FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Aldonas stāsts "Vairāk nekā 200 km"

Viņa mīlestības izrādīšana pret mani būs man neaizmirstama. Piemēram, kad man bija skumji, viņš manis dēļ divos naktī brauca vairāk nekā 200 km, lai mani redzētu un mierinātu, bet jau sešos no rīta šo gaisa gabalu brauca atpakaļ, kur priekšā gaidīja gara darba diena.

"Jā, viņš ir īstais", sapratu jau no pirmā acu skatiena. Viņš "iekrita" manā sirdī un domās. Visi notikumi un mūsu centieni, vienam otru atbalstot, iepriecinot un šķēršļus pārvarot, šo "jā" pastiprina un mūsu uzticēšanās vienam pret otru aug.


Katru reizi, kad viņš manis dēļ bija gatavs uz visu, mana ticība uz to, ka viņš ir īstais, pastiprinās. Esmu viņam pateicīga par viņa pūliņiem, jo zinu, ka tie nāk no sirds un man gribās atdarīt ar to pašu un pat vairāk. Mūsu mīlestība vienam pret otru kļuva plašāka un stiprāka, kad uztraucāmies un bijām svarīgi viens par otram, un tā ir vēl aizvien.


Viņa mīlestības izrādīšana pret mani būs man neaizmirstama. Piemēram, kad man bija skumji, viņš manis dēļ divos naktī brauca vairāk nekā 200 km, lai mani redzētu un mierinātu, bet jau sešos no rīta šo gaisa gabalu brauca atpakaļ, kur priekšā gaidīja gara darba diena. Viņš centās rakstīt romantiskas vēstules (kaut gan tā nav viņa stiprā puse). Pa tumsu lasīja pļavas puķes, ko uzdāvināt man. Jūtos mīlēta un mīlestības pilna. Esam kopā jau 6 gadus, bet saderinājušies 5 gadus. Šogad divas takas saplūdīs vienā kopīgā, mērķtiecīgā ceļā.


Mēs "Jā" vārdu pie altāra teiksim 10.08.2013.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Debesīs mirdzēja neskaitāmi daudz zvaigžņu, mūzika glāstīja manas ausis, bet viņa rokas maigi vadīja mani dejā, šo pirmo skūpstu nekad neaizmirsīšu, jo tieši tad sapratu, ka viņš ir mans īstais un vienīgais...

  • Brīdī, kad vilciens izkustējās no Groningenas stacijas un sāka vest viņu no manis prom, mani pārņēma sajūta, ka kāds būtu man izrāvis sirdi laukā no krūtīm. Es nespēju beigt domāt par viņu un to, kā gribu būt ar viņu kopā, kā arī cik grūti ir būt šķirtam no savas mīļotās meitenes.

  • Kad ieraudzīju Viņu pirmoreiz dzīvē, mani pārņēma tik silta sajūta, kā ieraugot kādu ļoti, ļoti tuvu, mīļu un sen neredzētu cilvēku un vēl - sajūta, kā atrodot pareizo vietu puzles gabaliņam, kas visu laiku nekādi neiederas bildē.

  • Tu iepazīsties ar pilnīgi svešu cilvēku, bet tad atklāt, cik daudz dažādas lietas jūs jau saistījušas iepriekš. Šādas lietas aptverot, caur smadzenēm izskrien zibenīga doma - Liktenis? Un sirds atbild: "Liktenis!"

  • Atbraucot uz jūru, Viņa pamanīja, ka neviena gulbja nav, ir iestājusies nakts un mēs esam tikai divi vien. Es izvilku laternu un pavadīju Viņu līdz jūras krastam, kopā mēs to aizdedzinājām, uzlaidām debesīs un vērojām kā tā aizlido...

  • Tas mirklis, kad sapratu, ka viņš ir tas īstais - bija pēc pusotra gada kopdzīves, kad saulainā vakarā, pieverot acis - aizdomājos par nākotni, par to, ka emocijas ved caur dažādiem līkumiem, bet, ieskatoties viņam acīs, rodas  neaprakstāma laimes un mīļuma sajūta.