FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Kas ir Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija?

image

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijā apvienojas Latvijas pieprasītākie un labākie kāzu fotogrāfi, kuri gadu laikā sevi pierādījuši, radot neatkārtojamas un kvalitatīvas kāzu fotogrāfijas. Asociācijas mērķis ir apvienot un saliedēt vislabākos kāzu fotogrāfus vienā organizācijā, lai sekmētu kāzu fotogrāfijas virziena attīstību Latvijā.

Kāzu fotogrāfa darbs nav viegls - fotogrāfam kāzu dienā jāprot gan zibenīgi reaģēt uz dažādiem svarīgiem notikumiem, piemēram, pirmais skūpsts laulības ceremonijas laikā, gan radoši uzņemt uzstādījuma portretus, nepalaižot garām svarīgus mirkļus. 

Neatkarīgi no klientu finansiālajām spējām, asociācija palīdz informēt sabiedrību par kāzu fotografēšanas pakalpojumu tehniskajiem un mākslinieciskajiem aspektiem, atvieglot kvalitatīvu pakalpojumu saņemšanu.    

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas galvenie uzdevumi ir veicināt kāzu fotogrāfijas Latvijā tehniskās kvalitātes un mākslinieciskās vērtības attīstību, kā arī organizēt pasākumus asociācijas biedriem, veidojot izglītojošas un apmaiņas programmas, tajā skaitā fotoizstādes un konkursus un veicināt Latvijas kāzu fotogrāfu konkurētspēju pasaules līmenī. 

Plašāk ar Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas biedriem var iepazīties Precos.lv fotogrāfu sadaļā, kā arī Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas mājas lapā.


Foto: Agneta Jonele


Foto: Arturs Romanovskis


Foto: Gunta Lapsiņa


Foto: Mārcis Baltskars


Foto: Māris Kiseļovs

SAISTĪTIE RAKSTI
 • Gints Freimanis ir 33 gadus vecs rīdzinieks, kurš ar visu sirdi sevi vēl aizvien pieskaita Liepājai. Tieši viņš šogad ieguva titulu Gada labākais kāzu fotogrāfs 2016, kas ir jau atkārtota uzvara Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas rīkotā konkursā Latvijā.

 • Viens no labākajiem un visaugstāk novērtētajiem kāzu fotogrāfiem Latvijā ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi un vairākkārt iegūtiem vietēja un starptautiska mēroga apbalvojumiem. Viņš fotogrāfijās iemūžina to, ko nekustīgā attēlā šķietami nav iespējams notvert – kustības, smaržas, garšas, vēja pūsmas, gaisā plandoša līgavas plīvura maigo šalkoņu...

 • Pirms kāzām lielākā daļa pāru ir bez pieredzes profesionāla fotogrāfa pavadībā, tādēļ pirmskāzu fotosesijas ir lielisks treniņš.

 • Nereti kāzās vasarā ar viesiem vai jauno pāri rodas šāds vai līdzīgs dialogs:

  - Bet ko Tu dari ziemas periodā?
  - Bildēju.
  - Ko? Fotosesijas?
  - Pārsvarā kāzas.
  - Kā kāzas? Kāzas ziemā? Vai tad kāds arī precas ziemā?!

 • Aizvien vairāk jauno pāru savās kāzās vēlas redzēt profesionālu kāzu fotogrāfu, kura panākumus šajā jomā apstiprina ne tikai iespaidīgs portfolio, bet arī LKFA kvalitātes zīmogs. Lasi tālāk un uzzini, kas ir LKFA un kādu lomu tā spēlē kāzu fotogrāfijas tirgū Latvijā.

 • Virtuālā realitāte ir kļuvusi par mūsu ikdienu, un to var pielietot gandrīz visur - spēlēs, arhitektūrā, izklaidē, mācībās. Lasiet tālāk un uzziniet, kā tehnoloģiju attīstība var mainīt Jūsu izpratni par kāzu video!