FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kā pavadīt pēckāzu nedēļu, ja nav ieplānots kāzu ceļojums?

Autors:Inga Pizāne
Kāzu steigā vai šaubās neesat paspējuši rezervēt kāzu ceļojumu, bet pēckāzu nedēļa ir paņemta brīva? Kāpēc uztraukties? Ir taču tik daudz veidu, kā izbaudīt laiku kopā, turpinot svinēt skaisto notikumu.

Viesi aizbrauc. Jūs paliekat

Lai aizmirstu kāzu steigu un pakavētos ārpus ikdienas, kāpēc gan nepalikt kāzu svinību vietā vēl uz nedēļu? Divatā. Droši vien kāzu vietas saimnieki būtu ļoti priecīgi un, kas zina, varbūt varēsiet sarunāt arī kādu jauku atlaidi. Turklāt – tā ir lieliska iespēja pakavēties kāzu dienas un svinību noskaņās veselas nedēļas garumā! Noorganizējiet sev pēckāzu dienas pieturvietas, apskatot un izbraukājot skaistākās apkārtnes vietas, upes un ezerus.

Kā pavadīt pēckāzu nedēļu

Ceļojums pa pirmajām randiņu vietām

Vai maz atceraties savas pirmās randiņu un pastaigu vietas? Kā būtu izveidot savu kvēlāko randiņu maršrutu un doties skaisto atmiņu un sajūtu medībās? Vienalga, vai tas nozīmētu vairākas pilsētas vai vairākas mīļas vietas vienā pilsētā... Ceļojums būs izdevies, jo tas būs intīms un skaists Jūsu attiecību un atmiņu ceļojums... Noteikti pievienojiet klāt arī vienu jaunu vietu kā atgādinājumu sev, ka arī pēc kāzām randiņi nebeidzas.

7 valstis 7 dienās, nešķērsojot ne jūras, ne okeānus

Vai esat runājuši par to, uz kurām pasaules pilsētām Jūs kopā vēlētos aizceļot? Kā būtu katru no šīm pilsētām uzburt, nešķērsojot jūras un okeānus? Vienu vakaru noorganizēt Parīzi pašu mājās - ar franču mūziku, dejām, vīnu, sieru - visu, kas Jums ienāk prātā, iedomājoties par šo pilsētu. Citu vakaru dodieties uz Romu – ar sulīgu picu (kopīgi gatavotu mājās vai dodoties uz restorānu ar itāļu virtuvi) un kādu senu itāļu filmu noskaņai, piemēram, „La Dolce Vita” (Saldā dzīve). Tādējādi Jūs varētu izveidot savu vismīļāko 7 pilsētu plānu visai nedēļai un izbaudīt neikdienišķo ceļojumu sajūtu pēckāzu saviļņojošajā noskaņojumā.

Kā pavadīt pēckāzu nedēļu

Atkāzas ar tuvākajiem draugiem

Iespaidu par kāzām ir daudz un tā vien gribas vēl pakavēties tajā emocijām bagātajā dienā? Aiciniet draugus uz satikšanos, jo cik gan Jums bija laika savā kāzu dienā ar viņiem parunāties? Vīna glāze (kāda pudele pēc kāzām droši vien būs palikusi pāri), skatoties viesu uzņemtās bildes un atceroties jautrākos brīžus – noteikti Jūs uzmundrinās un kā ar roku noņems patīkamo, bet neizbēgamo kāzu nogurumu.

Ļaušanās festivālu vasarai

Ja esat kultūras mīļotāji, kāpēc gan nesastādīt nedēļu ilgu kultūras programmu DIVIEM? Tieši vasara ir laiks, kad var un ieteicams doties spontānos izbraucienos uz festivāliem, koncertiem, apmeklēt brīvdabas kino vai laiski izstaigāt mākslas izstādes. Arī šobrīd vēl priekšā Positivus festivāls, Laba Daba, neskaitāmi pilsētu svētki, koncerti utt. Piedāvājums ir pietiekami plašs, lai sastādītu savām vēlmēm un interesēm, un pat tēmām atbilstošu programmu.

Kā pavadīt pēckāzu nedēļu

Mājvietas iekārtošana vai pārkārtošana

Ja tomēr neesat noskaņoti laiskai atpūtai, kāpēc gan neiekārtot (atsvaidzināt) savu mājvietu jaunajai dzīvei? Pat tad, ja jau kādu laiku dzīvojat kopā, Jums droši vien vēl ir daudz ideju, kā savu kopīgo mājvietu padarīt ērtāku un skaistāku. Tāpēc šis varētu būt īstais brīdis, lai idejas realizētu. Kāzu dāvanās saņemtā nauda noteikti būs lielisks atbalsts senu vēlmju īstenošanai. Jāķeras tik pie darba!
 

Kā pavadīt pēckāzu nedēļu

Nedēļa lauku mājā

Ja Jums vai Jūsu vecākiem kaut kur dziļi Latvijas laukos ir vasarnīca vai māja, kāpēc gan neizmantot tik vienkāršu, bet fantastisku iespēju pavadīt laiku tur? Katru rītu sākt ar romantisku pastaigu mežā – sēņojot vai ogojot, tad kopā pagatavot brokastis, pusdienas. Vakariņas sarīkot pie tuvējā ezera vai turpat, piemājas lapenē. Doties peldēs, piknikos, pārgājienos, izslēgt mobilos telefonus (ja nepieciešams – arī elektrību), aizmirst par internetu un vienkārši ļauties vasarai!

Vēl dažas idejas:

Uzrakstiet viens otram pēckāzu vēstuli, kurā izstāstāt, kā jutāties kāzu dienā, kādas sajūtas un emocijas piedzīvojāt. Būs skaisti šīs vēstules pārlasīt ikvienā no Jūsu turpmākajām kāzu gadadienām. Ja neesat rakstītāji, nofilmējiet savus iespaidus. Rezultātu varēs izmantot tieši tādā pašā veidā. Turklāt filmēt vienam otru – tas būs jauks piedzīvojums.

Sarīkojiet viens otram pēckāzu pārsteigumu – vienalga, vai tas būs lidojums ar gaisa balonu vai kokteiļu malkošana kādā skaistā vasaras kafejnīcas terasē (iepriekš sarunājot ar viesmīli, lai kokteiļi tiek nosaukti jūsu abu vārdos vai kā kāzu datums).

Publicējiet kāzu mājas lapā savus iespaidus un pateicības viesiem un vedējiem vai izsūtiet pateicības kartītes.

Visbeidzot vēlētos secināt un piebilst, ka jebkas, ko darīsiet kopā, veltot viens otram simtprocentīgu uzmanību, būs izdevies. Taču tik tiešām ar norunu, ka šo nedēļu veltāt viens otram, aizmirstot par darbu, raizēm, slinkumu, ikdienas pelēcību un esat pilni enerģijas atklāt jaunas vietas un ļauties jauniem piedzīvojumiem.

Lai skaista un romantiska Jūsu kāzu vasara!

Raksta titulfoto: Einārs Freimanis
Foto: Pexels.com