FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

15 idejas lieliskai dāvanai kāzās

Nav viegli atrast oriģinālu dāvanu kāzās jaunajam pārim vai vedējiem. Dažkārt ir arī grūti saprast, cik vajadzētu tērēt kāzu dāvanai un ko tieši vislabāk pasniegt. Esam apkopojuši kā mazāk redzētas un pavisam svaigas, tā arī Latvijas tirgū līdera pozīciju iekarojušas dizaina dāvanas.
Svarīgi atcerēties: lai kāda būtu dāvana, lielākā nozīme ir tam, ka tā ir no visas sirds un tai klāt ir personiska kartiņa ar mīlestības vēlējumiem. Tā būs nekļūdīga nianse!

1. Dizaina apģērbs apskāvieniem / Be-with

Šī inovatīvā un sirsnīgā dāvana atgādinās par pieskārieniem laulātajam draugam! Be-with apģērbam ir īpaši dizainētas slepenas durtiņas siltiem apskāvieniem. Pētījumi liecina, ka apskāvieni uzlabo nervu sistēmas darbību, stiprina imunitāti, palīdz mums attīstīties un liek justies labi! Bet pāru attiecībās pieskārienu valoda dara daudz vairāk – tā nodrošina uzticēšanos un ilgtermiņa pieķeršanos, tāpēc šī ir arī ļoti tālredzīga dāvana. Jo tieši to taču novēlam saviem draugiem, vai ne?
 
Be-with veikals – divu apģērbu komplekts EUR 95-1402. Kopīgo ceļojumu karte / Riija

Kur kopā esat bijuši? Parādiet to šajā interaktīvajā uzlīmju kartē. Tā atspoguļos, cik daudz aizraujošu valstu pāris un topošā ģimene būs apmeklējuši, kur vēl jāaizceļo un kas jāpiedzīvo. Sākumā šī interaktīvā pasaules karte ir pilnīgi tukša un melna. Tāpat kā dzīve bez ceļojumiem. Bet, dodoties pasaulē un iepazīstot dažādas kultūras un piedzīvojumus, šī pasaules ceļojumu karte GO WORLD sāks kļūt gaišāka!
 
Riija.lv – EUR 33


3. Fotogrāfiju albums / PURPURS

Purpurs fotogrāfiju albumi ir rūpīgs meistaru roku darbs. Tie gadiem ilgi savās čaukstošajās zīdpapīra lappusēs glabās Tavas īpašās atmiņas un pierakstītās sajūtas.
 
Albumu pieskaņo svētku noskaņai – izvēloties kādu no 35 audumu toņiem. Romantiskas pasteļkrāsas, zīds, koša kokvilna, etnogrāfiskie audumi un askētiska eko āda. Izvēlies tradicionāli baltas vai izteiksmīgi melnas lappuses un papildini ar personalizētu gravējumu.
 
Purpurs kolekcijas – albumi sākot no EUR 254. Grafikas skola diviem / Grafikas skola

Kāzu burvība rodas no tā, ka tās apvieno kopā abas jauno ģimeņu puses. Neredzēti cilvēki, nedzirdēti stāsti un vēl neizjustas emocijas – par to parūpējas kāzu viesi, lai jaunajam pārim šī diena kļūtu neaizmirstama! Dodiet pārim iespēju savu viesību laikā uzlikt savas izjūtas uz papīra! Grafikas darbnīca piedāvā ar grafikas un krāsu palīdzību izveidot personiskus un oriģinālus darbus. Tos pēc tam var ierāmēt, izdrukāt vai vienkārši pielikt pie ledusskapja! Šis var kļūt par pāra pirmo kopīgo veikumu!
 
Grafikaskola.lv – grafikas skola diviem EUR 405. Spēļu komplekts ģimeniskiem vakariem / The school of Life

Aizraujoša saruna sākas ar lielisku jautājumu! Šie trīs kāršu komplekti: Original, Love Edition un Family Edition katrs apkopo 100 dažādu jautājumu kartiņas, kas palīdzēs sarunām raisīties ap interesantām tēmām un izzināt tādus jautājumus, kurus ikdienā viens otram neuzdodam. Atbildes uz šiem jautājumiem var likt lielisku pamatu labām partnerattiecībām pārī un citiem dalībniekiem jautrā veidā uzzināt par pāri vairāk!
 
The School of Life – trīs spēļu komplekts EUR 51,216. Vīna skola / Vīna Studija
 
Topošajiem gurmāniem noteikti patiks šī garšu kārpiņu palutināšana. Vīna kursi, kas palīdzēs neapmaldīties tad, kad pāris meklēs kādu labu vīnu pirmajam vakaram kopīgajās mājās, kāzu gadadienai vai arī trešdienas noslēgumam divatā. Kā arī paši dāvinātāji pēc tam var būt ieguvēji no šī piedzīvojuma: kad vasarā rīkosiet pikniku, laivu braucienu vai kopīgi apmeklēsiet kādu festivālu!
 
Vīna Studija – vīna skolas nodarbība pārim EUR 707. Kartītes / MYPRINT

MYPRINT ir par piedzīvojumiem, svētkiem, smiekliem un mīlestību, par ceļotājiem, par kūku cepējiem, par bezbailīgajiem, par mammām, tētiem, lieliem un maziem, par stāstu un sajūtu radītājiem un vairotājiem, par māksliniekiem, estētiem, sapņotājiem un darītājiem.
 
MYPRINT ir radīts, lai Tavas atmiņas tiktu saglabātas vislabākajā kvalitātē un lieliskā dizaina noformējumā.

MYPRINT ir vienīgie, kas mierīgi kā svētdienas rīts vairo prieku un sniedz Tev iespēju pārvērst nozīmīgos mirkļus skaistos stāstos.

myprint.lv - Kartītes EUR 5 – 108. Cīruļa grafikas plakātu komplekts / Miesai
 
Šī dāvana būs patiesi oriģināla un personiska, jo tas ir īpašs piedāvājums no Miesai komandas. Personalizēti burtu plakāti nav standarta piedāvājumā, tiem jāpiesakās īpaši un jāatzīmē, ka plakāti paredzēti dāvanai kāzās vai vedējiem. Anša Cīruļa īpašā dizaina burti būs askētisks un mūsdienīgs interjera elements un jaunajai ģimenei ikdienā atgādinās par to, ka abi partneri ir personības un vienam otru jāciena!

Miesai – divu personalizētu plakātu komplekts EUR 159,80; viens plakāts EUR 79,909. Tasīšu komplekts/Nine Black Birds

Nine Black Birds ir zīmols, kas tic, ka pasaule ir apaļa – viss, ko mēs darām apiet rinķi un nāk atpakaļ citādākā formā un veidolā. Tieši tāpēc mēs radām, lai iepriecinātu cilvēkus un dotu tiem iespēju iepriecināt vienam otru, atgādinot pavisam vienkāršas, bet ikdienā bieži piemirstas lietas. Tasīšu komplekts būs lieliska dāvana jaunajam pārim, vedējiem vai vecākiem kāzu dienā.

nineblackbirds.com – tasīšu komplekts EUR 2010. *ALL IS FINE* sudraba rotu komplekts / Benji Knewman

Kurš vēl labāk par tuvākajiem draugiem, māk pateikt, ka viss būs labi. Mirklī, kad sirds sitas pārāk strauji, vēlamies apstāties un nedoties pretī nezināmajam, ir patīkami dzirdēt: “viss ir labi”. Tā kā cilvēka dabā ir to piemirst, šie mazie un tuvie aksesuāri ar nomierinošo frāzi all is fine nudien ir labs veids, kā ikdienā palīdzēt sadzīvot ar mazajām bailēm.
 
Benji Knewman – *ALL IS FINE* sudraba rokassprādze un kaklarota – komplekts EUR 12011. Savienotie gaismas burti / PIKU.LV

Ja zināt, ka jaunais pāris vai vedēji ir romantiķi un ciena koku un gaismu, PIKU burti būs īstā dāvana. Pasniedzot šo dāvanu, varat būt droši – tā katru vakaru izgaismos pāra dzīvesvietu un padarīs to īpaši romantisku un siltu. Dāvana, kura izstaro mīlestību, laimi un GAISMU. Burti viens no otra nav atdalāmi, kopā vienmēr.
 
PIKU.LV – savienotie gaismas burti EUR 13512. Pleds siltiem vakariem / Riija
 
Šī var būt viena no tām lietām, kas tāpat kā mīļākā krūzīte vai fotogrāfija makā ir neatņemama sastāvdaļa pāra ikdienā. Vai tie būtu vēlie rīti vai garie vakari, šis omulīgais pleds tos padarīs par savējiem. Siltās sajūtas, kuras tiks piedzīvotas šajos valdziņos, saglabāsies atmiņā un atkal uzausīs, kad varēs divatā iekūņoties savā siltajā pledā.
 
RIIJA, Tērbatas iela 6/8, Rīga – 100% merino vilnas pleds EUR 19513. Dizaina trauks skaistām maltītēm / An&Angel
 
Ja jūsu apdāvināmie ir īsti dizaina cienītāji, tad An&Angel Red Dot design laureāta produkti būs tieši laikā! Stikla mākslinieka Arta Nīmaņa radīto trauku līnijas ir tik tīras un plūstošas kā ūdens un katra dizains īpašs un neatkārtojams. Šie trauki radīs harmoniju interjerā un demonstrēs īpašnieku individualitāti.
 
An&Angel – MOON kolekcija, lielā bļoda EUR 155, komplekts EUR 22114. Sveces / Spring Lights
 
Spring Light piedāvā unikālas eko sveces. Katra svece ar lielu mīlestību ir izgatavota LATVIJĀ, izmantojot tīru sojas vasku, dabīgos ziedus, kokvilnas daktis, augstāskās kvalitātes ēteriskās un smaržu eļļas.
 
Katra Spring Light svece ir vēstījums, liegs un netverams, kā dzejas vārsmas, kā mūzikas skaņas. Tas stāsta par mīlestību, par rūpēm, par to, cik svarīgi ir dāvāt gaismu un siltumu citiem un radīt labsajūtu mājās.
 
spring-light.co – eko sveces EUR 58 – 12015. Karikatūra / Gatis Šļūka
 
Gata Šļūkas karikatūras pēc individuāla pasūtījuma. Ja ir konkrēta ideja, ko un kā vēlaties attēlot karikatūrā, tad zīmēju tieši tā, kā vēlaties, ja konkrētas idejas nav (kā visbiežāk notiek), tad pēc zīmējamo personu apraksta pats izveidoju karikatūras sižetu.

Zīmēju arī kāzās un citos pasākumos dzīvajā! Tad viena vai pāris cilvēku karikatūras tapšanai vajadzīgais laiks ir piecas līdz desmit minūtes. Kopējais zīmēšanas laiks vienā pasākumā parasti ir no divām līdz četrām stundām.
 
No fotogrāfijām zīmēta karikatūra: sākot no EUR 100 
Uz vietas pasākumā zīmētas karikatūras: sākot no EUR 250