FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Fotogrāfijas kā kāzu dāvaniņas viesiem

image

Ne tikai kāzu dienas eiforijā jaunais pāris vēlas pateikties ikvienam, kurš ar savu klātbūtni šo dienu padarījis īpašu; arī pēc mēneša un gada šī vēlme saglabājas. Izlasi, kā likt viesiem pasmaidīt, vienalga, vai tā būtu jau nākamā diena pēc kāzām, vai pat gads, jo ar kāzu dienu taču viss tikai sākas!

Kāzu diena vienmēr paiet tik ātri, ka gribas patīt laiku atpakaļ un vēlreiz to visu lēnām izbaudīt. Diemžēl laika mašīnas mums nav, tomēr emocijas gan varam atgādināt, radīt jaunas un ar tām priecēt citus. Viens no radošiem veidiem, kā svētku sajūtu turpināt arī pēc kāzām, ir nosūtīt viesiem video īsfilmu vai fotogrāfijas no medusmēneša. Piemēram, vedējiem var likt pasmaidīt, aizsūtot fotouzņēmumu ar pirmo kopīgo ceļojumu, teātra apmeklējumu vai vakariņu gatavošanu mājās jau precēta pāra statusā. Saņēmēji par šādu sveicienu noteikti priecāsies un atcerēsies skaisto kāzu dienu.

Kāzu dāvaniņas viesiem

Noderīgs ieteikums tiem, kuru kāzas nav bijušas divu dienu garumā ar naktsmītnēm: ziņkārīgākajiem draugiem, radiem, vecākiem un vedējiem var aizsūtīt foto vai video sveicienu par to, kā jaunais pāris pavada kopā savu pirmo dienu laulībā. Vecāki par šādu iespēju noteikti būs aizkustināti, it īpaši, ja viņiem nav bijusi iespēja pavadīt pietiekami daudz laika kopā ar jaunlaulātajiem kāzu dienā.

Kāzu dāvaniņas viesiem

Laimīgajam jaunajam pārim, kas pēc kāzām dodas kopīgā ceļojumā, noteikti jāpadomā ne tikai par fotogrāfijām, ko uzņemt un pēc tam parādīt interesentiem: ja ceļojums ir dāvināts, tad var izdomāt arī kādu interesantu atrakciju, piemēram, uzrakstīt uz lielas lapas vārdu "paldies", nofotografēties skaistākajās vietās un aizsūtīt šādu fotogrāfiju tiem, kas dāvājuši jaunlaulātajiem iespēju doties šajā ceļojumā.


Kāzu dāvaniņas viesiem

Daudz vērtīgāk par suvenīriem būs tuviniekiem nosūtīta pastkartīte, kurā ir ar roku ierakstīts sveiciens vai atspoguļoti jaunā pāra pirmie kopīgie piedzīvojumi medusmēnesī. Sagādājiet šādu prieku citiem, jau laikus sagatavojot sarakstu ar adresātiem, kam vēlēsieties nosūtīt pastkartes.

Kāzu dāvaniņas viesiem

Pēc ārzemju ceļojuma, kopīgas atpūtas tepat, Latvijā, vai arī vienkārši mēnesi pēc kāzām ir vērts iepriecināt viesus ar nelielu atkāzu ballīti. Saaiciniet viesus, gremdējieties skaistajās atmiņās un, kad viesi dodas projām, uzdāviniet katram fotogrāfijas vai video zibatmiņā.

Kāzu dāvaniņas viesiem

Par kāzu dienu atgādināt var arī bez iemesla, piemēram, nosūtot pa pastu videoierakstu ar kāzu filmu vai fotogrāfijām. Ja ir izdevies nofotografēties ar katru viesi atsevišķi, tad pēc laika katrai ģimenei var uzdāvināt šo fotogrāfiju rāmītī vai uzdrukātu, piemēram, uz pateicības kartiņas. Šī ideja aizkustinās vistuvākos cilvēkus – radus un draugus – un atgādinās par skaisto faktu, ka pasaulē ar jāvārdu savu mīlestību vienam pret otru apliecinājis vēl viens pāris!

Raksta titulfoto: Kristīne Stahanova
Foto no Depositphotos.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Dodies uz kāzām un vēlies jaunajam pārim dāvināt naudu? Nauda aploksnē noteikti nav vienīgais variants. Piedāvājam Instagram lietotāju idejas, kā oriģinālā veidā pasniegt šo tik neoriģinālo (bet noderīgo!) dāvanu. Esam radoša tauta, tāpēc arī naudu dāvināt protam visnotaļ radoši! Skati un iedvesmojies no lielmeistariem!

  • Nav viegli atrast oriģinālu dāvanu kāzās jaunajam pārim vai vedējiem. Dažkārt ir arī grūti saprast, cik vajadzētu tērēt kāzu dāvanai un ko tieši vislabāk pasniegt. Esam apkopojuši kā mazāk redzētas un pavisam svaigas, tā arī Latvijas tirgū līdera pozīciju iekarojušas dizaina dāvanas.

  • Nauda tiek uzskatīta par bezpersonisku dāvanu, taču tā ir viena no universālākajām un noderīgākajām dāvanām jaunajam pārim. Šāda kāzu dāvana dod iespēju atvieglot jaunā pāra kopdzīves sākumu un realizēt kādu sen lolotu sapni. Vai arī izrauties no ikdienas un doties kādā tālā, sen izsapņotā un eksotiskā kāzu ceļojumā.

  • Vasara ir kāzu laiks. Ne tikai tiem pāriem, kas precas vai gatavojas kāzām, bet arī tiem, kas svin mazākas vai lielākas kāzu gadadienas. Ko uzdāvināt savam mīļotajam cilvēkam šajā abiem tik īpašajā dienā?

  • Gatavojoties kāzām, rūpju netrūkst. Dāvanas vecākiem, vedējiem un viesiem var izvērsties par veselu problēmu, jo trūkst informācijas, laika, ideju… Bez stresa! Iespējams, šis tas no tālāk rakstītā tev palīdzēs apdāvināšanai nekļūt par problēmu!