FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Kāzu floristika

 • Sekot modes tendencēm vai pieturēties pie klasiskām vērtībām, tas droši vien ir aktuāls jautājums katram pārim, kas šajā gadā plāno kāzās, tāpēc uz sarunu aicinājām „Whitedeco” dizaineri Annu Polīti, lai uzzinātu, kādas būs aktuālās ziedu tendences 2017. gadā un ko no tā iespējams izmantot savās kāzās. 

 • Kāzu plānošanas laikā no brīža, kad pirkstā likts saderināšanās gredzens līdz brīdim, kad tiek teikts „Jā!” vārds, līgavas, līgavaiņa un kāzu plānotāju prātiem cauri izskrien simtiem domu, kā šo notikumu padarīt neaizmirstamu. Kāzas ir dzīves mirklis, kurā jāizplāno katra detaļa, lai justu, ka šī diena atspoguļos visu to krāsu, notikumu un emociju buķeti, kas asociējas ar jauno pāri. 

 • Līdzīgi kā modē un interjerā, arī kāzu un pasākumu organizēšanas industrijā ir savas tendences un stili, kas pastāvīgi mainās, un 2016. gadā mums atkal sagādās gaumīgus pārsteigumus. Kā galvenais dekorēšanas virziens noteikti saglabāsies jau ilgāku laiku izmantotais vintage stils, taču šogad tas kļūs krāšņāks, bagātīgāks un spožāks, turklāt aktuāli būs dekorēšanā izmantot daudz zaļumu, augu virteņu un podiņpuķu. 

 • Ziemassvētki tepat jau aiz stūra, veikali pārbagāti ar dekorācijām un svētku rotājumiem. Sniegs vēl nedaudz aizkavējies. Svētku burvības iedvesmu, ar balti klātu zemi vai nē, var rast šeit – Mazās Fejas jeb Baibas Prindules darba un sajūtu pasaulē. Viņa mums ļāva ieskatīties abās.

 • Kad kāzu sezonas aktīvākais brīdis ir noslēdzies un ir pienācis laiks atskatīties uz padarīto. Kādus jaunumus ceremoniju un svinību vietu noformēšanā ir nesis 2015. gads, jautājām kāzu dekorētājiem no aģentūrām: "Best Event", "White Deco", "D.Fab", "Smalkais Stils" un "Svētku Rezidence"

 • Ērikas jeb tautā sauktie virši ir nepelnīti piemirsti ziedi, kas pašlaik atgūst popularitāti arī kāzu dekorācijās. Ja pēdējos gados vasaras kāzu dekorācijās plaši izmanto lavandu, tad līdzvērtīgi rudens kāzās tie ir virši.

 • Ogas un augļi jau paši par sevi simbolizē ražu, auglību un briedumu, tāpēc to izmantošana kāzu dekorācijās iederēsies gan idejiski, gan praktiski. Turklātizskatīsies izteiksmīgi un sulīgi.

 • Precos.lv forumā līgavām devām iespēju uzdod sev interesējošus jautājumus kāzu floristiem. Atsaucība bija liela, un izskanēja visdažādākie jautājumi – par ceriņiem, peonijām, tulpēm u.c. ziedu izmantošanu kāzu floristikā.

 • Ja plāno kāzas ar cittautu pilsoni, tad droši vien jāparūpējas par to, lai viesi no citām valstīm justos ērti, lai nerodas neveiklas situācijas. Piemēram, vai dāvināt ziedus ir raksturīgi tikai latviešiem vai arī citām tautām?

 • Kāzu auto ir jaunā pāra vizītkarte, ar kuru paziņot par sevi un savu laimi. Tāpēc ir svarīgi kārtīgi pārdomāt, kādu ziedu rotu izvēlēties ― košu un ziediem bagātu vai ― gluži pretēji ― kaut ko pavisam askētisku, ar īpašu «rozīnīti», kas raksturotu tieši jūsu pāri.