FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Mīlestība kāzu fotogrāfu acīm

Autors:Precos.lv
Ikdienā fotografējot kāzas, fotogrāfiem iemīlējušies cilvēki ir ikdiena. Bet gan jau ir vismaz vienas kāzas gadā, kas šķiet nedaudz citādākas, un liek ietrīsēties arī fotogrāfa sirdij. Vai tā ir? Jautājām kāzu fotogrāfiem.

Savās atbildēs fotogrāfiem ļāvām fantāzijas brīvību. Atbildēt varēja gan ar stāstu, gan citātu, gan ļaut, protams, runāt bildei/ēm.

Vilnis Slūka

"Indru un Gintu es ieraudzīju pirmo reizi tikai kāzu dienā, jo visu pārsvarā organizēja vedēji. Jau no pirmajiem momentiem, man bija skaidrs, ka šīs būs brīnišķīgas kāzas. Fotografēt pāri, kur mīlestība ir jūtama pat gaisā ir liels baudījums, un tu vakarā jūties nevis noguris, bet uzlādējies. Jo īsta mīlestība rada vibrācijas, kas liek apkārtējiem smaidīt, kļūt sapņainiem un uzlādē arī tevi ar mīlestības enerģiju. Šiet to vislabāk raksturo šis mirklis, kur maza meitene skatoties uz viņiem ir viegli aizsapņojusies. :)"

milestiba-fotografi-01.jpg - 127.73 KB 
Fotogrāfs: Vilnis Slūka

Kristians Bērents

"Tas, kurš pa īstam mīl, mīl visu pasauli!"

milestiba-fotografi-02.jpg - 76.02 KB 
Fotogrāfs: Kristians Bērents

Romualds Ignatjevs un Monika Līga Lapiņa

"Vasaras karstākajā un ziedošākajā mēnesī bildēs iemūžināju kādas īpašas kāzas.

Tie bija divi enerģijas pilni jaunieši ar tik lielu prieka, laimes un mīlestības spīdumu acīs, ka uz brīdi pat mani pārņēma tās emocijas...

Šiem abiem jauniešiem varēja skaidri redzēt, ka mīlestība ir īsta, nebija ne samākslotu skatu vai smaidu, viss bija tik īsts un patiess. Tajā brīdī viņi piepildīja mani ar enerģiju un es skrēju šurpu turpu, lai noķertu labākos. Fotosesijās viņi skrēja, lēca, smējās, skūpstījās, tajā visā bija tāda kaisle. Viņi nestāvēja sastinguši un stīvi, viss notika pats no sevis - rokās sadošanās, skriešana, smiekli piepildīja visu apkārtni, katru Vecrīgas sieniņu. Cilvēki gāja, garām atskatīdamies, jo sen nebija redzējuši tik patiesu un skaistu mīlestību.

Un tad nonācām pie baznīcas – varat tikai iztēloties: šaura, klusa, ēnaina ieliņa, pie baznīcas durvīm divi puiši spēlē akordeonu. Gar augsto baznīcas torni iespīd pāris saules stari, radīdami romantiku. Uz brīdi likās, ka esam aizceļojuši līdz Parīzei. Viņi lēni gāja ar riteņiem pie rokas, čalodami, un saules stari viegli mirguļoja līgavas kleitā.

Šis skats mani apbūra un galvā skanēja dziesma „Emeli Sande – Crazy in love” - nedaudz traka, enerģiska, jauneklīga..."

milestiba-fotografi-03.jpg - 315.68 KB
Fotogrāfs: Romualds Ignatjevs

Tatjana Svoboda

"Mīlestība - tas ir, kad laiks apstājas, un ir tikai viņš un viņa."

milestiba-fotografi-04.jpg - 97.16 KB
Fotogrāfe: Tatjana Svoboda

"Būt vienam otram, un nav svarīgi, ko domās citi"

milestiba-fotografi-11.jpg - 221.46 KB 
Fotogrāfe: Tatjana Svoboda

"Mīlestība - tā ir vēlēšanās būt viens otram pēc iespējas tuvāk, saplūstot vienā veselumā."

milestiba-fotografi-12.jpg - 52.87 KB 
Fotogrāfe: Tatjana Svoboda

Brigita Sergejeva, "AB Photography"

"Mīlestība iziet cauri bezgalīgām pārvērtībām, līdz, uz visiem laikiem saplūdusi ar mūsu dzīvi, nekad vairs neizdzēš savu liesmaino krāsu." /Onrē de Balzaks/

"Šo pāri es satiku tikai kāzu dienā. Sākumā šķita, ka nekas īpašs – vēl viens iemīlējies pāris.  Un tādi viņi arī izskatījās - kā tikko iemīlējušies. Tikai vēlāk es uzzināju, ka Marija un Oļegs kopā jau ir 10 gadus, un viņiem ir 2 jauki bērni. Un pirmo reizi mani pārņēma skaudība, jo arī es gribētu pēc 10  kopā pavadītiem gadiem, par spīti dzīves līkstām un grūtībām, ar ko sastopas katra ģimene, saglabātu šādas jūtas."

milestiba-fotografi-05.jpg - 81.3 KB
Fotogrāfe: Brigita Sergejeva

Uģis Nagliņš

Kāzu fotogrāfs Uģis Nagliņš atsaucās uz mīlestības foto aicinājumu, dodot bildēm saukļus/nosaukumus. Šī ir "Mīlestība siena gubā".

milestiba-fotografi-06.jpg - 191.3 KB
Fotogrāfs: Uģis Nagliņš

"Divi vien šai pasaulē":

milestiba-fotografi-07.jpg - 116.82 KB
Fotogrāfs: Uģis Nagliņš

"Mīlestība kāzu vakarā":

milestiba-fotografi-08.jpg - 111.79 KB
Fotogrāfs: Uģis Nagliņš

"Mīlestības virpulī":

milestiba-fotografi-09.jpg - 140.03 KB
Fotogrāfs: Uģis Nagliņš

Nils Smelteris

"Manuprāt, šis jaunais pāris vienkārši izstaroja  mīlestību! Domāju, ka vairāk pateiks fotogrāfija..."

milestiba-fotografi-10.jpg - 341.72 KB
Fotogrāfs: Nils Smelteris

Oskars Briedis

"Mīlestība apstādina visus pasaules pulksteņus un laiks kļūst bezgalīgs".

milestiba-fotografi-13.jpg - 118.87 KB 
Fotogrāfs: Oskars Briedis

Ģirts ("HoldMe Photo")

"Es noteikti nevarēšu atbildēt uz jautājumu, kas ir mīlestība. Vienu gan zinu, ka ir situācijas, kad nešaubīgi to var sajust. Tas ir kāds mirklis, kāda laimes sekunde, kāds neredzams uzplaiksnījums gaisā. Viena no šādām kāzu reizēm bija Lāsmas un Pētera kāzās. Tāds punkts uz i bija mirklis pirms viesu nama. Piestājot plašā laukā, kurā čakli darbojās kombainis. Izkāpjot no mašīnas, apmākušās debesis sāk ielaist saules starus pļavā. Gaisā ir kaut kas tik netverams un neaprakstāms, kad var sajust to ka IR. Fotogrāfē, un asaras pašas birst no tās laimes un prieka, ko izstāro gan pāris, gan visa pasaule tiem apkārt. Un tie ir tie mirkļi, kad saproti, cik liela laime ir darīt šādu darbu un piedzīvot šos brīnumainos mirkļus."

milestiba-fotografi-15.jpg - 105.57 KB 
Fotogrāfs: Ģirts (HoldMe Photo)

Mārcis Gaujenietis

„Lai gan pirmajā bildes aplūkošanas mirklī liekas, ka tas ir kāds pāris no kāzu viesiem. Taču tā nav, šis pāris ir dienas īpašais pāris. Mīlestība ir stipra!”

milestiba-fotografi-14.jpg - 248.08 KB 
Fotogrāfs: Mārcis Gaujenietis