FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Labākais kāzu fotogrāfs 2016.gadā

image

24. februāra vakarā Dizaina Fabrikas telpās radošuma un dzirkstoša humora piepildītā atmosfērā notika Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas rīkotā un jau astotā pēc kārtas kāzu fotogrāfiju konkursa uzvarētāju apbalvošanas ceremonija.

2016. gada fotogrāfiju konkursā piedalījās 109 fotogrāfi no visas Latvijas ar 1195 iesūtītām fotogrāfijām. Šogad izvērtēšanai jau atkal tika atsūtītas vairāk fotogrāfijas nekā iepriekšējos gados, tādējādi kārtējo reizi labojot konkursam iesūtīto darbu rekordu. Ar prieku un atzinību jāuzslavē konkursa organizatori, jo gadu gaitā tieši viņu neapsīkstoša entuziasma rezultātā Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas rīkotais ikgadējais kāzu fotogrāfiju konkurss pēc iesūtīto fotogrāfiju skaita ir kļuvis par lielāko šāda veida fotokonkursu visā Baltijā!

Konkursam iesūtītos darbus šogad vērtēja žūrija – fotogrāfi: Alberto Sagrado (Spānija), Fabio Mirula (Itālija), Andrejs Zavadskis (Latvija), Liene Pētersone (Latvija), kura ir arī aizvadītā gada labākā kāzu fotogrāfa titula ieguvēja, kā arī Artūrs Romanovskis (Latvija).

Svinīgajā pasākumā tika pasniegts 2016. gada labākā kāzu fotogrāfa tituls, kuru šogad ar pārliecinošu žūrijas piešķirto punktu skaitu ieguva fotogrāfs Gints Freimanis. Talantīgajam fotogrāfam šī nebija pirmā reize LKFA rīkotā konkursa uzvarētāja godā, jo Gints savulaik kļuva par titula "Gada labākais kāzu fotogrāfs 2012" ieguvēju. Apsveicam Gintu Freimani ar atkārtotiem panākumiem!

Konkursa fināla kopvērtējumā godpilno 2.vietu ieguva fotogrāfs Juris Ross, 3.vietu ar vienādu punktu skaitu dalīja Mārcis Baltskars un Billijs Locs, 4.vietu izcīnīja Miks Šēls, savukārt 5.vietā ierindojās Vjačeslavs Lučņenkovs.

Tāpat konkursa apbalvošanas ceremonijas laikā tika nominēti un apbalvoti labākie Latvijas kāzu fotogrāfi, kuri žūrijas vērtējumā bija ieguvuši lielāko punktu skaitu 10 dažādās kategorijās: gatavošanās, ceremonija, emocijas, bērni, portrets, jaunais pāris, detaļas, svinības, humors un gaismas spēles.

Titulbildē Gints Freimanis. Foto: Ģirts Raģelis.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Gints Freimanis ir 33 gadus vecs rīdzinieks, kurš ar visu sirdi sevi vēl aizvien pieskaita Liepājai. Tieši viņš šogad ieguva titulu Gada labākais kāzu fotogrāfs 2016, kas ir jau atkārtota uzvara Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas rīkotā konkursā Latvijā.

 • Viens no labākajiem un visaugstāk novērtētajiem kāzu fotogrāfiem Latvijā ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi un vairākkārt iegūtiem vietēja un starptautiska mēroga apbalvojumiem. Viņš fotogrāfijās iemūžina to, ko nekustīgā attēlā šķietami nav iespējams notvert – kustības, smaržas, garšas, vēja pūsmas, gaisā plandoša līgavas plīvura maigo šalkoņu...

 • Pirms kāzām lielākā daļa pāru ir bez pieredzes profesionāla fotogrāfa pavadībā, tādēļ pirmskāzu fotosesijas ir lielisks treniņš.

 • Nereti kāzās vasarā ar viesiem vai jauno pāri rodas šāds vai līdzīgs dialogs:

  - Bet ko Tu dari ziemas periodā?
  - Bildēju.
  - Ko? Fotosesijas?
  - Pārsvarā kāzas.
  - Kā kāzas? Kāzas ziemā? Vai tad kāds arī precas ziemā?!

 • Aizvien vairāk jauno pāru savās kāzās vēlas redzēt profesionālu kāzu fotogrāfu, kura panākumus šajā jomā apstiprina ne tikai iespaidīgs portfolio, bet arī LKFA kvalitātes zīmogs. Lasi tālāk un uzzini, kas ir LKFA un kādu lomu tā spēlē kāzu fotogrāfijas tirgū Latvijā.

 • Virtuālā realitāte ir kļuvusi par mūsu ikdienu, un to var pielietot gandrīz visur - spēlēs, arhitektūrā, izklaidē, mācībās. Lasiet tālāk un uzziniet, kā tehnoloģiju attīstība var mainīt Jūsu izpratni par kāzu video!