FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

10 idejas atraktīvai fotosesijai ziemas kāzās

Autors:Inga Pizāne-Dilba
Ja kāzu dienā snieg, tā top divtik balta. Jūs, sadevušies vecmammas adītajos cimdos un sasegušies pledos, dodaties fotografēties. Ko paķert līdzi un kurp doties?

Lūk, 10 idejas jautrākai un sirsnīgākai ziemas kāzu fotosesijai!

1. Sniega eņģeļi

Vai tā maz ir ziemas fotosesija bez sniega eņģeļu zīmēšanas? Taču, lai nenosaltu, pirms mešanās sniegā uzvelciet siltas un krāsainas virsjakas, šalles, zābakus un cimdus. Un tad lai top kaut sniega velniņi!

ziemas-kazu-fotosesija-precos-01.jpg - 28.53 KB

2. Ragavas

Līgavainis ved ragavās līgavu vai abi kopā ragavās ved savu laulības apliecību vai kāzu pušķi, vai abi mēģina sasēsties uz šaurajām ragavām – droši vien no jums pašiem un no fotogrāfa ir atkarīgs, vai bildes būs jautras un amizantas vai drīzāk – mierīgas un romantiskas. Izrādiet iniciatīvu, lai pēc tam rāmītī varētu likt skaistas un prieka pilnas kāzu bildes.

ziemas-kazu-fotosesija-precos-02.jpg - 24.13 KB

3. Zirga kamanas vai sniega suņi

Romantiskam pārim noteikti patiks izbrauciens zirga kamanās vai sniega suņu pajūgā, ko var iemūžināt burvīgās fotogrāfijās, kas atgādinās skaistu pasaku no bērnībā lasītām grāmatām.

ziemas-kazu-fotosesija-precos-04.jpg - 45.86 KB

4. Sniegavīrs un pikošanās

Lieliski, ja sniega un enerģijas ir tik daudz, ka varat uzlipināt gan sniegavīru, gan sniega sievu  – protams, viņu kāzu dienā. Tāds varētu būt uzdevums jaunajam pārim no vedējiem – lai līgava no sniega izveido līgavaini, un līgavainis – līgavu. Vai izdosies saderīgs pāris?

Otra aktivitāte, kurai noteikti jāļaujas sniega bagātā dienā, protams, ir pikošanās. Kaut vai lai iepozētu kamerai.

ziemas-kazu-fotosesija-precos-10.jpg - 25.87 KB

5. Ekstrēmais sports

Ekstrēmākam pārim noteikti patiks iepozēt ar slēpēm vai snovborda dēli. Nav pat obligāti jāvelk kājās. Izmantojiet inventāru kā sava jaunā laulību ceļa atribūtiku un vienkārši sarīkojiet aizrautīgu fotosesiju sava hobija noskaņās. Esiet tādi, kādiem jums patīk būt!

ziemas-kazu-fotosesija-precos-09.jpg - 26.54 KB

6. Zem lietussarga

Kurš teica, ka lietussargs ir domāts tikai rudenim vai lietainai dienai? Nē, lietussargs (īpaši tāds, kas ir pamanāmā krāsā un izceļas uz balta fona) sniegotā dienā izskatās vienkārši brīnišķīgi. Tas kļūs par lielisku akcentu jūsu ziemas kāzu bildēs.
 

ziemas-kazu-fotosesija-precos-03.jpg - 17.41 KB

7. Ietinušies siltā apmetnī vai pledā

Fotogrāfijās lieliski izskatās kontrasti. Balta, auksta ziemas diena. Un jūs divi, satinušies brīnumsiltā pledā un mīlestībā. Aukstums pret siltumu. Sniega baltums pret krāsainiem džemperiem. Tas noteikti nostrādās jūsu un jūsu kāzu fotogrāfiju labā!

ziemas-kazu-fotosesija-precos-05.jpg - 35.49 KB

8. Kad snieg...

Ak, laimīgie, ja jūsu kāzu dienā snieg... Tur vairs nevajag domāt par atribūtiku, jo skaistākā ziemas kāzu atribūtika ir sniegs. Sniegs, kas snieg divu laimīgu cilvēku kāzu dienā!

ziemas-kazu-fotosesija-precos-06.jpg - 28.38 KB

9. Pie svētku gaismas virtenēm vai egles

Ja precaties decembrī/janvārī, izmantojiet lielisko iespēju nobildēties pie svētku eglēm un gaismu virtenēm, kas rotā pilsētas ielas, kokus un skatlogus. Šādām kāzu bildēm noteikti piemitīs dubulta svētku un maģijas noskaņa. Nepalaidiet garām!

ziemas-kazu-fotosesija-precos-08.jpg - 45.43 KB

10. Maģiska bilde uz pacēlāja

Ja kāzu dienā atrodaties kalnu tuvumā, tur noteikti ir pacēlājs. Skūpsta bilde uz pacēlāja kalnu fonā noteikti varētu tikt nominēta par skaistāko jūsu kāzu bildi... Ja vien gan jūs, gan fotogrāfs esat gatavi šādam izaicinājumam – bildes noteikti būs tā vērtas.


ziemas-kazu-fotosesija-precos-07.jpg - 30.45 KB

P.S. Ja neuzsnieg...

... nebēdājieties!

Ir tik daudz iespēju ziemas un svētku sajūtu iemūžināt kāzu bildēs arī bez sniega – gaismu virtenes, pilsētas egle, rotājumi, egļu tirdziņi, mežs un dekorācijas tirdzniecības centros – izvēlieties sev tuvāko noskaņu – un aiziet. Galu galā varat jau iepriekš sarunāt ar savu floristu, lai tiek sagatavots kāds romantisks foto stūrītis ziemīgās noskaņās – pie svinību vietas vai kaut kur mežā.

ziemas-kazu-fotosesija-precos-11.jpg - 82.71 KB

Lai sniegbaltas un skaistas jūsu ziemas kāzas!