigām. Ja kāzas tiek organizētas tradicionālā veidā, sākot ar līgavas pucēšanos un beidzot ar tortes griešanu vai mičošanu, tad operators piedalīsies visos dienas notikumos un strādās roku rokā ar pāra izvēlēto fotogrāfu. 

Izvēloties kāzu operatoru, ir jāmēģina saprast, kādu video vēlaties saņemt. Piemēram, Dream Light Studio piedāvā kāzu video filmēšanu par demokrātisku cenu un rezultātā klients saņem savu kāzu filmu, kura mēdz būt pat divas stundas gara un kurā ir nofilmēti visi kāzu notikumi no kāzu sākuma līdz pat mičošanai ieskaitot. Citas studijas orientējas vairāk uz materiāla māksliniecisko kvalitāti, nevis filmas garumu, radot augstas kvalitātes mākslas darbus, bet video bieži mēdz būs samērā īsi.

Vai ir vērts ieguldīt līdzekļus kāzu video

Lielākā daļa video operatoru piedāvā arī kāzu treilera montāžu. Tas ir samērā īss video rullītis ar labākajiem kāzu dienas kadriem. Pēdējos gados gandrīz par modes lietu ir kļuvusi arī filmēšana ar dronu – mazo robotiņu, kas filmē pasakainus kadrus no gaisa. Drons pārsvarā tiek piedāvāts kā atsevišķs papildu pakalpojums, un daudzi pāri vēlas ar dronu iemūžināt svinību vietu vai fotosesijas norisi no augšas.

Izmaksas neveido tikai vienas dienas filmēšana. Gan fotogrāfam, gan video operatoram tikai pēc kāzu dienas sākas darbs pie video apstrādes. Video materiālam tiek veikta profesionāla montāža – krāsu un skaņas korekcija, mūzikas saskaņošana ar klientu un citi tehniski video uzlabojumi. Visbeidzot video tiek ierakstīts DVD diskā vai zibatmiņā un nodots jaunajam pārim. Noderīgs ieteikums ir nekavējoties saglabāt saņemto video, jo montāžas režisori video materiālu kopijas pēc laika izdzēš.

Vai ir vērts ieguldīt līdzekļus kāzu video

Lai jūs būtu droši par pakalpojuma kvalitāti, iesakām ar video operatoru vai uzņēmumu, kas piedāvā filmēšanas pakalpojumus, vienmēr vienoties par līguma sagatavošanu. Tas sniegs drošības sajūtu, ka operators ieradīsies un ka video saņemsiet solītajā kvalitātē.

Kāzu video nav tikai filma; tās ir atmiņas un brīnišķīgs videomateriāls, kas jums ļaus noskatīties vienu no skaistākajām savas dzīves dienām un atkal to izdzīvot no jauna. Lai jums izdodas pasakaina kāzu diena un saticīga laulība!

Vai vērts ieguldīt līdzekļus kāzu video

Raksta foto no Dream Light Studio personīgā arhīva un Depositphotos.com.