FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kā izvēlēties medusmēneša galamērķi, kas patiks jums abiem

Medusmēnesis ir viens no īpašākajiem ceļojumiem, kurā jūs abi kopā dosieties. Tomēr pirms sāciet kravāt koferus un dodieties uz lidostu, jums ir jāizlemj, uz kurieni ceļot. Piedāvājam idejas, kā sašaurināt iespaidīgo izvēles klāstu un atrast tādu galamērķi, kas atbilst visām jūsu vēlmēm. 

Vienojieties par budžetu

Ideālā pasaulē mums nebūtu vajadzīgs noteikt medusmēneša budžetu, taču realitātē gandrīz katram pārim ir konkrēta naudas summa, ko tas var atļauties iztērēt ceļojumam. Vai tie būtu 500, 5000 vai 15 000 eiro, jums ir jābūt līdzīgās domās par to, cik daudz vēlaties tērēt medusmēnesim. Neviens nevēlas pavadīt medusmēnesi vienkāršā motelī, ja ir sapņojis par skaistu vasaras māju okeāna krastā.

Izveidojiet prioritāšu sarakstu  

Varbūt viens no jums vēlas patīkamu atpūtu pludmalē, taču otrs labprātāk baudītu dzīvīgo lielpilsētas šarmu. Varbūt viens no jums vēlas SPA nedēļu luksus viesnīcā, bet otrs – piedzīvojumiem pilnas aktivitātes dabā. Pat ja jūs aptuveni esat vienojušies par to, kā vēlaties pavadīt medusmēnesi, tik un tā nebūs iespējams atķeksēt visus kvadrātiņus vēlmju sarakstā.

Kā tikt skaidrībā?

Noskaidrojiet prioritātes un atmetiet visu lieko, atstājot tikai to, kas jums patiešām šķiet svarīgs. Vēlaties atpūtu pie tirkīzziliem ūdeņiem un baltām smiltīm? Plānojiet ceļojumu uz Taizemi vai Grieķijas salām. Vēlaties romantiskus vakarus šaurās pilsētu ieliņās un baudīt labu vīnu? Palieciet Eiropas robežās un dodieties uz Itāliju vai Franciju. Jo skaidrākas jūsu prioritātes, jo vieglāk atrast kopsaucējus.

FOTO: Danijas un Edgara kāzu ceļojums uz Grieķijas salu Korfu

Plānojiet laiku

Lai plāns būtu skaidrāks, iztēlojieties, kā pavadīsiet ceļojuma dienas. Vēlaties gulšņāt kūrortā vai doties no vienas vietas uz citu, kāpt kalnos vai sauļoties pludmalē? Ja plānojat veikt pārlidojumus, kur nakšņosiet? Jo laicīgāk sāksiet plānot savu medusmēneša maršrutu, jo mazāk satraukumu, nesaprašanos un haosa radīsies ceļojuma laikā. Protams, arī spontāni lēmumi ceļojuma laikā var radīt prieku, taču svarīgākajām līnijām būtu jābūt skaidrām.

Apsveriet ceļojuma sezonu, biļešu cenas un brauciena ilgumu

Ļoti svarīgi ir atrasties īstajā vietā īstajā laikā. Ja oktobrī vēlaties baudīt karstu sauli un peldes, pārbaudiet, kurā vietā pasaulē šajā laikā ir vislielākā iespēja noķert siltumu. Piemēram, Grieķijā šajā laikā temperatūra jau būs krietni zemāka, Taizemē – sākušies lietus mēneši, savukārt Havaju salās oktobrī ir pats vasaras pilnbrieds.

FOTO: Patrīcijas un Artūra kāzu ceļojums uz Bali

Apsveriet, cik laika būs jāpavada ceļā

Ja medusmēnesim atvēlēts pavisam īss brīdis, izvēlēties tuvākus galamērķus. Jūs noteikti nevēlēsieties pavadīt 30 stundas lidmašīnā, ja ceļojumam atvēlētas vien 7 dienas, turklāt jo tālāks ceļojums, jo lielākas izmaksas. Burvīgu atpūtu un eksotisku dabu ir iespējams baudīt ne vien Āfrikas safari, bet arī Balkānu pussalā.

Meklējiet kompromisus

Protams, var gadīties, ka jūs esat vienisprātis it visā, kas saistīts ar jūsu kopīgo ceļojumu, taču rēķinieties, ka ne vien ceļojuma laikā, bet arī laulībā vienmēr būs jāmeklē kompromisi. Ja Tev labāk patīk gulēt pludmalē, bet Tavam dzīvesbiedram patīk ķert piedzīvojuma garu, dodieties tur, kur iespējams šīs lietas apvienot. Ja jūs vēlaties doties izbraucienā ar “Vespa” motociklu pa pilsētu, taču otram vairāk saista pastaiga pa muzejiem, izplānojiet braucienu uz muzejiem ar “Vespu”.

FOTO: Montas un Naura kāzu ceļojums uz Šrilanku

Jo vairāk spēsiet viens otru saprast un cienīt, jo vieglāks un patīkamāks būs jūsu ceļojums!

Raksta titulfoto: Sandals & Beaches Resorts