FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Košie kāzu akcenti - hēlija baloni un dūmu sveces

Autors:Lauma Ozola
Neizsmeļama krāsu gamma, kontūras, kas ieskauj nemanot, radot vērotājā apbrīnu. Tas ir stāsts par dūmu sveču un hēlija balonu uzvaras gājienu šodien, lai arī savu starta pogu Latvijā uzspieda pirms dažiem gadiem.

Hēlija baloni pierāda vienu, – robežu nav, tās neeksistē. Idejas, sapņi un vīzijas aizsniedz savus horizontus zibens ātrumā. Un jautājums par hēlija baloniem kāzās, izpaliek. Tāpēc, ka tieši kāzās hēlija balonu pušķi, virtenes un citi Pinterest cienīgi kadri ienes īpašu gaisotni. Par to šaubu nav, jo hēlija balonu izteiksmīgās krāsas un kontūras vieš unikālu rezultātu. Un par to pārliecinās katrs, kuram lemts savām acīm šo šedevru ieraudzīt – gan fotosesijās, gan vienkārši kā kāzu dizaina elementi viesībās. 

Ja domājam par dūmu svecēm, tad viens nu gan ir skaidrs. Tās ir dekorācijas, kas ir sava veida akcents kāzās, kas spēj radīt pat kinofilmas cienīgu efektu. Tās savu stāstu Latvijā aizsāka pirms vairākiem gadiem, sevi atspēkojot pāra maģiskajā kāzu fotosesijā, radot mūsdienīgu kontrastu. Turklāt jāatzīst, ka tieši dūmu sveces ir draudzīgas kāzu budžetam. Tāpat kā hēlija balonu klāsts, taču nu gan, visu pēc kārtas, rodot atbildi, kāpēc izvēlēties savai kāzu dienai hēlija balonus un dūmu sveces!

Septiņi iemesli, kāpēc kāzās izvēlēties hēlija balonus un dūmu sveces

  • Draudzīgas cenas.
  • Iespēja atšķirties no ierastā – gan ziediem, gan lampiņu virtenēm un citiem dizaina elementiem, kas visbiežāk ir manāmas kāzās.
  • Piedāvājuma klāsta bagātībā ikviens spēs atrast sev tīkamo izvēli un krāsu toni.
  • Hēlija baloni savu funkcionalitāti pilda vismaz trīs dienas. 
  • Hēlija baloni efektīvi aizpilda tukšos laukumus svinību vietā un fotostūrīšos.
  • Dūmu sveces ir nekaitīgas – gan dabai, gan cilvēkiem.
  • Dūmu sveces fotosesijās nav dominējošais elements, bet gan papildu efekts, kas fotogrāfijām sniegs citu garšu.

Hēlija baloni spēj noteikt kāzu gaisotni

Pirms vairākiem gadiem kāzu dekorēšanā lielos uzvaras laurus plūca ziedu virtenes un kompozīcijas, kā arī lampiņu virtenes, taču tagad jau krietnu laiku svinīgi blakus nostājas hēlija balonu pušķi un pat virtenes. Jāatceras, ka arī piedāvājums un tā kvalitāte ir pacēlusies augstākā līmenī, tāpēc hēlija baloni spēj piešķirt telpai raksturu un attiecīgo noskaņu.


FOTO: Gatis Ločmelis

Iedomājieties vien, ja kāzu dienā esat izvēlējušies maigos pasteļtoņus, un pie jaunā pāra galda eleganti rotāsies balonu virtene, kas ir peoniju krāsā? Tas būs pasakas cienīgs skats!

Vai karaliski sarkanā krāsa kombinācijā ar melno krāsu Ja iztēlojamies šo spēcīgo krāsu duetu hēlija balonu virtenē, piemēram, kāzu foto stūrītim, tad varam nojaust, ka šeit svinību dienas gaisotne jau manāmi atšķirsies no iepriekš minētās pasakas. Un idejas ir simtiem, tāpat kā krāsu variācijas. Jāspēj tikai sajust to, kas pašiem tīk un to, kādu gaisotni vēlaties sniegt ar hēlija baloniem jūsu pasakā.

Nebaidieties savā kāzu dienā uzdrīkstēties. Ļaujieties hēlija balonu šarmam un tveriet, ko tas sniedz. Viegli gaisīgu sajūtu, elegancei piemiedzot ar aci. Hēlija baloni var būt sabiedrotie ne tikai kāzu ceremonijā, kā arka vai citi dizaina elementi, bet arī viesu namā kā izteiksmīga dekorācija, kurai blakus nevajag vairs neko.


FOTO: Einārs Freimanis

Iedomājieties vien, ja pusnakts stundai sitot, šos pašus hēlija balonus atlaidīsiet gaisā, lai ievēlētos maģisko kāzu vakara vēlēšanos... Turklāt hēlija baloni patīk gan maziem, gan lieliem!


FOTO: Emīlija Bogdānova

Dūmu sveces nav bīstamas! 

Nereti līgava un līgavainis lauza galvu par to, kā kāzu dienā pārsteigt ne tikai viesus, bet arī sevi, ļaujot oriģinalitātei gūt virsroku. Tieši neierastās kāzu dekorācijas ir viena no atbildēm.

Krāsainās dūmu sveces kāzās ir viena no top tendencēm mūsdienās, jo tās ir efektīvas ne tikai dzīvē, bet arī bildēs un kāzu video. Tieši pateicoties dūmu svecēm, ir iespējams īstenot pat vispārdrošākās idejas. Par to ir pārliecināti arī kāzu fotogrāfi, kas izmanto šo efektīvo fonu, noķerot maģiskus mirkļus, kas spēs dzīvot mūžīgi.

Lai arī dūmu sveču ražotāji norāda, ka tās rokās turēt nedrīkst, jo šīs sveces uzkarst, taču jāatzīst, ka tās nav bīstamas, jo, ja tomēr vēlaties dūmu sveces turēt, kas rada ievērojami grandiozāku efektu, tad to var darīt, turot sveci pie pašas apakšas.


FOTO: Einārs Freimanis

Vai dūmu sveces var nokrāsot kāzu kleitu? To nevar, ja dūmu granātu vērš prom no sevis. Un attiecīgi izriet jautājums, kāds ir dūmošanas ilgums? Dūmu sveču ilgums ir no 15 sekundēm līdz pat 90 sekundēm. Un īpaši kāzu fotosesijām rekomendē tās sveces, kas ilgst 90 sekundes, jo pa to laiku fotomeistars var uzņemt vairākus kadrus. Ļaujieties dūmu valdzinājumam! Frāze, ko bieži nedzirdēsiet, taču šeit ir pavisam cits stāsts.

Kāzu diena paskrien necerēti ātri, tāpēc apstādiniet laiku. Un apstādiniet ar dūmu sveču palīdzību. Sveču izraisītais efekts dos sajūtu, ka atrodaties citviet. Mirklis jums diviem vien, fotoaparāta klikšķim klusi noklaudzot.

Liec aiz auss!

Kur meklēt kvalitatīvus hēlija balonus un dūmu sveces un cik tas maksā? Cenas ir dažādas gan hēlija baloniem, gan dūmu svecēm. Piemēram, hēlija balonu izmaksas atšķirsies no attiecīgā balonu skaita pušķī, kā arī balonu kompozīciju izmaksām. Tāpat arī hēlija balonu izmēri. Cenas par vienu hēlija balonu vidēji Latvijas tirgū ir sākot no 1 EUR līdz pat 5 EUR.

Dūmu sveču izmaksas ir salīdzinoši draudzīgākas maciņam, jo viena dūmu svece dod grandiozu efektu, bet hēlija baloniem, lai rastu īsto efektu – bez pušķa neiztikt, kas ir vismaz 30 hēlija baloni. Dūmu sveču cenas variē, sākot no 6 EUR līdz pat 14 EUR par vienu profesionālu krāsu granātu, kas ir otrs nosaukums dūmu svecēm. Varianti ir, tāpēc izvērtējiet savu kāzu budžetu un meklējiet piedāvājumu tepat Latvijā, kas ir dāsns un brangs.

Raksta titulfoto: Annija Pumpure