FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

5 iemesli, lai dotos kāzu ceļojumā

Autors:Madara Karlsberga / PRECOS
Pēc lielās kāzu un budžeta plānošanas, iespējams, var rasties jautājums, – vai kāzu ceļojumā maz vajadzīgs doties? Piedāvājam piecus iemeslus, lai lemtu par labu tuvākam vai tālākam kāzu ceļojumam un gūtu pārliecību, ka medusmēnesis ir kas aizraujošs un vienreizējs, ko IR jāizbauda no sirds.

Atpūsties un svinēt

Lai arī pašas kāzas bijušas, iespējams, grandiozākās dzīves svinības, pēc kāzām var piezagties atslābums neliela noguruma un slinkuma veidā. Kāzu ceļojums ir laiks, ko pavadīt divatā, laiks, kad ne vien svinēt savu kopdzīves sākumu, bet arī atviegloti uzelpot, ka lielais kāzu maratons ir noslēdzies.

Pielāgoties

Kāzu ceļojums sniegs laiku jums abiem nesteidzīgi pierast pie sava jaunā statusa, to pilnvērtīgi izbaudot. Medusmēneša laikā ir iespēja koncentrēties ne tikai vienam uz otru, bet arī uz saviem kopīgajiem mērķiem un nākotnes idejām.

Intimitāte

Esot tālāk prom no mājām, no ierastās vides, ikdienas rutīnas un darba, savstarpējās attiecībās neviļus iezogas īpaša intimitātes sajūta. Svarīgs intimitāti veicinošs faktors ir relaksācija, kas vien ir iemesls, lai izbaudītu kaut nelielu kāzu ceļojumu.

Izpētīt un piedzīvot

Padariet savu pirmo kopīgo piedzīvojumu par ko īpašu un atmiņā paliekošu. Dodieties, kāpiet, leciet, peldiet, izpētiet – šis ir brīdis, kad pasauli varat ieraudzīt otra acīm! Ja dodaties ceļojumā uz ārzemēm, pievērsiet uzmanību dažādām kulinārijas niansēm un paņemiet šīs garšas uz mājām, – pēcāk tā būs atmiņa, ko varēs atkal un atkal atsvaidzināt.

Kalt plānus nākotnei

Medusmēnesis ir neviena netraucēts laiks jums diviem vien, ko var veiksmīgi izmantot dažādu kopīgu nākotnes mērķu noteikšanai un plānošanai. Lielākā daļa pāru pus gadu vai gadu ir galvenokārt koncentrējušies uz kāzu dienu, neatlicinot resursus citiem kopīgiem mērķiem. Kad kāzu diena ir garām, ir īstais laiks mērķi – kāzas aizstāt ar jaunām kopīgām vēlmēm un idejām.

Raksta titulfoto: Kristīne Stahanova