FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Fotogrāfijas kā kāzu dāvaniņas viesiem

Ne tikai kāzu dienas eiforijā jaunais pāris vēlas pateikties ikvienam, kurš ar savu klātbūtni šo dienu padarījis īpašu; arī pēc mēneša un gada šī vēlme saglabājas. Izlasi, kā likt viesiem pasmaidīt, vienalga, vai tā būtu jau nākamā diena pēc kāzām, vai pat gads, jo ar kāzu dienu taču viss tikai sākas!

Kāzu diena vienmēr paiet tik ātri, ka gribas patīt laiku atpakaļ un vēlreiz to visu lēnām izbaudīt. Diemžēl laika mašīnas mums nav, tomēr emocijas gan varam atgādināt, radīt jaunas un ar tām priecēt citus. Viens no radošiem veidiem, kā svētku sajūtu turpināt arī pēc kāzām, ir nosūtīt viesiem video īsfilmu vai fotogrāfijas no medusmēneša. Piemēram, vedējiem var likt pasmaidīt, aizsūtot fotouzņēmumu ar pirmo kopīgo ceļojumu, teātra apmeklējumu vai vakariņu gatavošanu mājās jau precēta pāra statusā. Saņēmēji par šādu sveicienu noteikti priecāsies un atcerēsies skaisto kāzu dienu.

Kāzu dāvaniņas viesiem

Noderīgs ieteikums tiem, kuru kāzas nav bijušas divu dienu garumā ar naktsmītnēm: ziņkārīgākajiem draugiem, radiem, vecākiem un vedējiem var aizsūtīt foto vai video sveicienu par to, kā jaunais pāris pavada kopā savu pirmo dienu laulībā. Vecāki par šādu iespēju noteikti būs aizkustināti, it īpaši, ja viņiem nav bijusi iespēja pavadīt pietiekami daudz laika kopā ar jaunlaulātajiem kāzu dienā.

Kāzu dāvaniņas viesiem

Laimīgajam jaunajam pārim, kas pēc kāzām dodas kopīgā ceļojumā, noteikti jāpadomā ne tikai par fotogrāfijām, ko uzņemt un pēc tam parādīt interesentiem: ja ceļojums ir dāvināts, tad var izdomāt arī kādu interesantu atrakciju, piemēram, uzrakstīt uz lielas lapas vārdu "paldies", nofotografēties skaistākajās vietās un aizsūtīt šādu fotogrāfiju tiem, kas dāvājuši jaunlaulātajiem iespēju doties šajā ceļojumā.


Kāzu dāvaniņas viesiem

Daudz vērtīgāk par suvenīriem būs tuviniekiem nosūtīta pastkartīte, kurā ir ar roku ierakstīts sveiciens vai atspoguļoti jaunā pāra pirmie kopīgie piedzīvojumi medusmēnesī. Sagādājiet šādu prieku citiem, jau laikus sagatavojot sarakstu ar adresātiem, kam vēlēsieties nosūtīt pastkartes.

Kāzu dāvaniņas viesiem

Pēc ārzemju ceļojuma, kopīgas atpūtas tepat, Latvijā, vai arī vienkārši mēnesi pēc kāzām ir vērts iepriecināt viesus ar nelielu atkāzu ballīti. Saaiciniet viesus, gremdējieties skaistajās atmiņās un, kad viesi dodas projām, uzdāviniet katram fotogrāfijas vai video zibatmiņā.

Kāzu dāvaniņas viesiem

Par kāzu dienu atgādināt var arī bez iemesla, piemēram, nosūtot pa pastu videoierakstu ar kāzu filmu vai fotogrāfijām. Ja ir izdevies nofotografēties ar katru viesi atsevišķi, tad pēc laika katrai ģimenei var uzdāvināt šo fotogrāfiju rāmītī vai uzdrukātu, piemēram, uz pateicības kartiņas. Šī ideja aizkustinās vistuvākos cilvēkus – radus un draugus – un atgādinās par skaisto faktu, ka pasaulē ar jāvārdu savu mīlestību vienam pret otru apliecinājis vēl viens pāris!

Raksta titulfoto: Kristīne Stahanova
Foto no Depositphotos.com