FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

10 vasarīgi romantiskas idejas pārsteigumam kāzu gadadienā

Autors:Inga Pizāne
Vasara ir kāzu laiks. Ne tikai tiem pāriem, kas precas vai gatavojas kāzām, bet arī tiem, kas svin mazākas vai lielākas kāzu gadadienas. Ko uzdāvināt savam mīļotajam cilvēkam šajā abiem tik īpašajā dienā?

Divatā pavadīts laiks (bez jebkādām viedām ierīcēm tuvumā) ir vislabākā dāvana! Esat kopā jau gadiem..., bet kad pēdējo reizi esat bijuši īstā randiņā? Randiņā ar nezināmu scenāriju? Pārsteigumiem bagātu vakaru?

10 idejas lieliskai dāvanai kāzu gadadienā

 

1. Romantisks pikniks dabā (pie ezera, jūras, mežā)

Tuvojas Jāņi, bet jūs vēl neesat izbaudījuši divvientulību pie dabas? Lūk, arī ideja! Sarīkot savas sirds otrai pusei romantisku pikniku dabā. Ar šampanieti un svaigām zemenēm būs gana, lai aizmirstu ikdienas steigu un raizes. Lai padarītu vakaru īpašāku, dodiet viens otram uzdevumu: atcerēties jūsu skaistāko randiņu un aprakstīt to detaļās. Vai – nolasiet viens otram nejauši izvēlētu dzejoli no līdzi paņemtās grāmatas. Uzspēlējiet Scrabble, ļaujot spēlē izmantot tikai vārdus, kas saistās ar mīlestību un romantiku.

2. Atpūta viesu namā/viesnīcā/muižā vai SPA centrā

Varbūt kāzu gadadiena ir īstais laiks, lai vēlreiz atgrieztos vietā, kur svinējāt kāzas? Kāzu dienas skrējienā nebija pieticis laika pirtiņai un citām vilinošām procedūrām, kuras varētu izbaudīt TAGAD? Kāpēc gan ne? Jo šī vieta jums noteikti saistās ar visskaistākajām atmiņām... Ar visskaistāko deju... Un, protams, arī patīkamo satraukumu...

3. Traks piedzīvojums, kam esat ilgi brieduši...

Jau sen savā starpā runājat par to, ka beidzot varētu šajā dzīvē izmēģināt kaut ko traku? Lidojums AERODIUM, izbrauciens ar ūdens motociklu, brauciens pa Daugavu ar laivu divatā, vakariņas tumsā... Šāds piedzīvojums paliek atmiņā uz mūžu! Un...atmiņas ir labākais, ko mēs varam paņemt sev līdzi no katras nodzīvotās dienas... Ļoti daudz šādu traku ideju piedāvā, piemēram, Dāvanu Serviss. Varbūt tieši šis ir piemērotākais brīdis trakam piedzīvojumam!

4. Izzinoša ekskursija vai salds ceļojums

Esat ceļojumu mīļotāji? Tā ir iespēja izrauties un ar katru kilometru attālināties no ikdienas rutīnas. Ja esat saldumu mīļotāji, aizbrauciet uz Šokolādes muzeju Pūrē izbaudīt ceļojumu trifeļu pasaulē vai uz Skrīveriem nobaudīt saldu piedzīvojumu Saldumu darbnīcā. Pēc ekskursijas palieciet pa nakti kādā tuvākās apkārtnes viesu namā vai viesnīcā, izejot naksnīgā pastaigā pavērot zvaigžņu lietu.

Ja ir iespēja ieplānot garāku ceļojumu, tad, protams, dodieties nelielā gadadienas medus ceļojumā uz kādu tālāku pasaules nostūri – Barselonu, Parīzi, Romu, Krētu, Amsterdamu... Atrodiet ceļojuma pilsētā vietas, ko visu mūžu varēsiet saukt par savām...

5. Romantisks vai jestrs tematiskais kultūras pasākums

Kultūras mīļotājiem noteikti patiks kāda jestra izrāde vai romantisks koncerts. Un kāpēc gan ne? Šādi piedzīvojumi sniedz emocijas un iespaidus, kuros pēc tam var dalīties. Turklāt – ja pasākumam piešķil tematisko uguntiņu... Piemēram, kāzu gadadienā uzdāvināt biļetes uz teātra izrādi „Latviešu kāzas”, kas ļaus gremdēties arī pašiem savās kāzu dienas atmiņās... Mūzikas cienītājiem noteikti patiks divatā aiziet uz kādu koncertu. Daugavas koncertzālē, piemēram, valda svētku gaisotne, un tā ir laba izvēle romantiskiem randiņiem – atliek tikai izvēlēties īsto datumu un mākslinieku, kas sirdij tuvāks: Linda Leen, Bet Bet, Pērkons, Menuets, Otra Puse, Jānis Stībelis u.c. un ļauties romantiskām melodijām vasaras vakarā.

6. Iemūžināt dienu karikatūrā vai fotosesijā

Jūsu pēdējā kopbilde tapusi kāzu dienā? To vajag labot! Ja vēlaties profesionālas bildes, protams, ir bezgala jauki sarīkot īstu fotosesiju, pieaicinot profesionālu fotogrāfu. Bet ir otrs variants – pārvērst to piedzīvojumā, bildējot vienam otru un atbildību par kopbildēm uzvelt nejaušiem garāmgājējiem jūsu pastaigas laikā. :) Pēc tam kopīgi izvēlieties 5 labākās bildes, izdrukājiet tās un pielieciet pie sienas, lai atgādina par skaisto dienu! Ja nepatīk bildēties, piesakieties tikt iemūžinātiem jautrā karikatūrā. Vai sapērciet zīmēšanas piederumus un dodieties uz improvizētu plenēru dabā, gleznojot vienam otru – tā būs mīļa piemiņa un dāvana svētkos.

7. Romantisks izbrauciens ar jahtu vai kuģīti

Vējš matos, emociju vētra un bezrūpīgi pavadīts laiks – tieši šādas sajūtas var sagādāt brauciens ar kuģīti, jahtu vai kuteri... Ja paliekat pilsētā, izbrauciet Vecrīgas kanālu. Ja esat gatavi doties ārpus Rīgas, ļaujieties braucienam pa jūru, Daugavu vai kādu citu Latvijas upi. Atgriežoties krastā, - turpiniet vakaru, baudot saldējuma kokteiļus iecienītajā kafejnīcā vai iestādiet ģimenes koku savā lauku mājā, ja tas līdz šim nav izdarīts.

8. Kulinārijas kursi vai kokteiļu pagatavošanas vakars

Tavai sievai/tavam vīram garšo suši vai Mojito kokteilis, bet nemāki tos pagatavot? Piesakieties kopīgā meistarklasē un apgūstiet jaunus veidus, kā vienam otru iepriecināt. :) Vai sarīkojiet kokteiļu vakaru pašu mājās... un viens otram pagatavojiet katra vismīļāko kokteili... Izaicinājums? Pieņemts. Vakara turpinājums – jūsu ziņā. Tas varbūt mierīgs vakars ar romantiskas drāmas noskatīšanos vai dejas bārā, kurā iepazināties.

9. Dejas vai kopīgi apgūts jauns sporta veids

Esat aizrautīgi sportisti vai dejotāji, bet katrs aizrāvies ar atšķirīgu sporta veidu? Varbūt pamēģiniet apgūt kaut ko jaunu abi kopā? Kaut ko, ko nekad neesat mēģinājuši, kaut ko, kas aizrauj, vieno, sniedz jaunus iespaidus... Tenisu? Sambu? Golfu? Piemēram, aktīvās atpūtas centrā Reiņa trase ir iespējams apgūt golfu, izsportoties uz nebēdu un tad palikt atpūsties viesu namā vai izbraukt ar velosipēdiem. Vasarā noteikti ir aktuāls arī ūdenssports vai zirgu izjādes.

10. Paņemt nomā savu sapņu auto un izbraukt Latviju?

Visu mūžu sapņojāt izbraukt ar kabrioletu, Jaguāru vai varbūt Volgu, bet līdz šim laikam neesat to īstenojuši!? Lūk! Lieliska ideja! Paņemiet nomā savu sapņu auto un dodieties neaizmirstamā braucienā.. Nezināmā virzienā. Jā, var arī tā. Bez jelkāda plāna. Nopeldieties ezerā, ko atrodat pa ceļam, palieciet pa nakti viesu namā, ko atrodat pēc norādes, jo tieši tā var atklāt jaunas, vēl neiepazītas vietas!

Laimīgu kāzu gadadienu!

Raksta titulfoto: Laura Viļuma