FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Uzzini, kā dažādot savu kāzu fotosesiju

Autors:Reklāmraksts
Tik daudz jaunumu, MUST HAVE produktu un pakalpojumu kāzās, ka plānošanas procesā nevar vairs iztikt bez pamatīga saraksta. Visam, ko mēs izmantojam savā kāzu dienā, ir viens mērķis – radīt nevainojamu dienu, pasakainas sajūtas, ko atcerēsimies visu mūžu. Skaisti!

Kas tas ir tas, kas liek mums atcerēties burvīgo kāzu dienu vēl ilgi? 

Tas neapšaubāmi ir kāzu foto. Tas, kādas sanāks bildes, ir  atkarīgs no fotogrāfa, bet daudzas lietas var izdarīt arī pats jaunais pāris gan pašā kāzu dienā, gan gatavošanās procesā. Kāzu fotogrāfe Nadežda Kraukle no "Balticwedding" iesaka pāriem piedomāt pie niansēm noformējumā un noteikti neatstāt to otraja plānā. Ideāls un gaumīgs aksesuārs noteikti ir šīs sezonas MUST HAVE – fotosiena. 

Kā lai izmanto fotosienu un kāpēc tā ir tik piemērota kāzām?

Kā pastāstīja uzņēmuma "Mirella" pārstāve Kristīne Kirjanova, tieši fotosiena kāzās ir tā, kas lieliski papildina noformējumu, radot jauku vietu fotosesijai un arī videoreportāžai. Tā nekādā gadījumā nav tikai konstrukcija vien  tā ir vieta, kas tiek gaumīgi pārveidota par fotozonu un kur iespējams iemūžināt ne tikai tēlus, emocijas un vaibstus, bet arī video sveicienus un novēlējumus jaunajam pārim. Burvīgs veids, kā apturēt laiku un iemūžināt kolosālas emocijas bildēs!

Balticwedding un Mirella īpašais piedāvājums

Daudzveidībai JĀ!

Kā saka kāzu filmu studijas "Balticwedding" pārstāve Nadežda Kraukle, arī kāzās daudzveidības sajūtu var radīt ne tikai apmeklējot pēc iespējas vairāk pieturpunktu, bet arī pārdomāti izdekorējot fotosesijas vietas, atpūtas vietu pie viesu nama un pašu ceremonijas vietu. 

Balticwedding un Mirella īpašais piedāvājums

Vienā un tajā pašā dienā ar dekorāciju palīdzību Jūs varat nokļūt gan romantiskā un maģijas pilnā pasaku mežā, gan neprātīgajā spilvenu kaujas laukumā kopā ar visiem kāzu viesiem. Galvenais ir gūt baudu no kāzu dienas un tad arī fotogrāfijas būs satriecošs apliecinājums tam, ka diena bija izdevusies. Piesakoties kāzu fotosesijai pie mums "Balticwedding", mēs līgavām iesakām interesantas pieturvietas, izrunājam iespējas sarīkot foršu fotosesijas vietu viesiem, un te atkal jāsaka LIELS PALDIES uzņēmumam "Mirella", kas fotosesijās nodrošina gan pašas fotosienas ar jaunā pāra iniciāļiem un kāzu datumu, gan arī lielos dizaina burtus un candy bāru. 

Balticwedding un Mirella īpašais piedāvājums

Arvien biežāk fotosienas izmanto ne tikai kāzās, bet arī citos pasākumos, jo tās padara bildes īpašas. Pašu fotosienas baneri uzstāda uz speciāla konstrukcijas rāmja (ir pieejami dažādi izmēri). Fotosienu ir iespējams izvietot gan iekštelpās, gan arī ārā, brīvā dabā, kas vēl jo vairāk palielina tās lietošanas iespējas un ļauj radoši izpausties, dekorejot foto zonu. Fotosiena – tas ir jauki, radoši un tandemā ar profesionālu fotogrāfu – ļoti gaumīgi!

Burvīga iespēja izmēģināt fotosienu savās kāzās, IZMANTO TO!

Kāzu filmu studija "Balticwedding" sadarbībā ar "Mirella" ir sagatavojusi īpašu piedāvājumu līgavām un līgavaiņiem, kāzu viesiem un visiem, kas meklē dāvanas. Tā ir vienreizēja iespēja pasūtīt komplektu – fotosienu un kāzu foto visai kāzu dienai par ļoti izdevīgu cenu. Piedāvājums ir unikāls savā būtītbā, jo esam apvienojuši savas prasmes, mīlestību pret kāzām un vēlmi radīt Jums burvīgas bildes. Tādēļ ļoti gaidīsim Jūsu pieteikumu, ko aicinām nosūtīt vai nu uz e-pastu filmstudio@inbox.lv, vai arī mūsu sociālajiem tīkliem  "Balticwedding" Facebook lapu un "Mirella" Facebook lapu.

Balticwedding un Mirella īpašais piedāvājums
Mēs ar prieku palīdzēsim Jums gan kāzu pieturvietu piemeklēšana, gan uztaisīsim Jums īpašu fotosienu ar Jūsu izvelēto dizianu. No "Balticwedding" fotogrāfes Nadeždas Kraukles varēsiet saņemt ieteikumus, padomus un, protams, burvīgas kāzu bildes.

Tiekamies Jūsu kāzās un padarīsim tās īpašas!

www.balticwedding.lv
mob: +371 26872239
www.mirella.lv
mob:  +371 25999327