FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pirmskāzu fotosesija – lielisks treniņš pirms kāzām

Autors:Einārs Freimanis
Pirms kāzām lielākā daļa pāru ir bez pieredzes profesionāla fotogrāfa pavadībā, tādēļ pirmskāzu fotosesijas ir lielisks treniņš.

Iespējams, ka lielākajai daļai pirmskāzu fotosesija saistīsies tikai ar papildu smukumbildītēm, kā arī papildu izmaksām. Jā, tā tas varbūt arī ir. Bet galvenie iemesli, kādēļ šāda fotosesija būtu nepieciešama, ir pilnīgi citi, un tie ir cieši saistīti ar pašu kāzu fotogrāfiju rezultātiem. 

Pirms kāzām lielākā daļa pāru ir bez pieredzes profesionāla fotogrāfa pavadībā, tādēļ pirmskāzu fotosesijas ir lielisks treniņš, turklāt daudz nepiespiestākos un mazākos stresa apstākļos. Fotosesija veicinās saikni starp jauno pāri un fotogrāfu, laicīgi nojaucot jebkādas komunikācijas barjeras, kas ietaupīs dārgo laiku jūsu kāzu dienā. Jaunais pāris iepazīs fotogrāfa darba stilu un atmetīs jautājumus par to, kā potenciāli varētu izskatīties arī kāzu fotogrāfijas. 

Pēc pirmskāzu fotosesijas kāzu dienā jaunajam pārim ir jūtami mazāks diskomforts kameras priekšā, kas ir arī manāms bildēs, jo katram pārim un cilvēkam ir savs adaptācijas periods, lai pierastu pie sveša cilvēka sabiedrības un fotoaparāta klātbūtnes. Ar tiem pāriem, kuriem bijusi pirmskāzu sesija, kāzu dienā sveicināmies jau kā draugi, nevis darījuma partneri, ko redz arī kāzu viesi, un tas kalpo kā tilts arī uz viesu uzticību fotogrāfam un atraisītību bildēs. 

Fotogrāfijas var izmantot arī dažādos praktiskos veidos: ielūgumos, dekorācijās, galda kartēs, viesu grāmatās vai gluži vienkārši tās var būt kā patīkams pārsteigums jūsu tuviniekiem. 

Pirmskāzu fotosesijas iespējām atšķirībā no kāzu fotosesijas nav robežu gan ideju, gan laika, gan apģērba, gan arī aksesuāru ziņā. Būtiski ir arī, lai pirmskāzu fotosesiju veidotu tas pats fotogrāfs, kam uzticēts fotografēt kāzas, citādi svarīgais attiecību veidojošais faktors izpaliek. Tāpat arī fotosesija ir sava veida eksaminācija fotogrāfam no pāra puses – pāra ekspektācijas attiecībā uz komunikāciju, pozēšanu un, protams, arī gala rezultātu, lai mazinātu bažas, ka kaut kas nebūs kārtībā kāzu dienā.