FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

INSTAGRAM apskats: idejas, kā dāvināt naudu

image

Dodies uz kāzām un vēlies jaunajam pārim dāvināt naudu? Nauda aploksnē noteikti nav vienīgais variants. Piedāvājam Instagram lietotāju idejas, kā oriģinālā veidā pasniegt šo tik neoriģinālo (bet noderīgo!) dāvanu. Esam radoša tauta, tāpēc arī naudu dāvināt protam visnotaļ radoši! Skati un iedvesmojies no lielmeistariem!

.

Oriģināla ideja kā pasniegt kāzu dāvanu "aploksnīti" #kasparsprecgunitu

A post shared by Gunita Roze-Bērziņa (@rozeberzina) on

#naudas_kuģis #kāzas #davāna

A post shared by Arina Linuža (@woolen_sky) on

Mīlestības svētkos #wedding #weddingguest #diy #greetingcards #gift #weddinggift #kāzas

A post shared by Katrīna (@katrina_buzza) on

#weedinggift #giftmoney #zvaigznisi #janisprecagnesi

A post shared by Rozīš' Evii (@cherry_evii) on

#1000000 #kāzudāvana #weddinggift #weddingidea #weddingideas #kāzas #pirmaismiljons #miljons

A post shared by Ziedu salons "Crystal Rose" (@crystalroserezekne) on

Raksta titulfoto: Emīlija Bogdānova
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Nav viegli atrast oriģinālu dāvanu kāzās jaunajam pārim vai vedējiem. Dažkārt ir arī grūti saprast, cik vajadzētu tērēt kāzu dāvanai un ko tieši vislabāk pasniegt. Esam apkopojuši kā mazāk redzētas un pavisam svaigas, tā arī Latvijas tirgū līdera pozīciju iekarojušas dizaina dāvanas.

  • Nauda tiek uzskatīta par bezpersonisku dāvanu, taču tā ir viena no universālākajām un noderīgākajām dāvanām jaunajam pārim. Šāda kāzu dāvana dod iespēju atvieglot jaunā pāra kopdzīves sākumu un realizēt kādu sen lolotu sapni. Vai arī izrauties no ikdienas un doties kādā tālā, sen izsapņotā un eksotiskā kāzu ceļojumā.

  • Ne tikai kāzu dienas eiforijā jaunais pāris vēlas pateikties ikvienam, kurš ar savu klātbūtni šo dienu padarījis īpašu; arī pēc mēneša un gada šī vēlme saglabājas. Izlasi, kā likt viesiem pasmaidīt, vienalga, vai tā būtu jau nākamā diena pēc kāzām, vai pat gads, jo ar kāzu dienu taču viss tikai sākas!

  • Vasara ir kāzu laiks. Ne tikai tiem pāriem, kas precas vai gatavojas kāzām, bet arī tiem, kas svin mazākas vai lielākas kāzu gadadienas. Ko uzdāvināt savam mīļotajam cilvēkam šajā abiem tik īpašajā dienā?

  • Gatavojoties kāzām, rūpju netrūkst. Dāvanas vecākiem, vedējiem un viesiem var izvērsties par veselu problēmu, jo trūkst informācijas, laika, ideju… Bez stresa! Iespējams, šis tas no tālāk rakstītā tev palīdzēs apdāvināšanai nekļūt par problēmu!