FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēckāzu plānotājs - oriģināla kāzu dāvana un dzirksteles piešķilšana pēckāzu dzīvei

Autors:Reklāmraksts sadarbībā ar After The Wedding
Katras spēcīgas laulības pamatā ir mīlestība, cieņa un harmonija. Visu šo savienojot, ir izveidojies pamats, uz kuru veidot savu kopējo pasauli. Katrs, kurš ir atradis savu otro, laulāto pusīti noteikti piederas pie tās cilvēku kategorijas, kas var apgalvot, ka ir sasodīti laimīgi cilvēki, jo ir atraduši viens otru!

Taču, virzoties uz saviem kopīgajiem mērķiem, reizēm mums jānoliek malā visus “smagumus” un vienkārši jāļaujas būt, būt kopā pilnīga bezrūpībā un jāpiedzīvo laimīgos mirkļus, jo tieši šie ir tie brīži, kurus galu galā mēs atcerēsimies visspilgtāk.
 

Par pēckāzu dzīvi

Latvijā un pasaulē ir daudz pāru, kuri gatavojas kāzām, tādēļ šajā savā dzīves posmā visu savu laiku un enerģiju velta plānojot savas sapņu kāzas. Taču kas notiek pēc tam? Kas notiek tad, kad izsapņotais ir noticis?

Jaunais pāris pamostas, ir laimīgi, ir precējušies, savukārt pāris, kas jau ilgākus gadus mijuši gredzenus, meklē aizvien jaunas idejas, kā savu pēckāzu dzīvi padarīt aizvien aizraujošāku.


FOTO: Liliāna Legzdiņa

Par kāzu dāvanas nozīmi un oriģinalitāti

Mūsdienās teju vai katrā kāzu ielūgumā mēs varam atrast rindiņu ar tekstu: “Vēlamies saņemt kāzu dāvanu aploksnē.” Taču kā to oriģināli noformēt? Kā šāda veida dāvanu uzdāvināt skaisti un ar pievienoto vērtību?

Pēckāzu plānotājs ir izcila, oriģināla un unikāla kāzu dāvana, kurā, ja nepieciešams, varēsiet ielikt arī naudu, bet, galvenokārt, Jūs dāvāsiet arī virkni ideju skaistai un aizraujošai kopābūšanai! 


FOTO: Liliāna Legzdiņa

Kas ir pēckāzu plānotājs?

Pēckāzu plānotājs ir par dzīvesprieku, savstarpēju saskaņu un ļaušanos. Varam likt roku uz sirds un apgalvot, ka ikkatrā lapaspusē ietvertais ir tas, kas mums laulībā pašām šķiet aizraujošs un svarīgs. Katra lapaspuse ir veidota ar milzīgu mīlestību un aizrautību, un mēs ļoti ceram, ka Jūs to sajutīsiet!

Pēckāzu plānotājs – tie ir 52 aizraujoši uzdevumi 52 nedēļām jeb vienam gadam. Uzdevumi ir dažādi - vienkārši, ne tik vienkārši, reizēm varbūt arī diezgan sarežģīti, taču labākais ir tas, ka tie nav jāpilda pēc kārtas. Uzdevumos ir mazliet no visa – tie ir mīļi, smieklīgi, pikanti, nopietni un reizēm pat ekstrēmi.

Plānotāja galvenais mērķis ir pārim sniegt iespēju baudīt katru kopā pavadīto mirkli, dienu, nedēļu, mēnesi un gadu! Šis ir lielisks veids, kā saglabāt atmiņas un atgriezties pie tām jebkurā dzīves brīdī.

www.aftertheweddinggifts.com
Tel.nr./Whats App: +371 26921568 | +371 26486189
E-pasts: info@aftertheweddinggifts.com
FacebookInstagram / TikTok 

Raksta titulfoto: Liliāna Legzdiņa