FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Pirmskāzu fotosesija – lielisks treniņš pirms kāzām

image

Pirms kāzām lielākā daļa pāru ir bez pieredzes profesionāla fotogrāfa pavadībā, tādēļ pirmskāzu fotosesijas ir lielisks treniņš.

Iespējams, ka lielākajai daļai pirmskāzu fotosesija saistīsies tikai ar papildu smukumbildītēm, kā arī papildu izmaksām. Jā, tā tas varbūt arī ir. Bet galvenie iemesli, kādēļ šāda fotosesija būtu nepieciešama, ir pilnīgi citi, un tie ir cieši saistīti ar pašu kāzu fotogrāfiju rezultātiem. 

Pirms kāzām lielākā daļa pāru ir bez pieredzes profesionāla fotogrāfa pavadībā, tādēļ pirmskāzu fotosesijas ir lielisks treniņš, turklāt daudz nepiespiestākos un mazākos stresa apstākļos. Fotosesija veicinās saikni starp jauno pāri un fotogrāfu, laicīgi nojaucot jebkādas komunikācijas barjeras, kas ietaupīs dārgo laiku jūsu kāzu dienā. Jaunais pāris iepazīs fotogrāfa darba stilu un atmetīs jautājumus par to, kā potenciāli varētu izskatīties arī kāzu fotogrāfijas. 

Pēc pirmskāzu fotosesijas kāzu dienā jaunajam pārim ir jūtami mazāks diskomforts kameras priekšā, kas ir arī manāms bildēs, jo katram pārim un cilvēkam ir savs adaptācijas periods, lai pierastu pie sveša cilvēka sabiedrības un fotoaparāta klātbūtnes. Ar tiem pāriem, kuriem bijusi pirmskāzu sesija, kāzu dienā sveicināmies jau kā draugi, nevis darījuma partneri, ko redz arī kāzu viesi, un tas kalpo kā tilts arī uz viesu uzticību fotogrāfam un atraisītību bildēs. 

Fotogrāfijas var izmantot arī dažādos praktiskos veidos: ielūgumos, dekorācijās, galda kartēs, viesu grāmatās vai gluži vienkārši tās var būt kā patīkams pārsteigums jūsu tuviniekiem. 

Pirmskāzu fotosesijas iespējām atšķirībā no kāzu fotosesijas nav robežu gan ideju, gan laika, gan apģērba, gan arī aksesuāru ziņā. Būtiski ir arī, lai pirmskāzu fotosesiju veidotu tas pats fotogrāfs, kam uzticēts fotografēt kāzas, citādi svarīgais attiecību veidojošais faktors izpaliek. Tāpat arī fotosesija ir sava veida eksaminācija fotogrāfam no pāra puses – pāra ekspektācijas attiecībā uz komunikāciju, pozēšanu un, protams, arī gala rezultātu, lai mazinātu bažas, ka kaut kas nebūs kārtībā kāzu dienā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Gints Freimanis ir 33 gadus vecs rīdzinieks, kurš ar visu sirdi sevi vēl aizvien pieskaita Liepājai. Tieši viņš šogad ieguva titulu Gada labākais kāzu fotogrāfs 2016, kas ir jau atkārtota uzvara Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas rīkotā konkursā Latvijā.

 • Viens no labākajiem un visaugstāk novērtētajiem kāzu fotogrāfiem Latvijā ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi un vairākkārt iegūtiem vietēja un starptautiska mēroga apbalvojumiem. Viņš fotogrāfijās iemūžina to, ko nekustīgā attēlā šķietami nav iespējams notvert – kustības, smaržas, garšas, vēja pūsmas, gaisā plandoša līgavas plīvura maigo šalkoņu...

 • Nereti kāzās vasarā ar viesiem vai jauno pāri rodas šāds vai līdzīgs dialogs:

  - Bet ko Tu dari ziemas periodā?
  - Bildēju.
  - Ko? Fotosesijas?
  - Pārsvarā kāzas.
  - Kā kāzas? Kāzas ziemā? Vai tad kāds arī precas ziemā?!

 • Aizvien vairāk jauno pāru savās kāzās vēlas redzēt profesionālu kāzu fotogrāfu, kura panākumus šajā jomā apstiprina ne tikai iespaidīgs portfolio, bet arī LKFA kvalitātes zīmogs. Lasi tālāk un uzzini, kas ir LKFA un kādu lomu tā spēlē kāzu fotogrāfijas tirgū Latvijā.

 • Virtuālā realitāte ir kļuvusi par mūsu ikdienu, un to var pielietot gandrīz visur - spēlēs, arhitektūrā, izklaidē, mācībās. Lasiet tālāk un uzziniet, kā tehnoloģiju attīstība var mainīt Jūsu izpratni par kāzu video!

 • Jau sāc iztēloties, kā jūsu kāzu diena izskatīsies iemūžināta fotogrāfijās? Piedāvājam dažus padomus tam, kādām fotogrāfijām noteikti jākļūst par daļu no jūsu lielā kāzu foto albuma.