FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Agneses stāsts "Aizrāvu sev līdzi"

Un tad es ieraudzīju viņu. Es viņu parāvu aiz rokas sev līdzi un jautāju "kā tevi sauc", viņš tieši pusnaktī atbildēja "Jānis". Un manī kaut kas notika, kad es sajutu viņa pieskārienu. Trīsas... Un tajā pat brīdī, neskatoties uz to, ka viņš bija jaunāks, es sapratu "JĀ", viņš ir mans īstais!

Tas bija pirms trijiem gadiem, kad mēs ar draudzeni gājām uz krastmalas Līgo svinēšanu.


Mēs dejojām pie šlāgermūzikas, jā, pie šādas mūzikas :), ņēmām cilvēkus līdzi sev dejot tādā kā aplī, un es ieraudzīju ģimeni, kuru es aizrāvu sev līdzi.


Un tad es ieraudzīju viņu. Es viņu parāvu aiz rokas sev līdzi un jautāju "kā tevi sauc", viņš tieši pusnaktī atbildēja "Jānis". Un manī kaut kas notika, kad es sajutu viņa pieskārienu. Trīsas... Un tajā pat brīdī, neskatoties uz to, ka viņš bija jaunāks, es sapratu "JĀ", viņš ir mans īstais, ko es gaidīju. Ko man Dieviņš sūtīja, lai es būtu laimīga. Un šogad, 26.jūlijā, mēs teiksim savu "JĀ" kopā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Debesīs mirdzēja neskaitāmi daudz zvaigžņu, mūzika glāstīja manas ausis, bet viņa rokas maigi vadīja mani dejā, šo pirmo skūpstu nekad neaizmirsīšu, jo tieši tad sapratu, ka viņš ir mans īstais un vienīgais...

  • Brīdī, kad vilciens izkustējās no Groningenas stacijas un sāka vest viņu no manis prom, mani pārņēma sajūta, ka kāds būtu man izrāvis sirdi laukā no krūtīm. Es nespēju beigt domāt par viņu un to, kā gribu būt ar viņu kopā, kā arī cik grūti ir būt šķirtam no savas mīļotās meitenes.

  • Kad ieraudzīju Viņu pirmoreiz dzīvē, mani pārņēma tik silta sajūta, kā ieraugot kādu ļoti, ļoti tuvu, mīļu un sen neredzētu cilvēku un vēl - sajūta, kā atrodot pareizo vietu puzles gabaliņam, kas visu laiku nekādi neiederas bildē.

  • Tu iepazīsties ar pilnīgi svešu cilvēku, bet tad atklāt, cik daudz dažādas lietas jūs jau saistījušas iepriekš. Šādas lietas aptverot, caur smadzenēm izskrien zibenīga doma - Liktenis? Un sirds atbild: "Liktenis!"

  • Atbraucot uz jūru, Viņa pamanīja, ka neviena gulbja nav, ir iestājusies nakts un mēs esam tikai divi vien. Es izvilku laternu un pavadīju Viņu līdz jūras krastam, kopā mēs to aizdedzinājām, uzlaidām debesīs un vērojām kā tā aizlido...

  • Tas mirklis, kad sapratu, ka viņš ir tas īstais - bija pēc pusotra gada kopdzīves, kad saulainā vakarā, pieverot acis - aizdomājos par nākotni, par to, ka emocijas ved caur dažādiem līkumiem, bet, ieskatoties viņam acīs, rodas  neaprakstāma laimes un mīļuma sajūta.