FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

20 idejas lieliskai dāvanai kāzās

Autors:Madara Karlsberga / PRECOS
Nav viegli atrast oriģinālu dāvanu kāzās jaunajam pārim vai vedējiem. Dažkārt ir arī grūti saprast, cik vajadzētu tērēt kāzu dāvanai un ko tieši vislabāk pasniegt. Esam apkopojuši kā mazāk redzētas un pavisam svaigas, tā arī Latvijas tirgū līdera pozīciju iekarojušas dizaina dāvanas.

Svarīgi atcerēties: lai kāda būtu dāvana, lielākā nozīme ir tam, ka tā ir no visas sirds un tai klāt ir personiska kartiņa ar mīlestības vēlējumiem. Tā būs nekļūdīga nianse!

1. Dizaina apģērbs apskāvieniem / Be-with

Šī inovatīvā un sirsnīgā dāvana atgādinās par pieskārieniem laulātajam draugam! Be-with apģērbam ir īpaši dizainētas slepenas durtiņas siltiem apskāvieniem. Pētījumi liecina, ka apskāvieni uzlabo nervu sistēmas darbību, stiprina imunitāti, palīdz mums attīstīties un liek justies labi! Bet pāru attiecībās pieskārienu valoda dara daudz vairāk – tā nodrošina uzticēšanos un ilgtermiņa pieķeršanos, tāpēc šī ir arī ļoti tālredzīga dāvana. Jo tieši to taču novēlam saviem draugiem, vai ne?

Be-with veikals – divu apģērbu komplekts EUR 95-140

2. Kopīgo ceļojumu karte / Riija

Kur kopā esat bijuši? Parādiet to šajā interaktīvajā uzlīmju kartē. Tā atspoguļos, cik daudz aizraujošu valstu pāris un topošā ģimene būs apmeklējuši, kur vēl jāaizceļo un kas jāpiedzīvo. Sākumā šī interaktīvā pasaules karte ir pilnīgi tukša un melna. Tāpat kā dzīve bez ceļojumiem. Bet, dodoties pasaulē un iepazīstot dažādas kultūras un piedzīvojumus, šī pasaules ceļojumu karte GO WORLD sāks kļūt gaišāka!

Riija.lv – EUR 33

3. Fotogrāfiju albums / PURPURS

Purpurs fotogrāfiju albumi ir rūpīgs meistaru roku darbs. Tie gadiem ilgi savās čaukstošajās zīdpapīra lappusēs glabās Tavas īpašās atmiņas un pierakstītās sajūtas.

Albumu pieskaņo svētku noskaņai – izvēloties kādu no 35 audumu toņiem. Romantiskas pasteļkrāsas, zīds, koša kokvilna, etnogrāfiskie audumi un askētiska eko āda. Izvēlies tradicionāli baltas vai izteiksmīgi melnas lappuses un papildini ar personalizētu gravējumu.

Purpurs kolekcijas – albumi sākot no EUR 25

4. Grafikas skola diviem / Grafikas skola

Kāzu burvība rodas no tā, ka tās apvieno kopā abas jauno ģimeņu puses. Neredzēti cilvēki, nedzirdēti stāsti un vēl neizjustas emocijas – par to parūpējas kāzu viesi, lai jaunajam pārim šī diena kļūtu neaizmirstama! Dodiet pārim iespēju savu viesību laikā uzlikt savas izjūtas uz papīra! Grafikas darbnīca piedāvā ar grafikas un krāsu palīdzību izveidot personiskus un oriģinālus darbus. Tos pēc tam var ierāmēt, izdrukāt vai vienkārši pielikt pie ledusskapja! Šis var kļūt par pāra pirmo kopīgo veikumu!

Grafikaskola.lv – grafikas skola diviem EUR 40

5. Spēļu komplekts ģimeniskiem vakariem / The school of Life

Aizraujoša saruna sākas ar lielisku jautājumu! Šie trīs kāršu komplekti: Original, Love Edition un Family Edition katrs apkopo 100 dažādu jautājumu kartiņas, kas palīdzēs sarunām raisīties ap interesantām tēmām un izzināt tādus jautājumus, kurus ikdienā viens otram neuzdodam. Atbildes uz šiem jautājumiem var likt lielisku pamatu labām partnerattiecībām pārī un citiem dalībniekiem jautrā veidā uzzināt par pāri vairāk!

The School of Life – trīs spēļu komplekts EUR 51,21

6. Vīna skola / Vīna Studija

Topošajiem gurmāniem noteikti patiks šī garšu kārpiņu palutināšana. Vīna kursi, kas palīdzēs neapmaldīties tad, kad pāris meklēs kādu labu vīnu pirmajam vakaram kopīgajās mājās, kāzu gadadienai vai arī trešdienas noslēgumam divatā. Kā arī paši dāvinātāji pēc tam var būt ieguvēji no šī piedzīvojuma: kad vasarā rīkosiet pikniku, laivu braucienu vai kopīgi apmeklēsiet kādu festivālu!

Vīna Studija – vīna skolas nodarbība pārim EUR 70

7. Kartītes / MYPRINT

MYPRINT ir par piedzīvojumiem, svētkiem, smiekliem un mīlestību, par ceļotājiem, par kūku cepējiem, par bezbailīgajiem, par mammām, tētiem, lieliem un maziem, par stāstu un sajūtu radītājiem un vairotājiem, par māksliniekiem, estētiem, sapņotājiem un darītājiem.

MYPRINT ir radīts, lai Tavas atmiņas tiktu saglabātas vislabākajā kvalitātē un lieliskā dizaina noformējumā.

MYPRINT ir vienīgie, kas mierīgi kā svētdienas rīts vairo prieku un sniedz Tev iespēju pārvērst nozīmīgos mirkļus skaistos stāstos.

myprint.lv - Kartītes EUR 5 – 10

8. Cīruļa grafikas plakātu komplekts / Miesai

Šī dāvana būs patiesi oriģināla un personiska, jo tas ir īpašs piedāvājums no Miesai komandas. Personalizēti burtu plakāti nav standarta piedāvājumā, tiem jāpiesakās īpaši un jāatzīmē, ka plakāti paredzēti dāvanai kāzās vai vedējiem. Anša Cīruļa īpašā dizaina burti būs askētisks un mūsdienīgs interjera elements un jaunajai ģimenei ikdienā atgādinās par to, ka abi partneri ir personības un vienam otru jāciena!

Miesai – divu personalizētu plakātu komplekts EUR 159,80; viens plakāts EUR 79,90

9. Tasīšu komplekts/Nine Black Birds

Nine Black Birds ir zīmols, kas tic, ka pasaule ir apaļa – viss, ko mēs darām apiet rinķi un nāk atpakaļ citādākā formā un veidolā. Tieši tāpēc mēs radām, lai iepriecinātu cilvēkus un dotu tiem iespēju iepriecināt vienam otru, atgādinot pavisam vienkāršas, bet ikdienā bieži piemirstas lietas. Tasīšu komplekts būs lieliska dāvana jaunajam pārim, vedējiem vai vecākiem kāzu dienā.

nineblackbirds.com – tasīšu komplekts EUR 20

10. *ALL IS FINE* sudraba rotu komplekts / Benji Knewman

Kurš vēl labāk par tuvākajiem draugiem, māk pateikt, ka viss būs labi. Mirklī, kad sirds sitas pārāk strauji, vēlamies apstāties un nedoties pretī nezināmajam, ir patīkami dzirdēt: “viss ir labi”. Tā kā cilvēka dabā ir to piemirst, šie mazie un tuvie aksesuāri ar nomierinošo frāzi all is fine nudien ir labs veids, kā ikdienā palīdzēt sadzīvot ar mazajām bailēm.

Benji Knewman – *ALL IS FINE* sudraba rokassprādze un kaklarota – komplekts EUR 120

11. Savienotie gaismas burti / PIKU.LV

Ja zināt, ka jaunais pāris vai vedēji ir romantiķi un ciena koku un gaismu, PIKU burti būs īstā dāvana. Pasniedzot šo dāvanu, varat būt droši – tā katru vakaru izgaismos pāra dzīvesvietu un padarīs to īpaši romantisku un siltu. Dāvana, kura izstaro mīlestību, laimi un GAISMU. Burti viens no otra nav atdalāmi, kopā vienmēr.

PIKU.LV – savienotie gaismas burti EUR 135

12. Pleds siltiem vakariem / Riija

Šī var būt viena no tām lietām, kas tāpat kā mīļākā krūzīte vai fotogrāfija makā ir neatņemama sastāvdaļa pāra ikdienā. Vai tie būtu vēlie rīti vai garie vakari, šis omulīgais pleds tos padarīs par savējiem. Siltās sajūtas, kuras tiks piedzīvotas šajos valdziņos, saglabāsies atmiņā un atkal uzausīs, kad varēs divatā iekūņoties savā siltajā pledā.

RIIJA, Tērbatas iela 6/8, Rīga – vilnas pleds ar Lielvārdes jostas rakstu EUR 68

13. Dizaina trauks skaistām maltītēm / An&Angel

Ja jūsu apdāvināmie ir īsti dizaina cienītāji, tad An&Angel Red Dot design laureāta produkti būs tieši laikā! Stikla mākslinieka Arta Nīmaņa radīto trauku līnijas ir tik tīras un plūstošas kā ūdens un katra dizains īpašs un neatkārtojams. Šie trauki radīs harmoniju interjerā un demonstrēs īpašnieku individualitāti.

An&Angel – MOON kolekcija, lielā bļoda EUR 259

14. Sveces / Spring Lights

Spring Light piedāvā unikālas eko sveces. Katra svece ar lielu mīlestību ir izgatavota LATVIJĀ, izmantojot tīru sojas vasku, dabīgos ziedus, kokvilnas daktis, augstāskās kvalitātes ēteriskās un smaržu eļļas.

Katra Spring Light svece ir vēstījums, liegs un netverams, kā dzejas vārsmas, kā mūzikas skaņas. Tas stāsta par mīlestību, par rūpēm, par to, cik svarīgi ir dāvāt gaismu un siltumu citiem un radīt labsajūtu mājās.

spring-light.co – eko sveces EUR 58 – 120

15. Karikatūra / Gatis Šļūka

Gata Šļūkas karikatūras pēc individuāla pasūtījuma. Ja ir konkrēta ideja, ko un kā vēlaties attēlot karikatūrā, tad zīmēju tieši tā, kā vēlaties, ja konkrētas idejas nav (kā visbiežāk notiek), tad pēc zīmējamo personu apraksta pats izveidoju karikatūras sižetu.

Zīmēju arī kāzās un citos pasākumos dzīvajā! Tad viena vai pāris cilvēku karikatūras tapšanai vajadzīgais laiks ir piecas līdz desmit minūtes. Kopējais zīmēšanas laiks vienā pasākumā parasti ir no divām līdz četrām stundām.

www.karikatura.lv 

No fotogrāfijām zīmēta karikatūra: sākot no EUR 100 

Uz vietas pasākumā zīmētas karikatūras: sākot no EUR 250

16. Zvaigžņu karte / Unovento

Unovento piedāvā skaisti noformētas zvaigžņu kartes, kas parāda zvaigžņu unikālo izvietojumu jūsu izvēlētajā vietā un laikā. Vai tā ir saderināšanās, kāzas, kad jūs pirmo reizi satikāties ... zvaigznes nekad neizskatās vienādi divreiz.

Unovento – personalizēta zvaigžņu karte bez rāmja – no EUR 25, ar rāmi – no EUR 37

17. Sojas vaska sveces / Mood Lux

Latvijā radītas, ar rokām lietas sojas vaska sveces greznos stikla traukos.

Mood Lux Candles ir ģimenes uzņēmums, kurš nodarbojas ar dizaina sveču radīšanu un svētku dekorēšanu. Sveču ražošanā tiek izmantots dabīgs sojas vasks, kurš ir praktisks lietošanā un draudzīgs apkārtējai videi. Mood Lux sveces tiek pildītas skaistos traukos, kurus iespējams izmantot kā dekorācijas un galda noformējumus, gan arī būs brīnišķīga dāvana kāzās.

Mood Lux sveces – sojas vaska svece greznā stikla traukā sākot no EUR 18

18. Tērps ar tautiskiem izšuvumiem un detaļām / MAYRA

Ja arī jūsu iedvesmas avots ir mūsu tautas tradīcijas un to mantojums, raksti un tautastērpi, tad Mayra radītie mūsdienīgie tērpi ar tautiskiem izšuvumiem un detaļām būs lieliska mīlestības un spēka iedvesmota kāzu dāvana.

MAYRA – sieviešu kleitas no EUR 110. Vīriešu krekli no EUR 70.

19. Unikāli, ar rokām darināti porcelāna trauki / Laine Berina Ceramics

Laine Berina ir zīmols, kas piedāvā ar rokām darinātus porcelāna traukus kā ikdienas lietošanai, tā īpašiem svētku brīžiem. Šie trauki ienesīs ikdienas rituālos gaišu, vieglu un īpašu noskaņu.

Laine Berina Ceramics – pēc individuāla pasūtījuma.

20. "Tu esi mans zelta gabaliņš" personalizēts koka rāmītis / LUF

Šī būs dāvana kādam jūsu zelta gabaliņam – kādam tuvam un mīļam cilvēkam. Pats vārds LUF simbolizē skaistu mīlestību un tāpēc arī katrs rāmītis un akmentiņš tiek izgatavots ar mīlestību un lielu prieku. Lai šī dāvana būtu pavisam īpaša, rāmīšus ir iespējams personalizēt ar sevis izvēlētu tekstu un katrs iestrādātais akmentiņš ir atšķirīgs.

LUF –  pasūtīt savu personalizēto rāmīti, sazinoties Facebook un Instagram.


Raksta titulfoto: PIKU "Mīlu" lielie gaismas burti