FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vitālija stāsts "Kas tā par interesi?"

Nācās konstatēt, ka konkurss "Īstais" ir domāts tikai jaukajām līgavām, gribētos labot netaisnību un pateikt - līgavaiņi arī ir atraduši savu ĪSTO! Tieši šī iemesla dēļ mēs bildinām, tieši šī iemesla dēļ mēs jūtamies lepni par sevi, tieši šī iemesla dēļ mēs, vīrieši, vispār precamies. 

Jau mūsu pirmā tikšanās bija īpaša - 18.novembris, cilvēki apkārt tādi laimīgi, uguņošana, pacilātība, un pēkšņi manā priekšā stāv meitene - kura vēro mani ar savādu interesi - kas tā par interesi??? Šis jautājums man vēl šobrīd nav atbildēts.


Viņa uz mani tā skatās joprojām - lai gan ir pagājuši vairāk kā 3 gadi, ir piedzīvota šķiršanās (nācās dzīvot ilgus 10 mēnešus dažādās valstīs), ir piedzīvota kopā dzīvošana, dzīvokļa pirkšana, tā remontēšana un tas viss tik viegli un vienkārši - it kā tā ir bijis vienmēr! Laikam tas man arī lika saprast, ka viņa ir mana īstā - blakus viņai es esmu brīvs, un nekur nevēlos doties projām!


Kāzu datumu esam nolikuši 7.septembrī.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Debesīs mirdzēja neskaitāmi daudz zvaigžņu, mūzika glāstīja manas ausis, bet viņa rokas maigi vadīja mani dejā, šo pirmo skūpstu nekad neaizmirsīšu, jo tieši tad sapratu, ka viņš ir mans īstais un vienīgais...

  • Brīdī, kad vilciens izkustējās no Groningenas stacijas un sāka vest viņu no manis prom, mani pārņēma sajūta, ka kāds būtu man izrāvis sirdi laukā no krūtīm. Es nespēju beigt domāt par viņu un to, kā gribu būt ar viņu kopā, kā arī cik grūti ir būt šķirtam no savas mīļotās meitenes.

  • Kad ieraudzīju Viņu pirmoreiz dzīvē, mani pārņēma tik silta sajūta, kā ieraugot kādu ļoti, ļoti tuvu, mīļu un sen neredzētu cilvēku un vēl - sajūta, kā atrodot pareizo vietu puzles gabaliņam, kas visu laiku nekādi neiederas bildē.

  • Tu iepazīsties ar pilnīgi svešu cilvēku, bet tad atklāt, cik daudz dažādas lietas jūs jau saistījušas iepriekš. Šādas lietas aptverot, caur smadzenēm izskrien zibenīga doma - Liktenis? Un sirds atbild: "Liktenis!"

  • Atbraucot uz jūru, Viņa pamanīja, ka neviena gulbja nav, ir iestājusies nakts un mēs esam tikai divi vien. Es izvilku laternu un pavadīju Viņu līdz jūras krastam, kopā mēs to aizdedzinājām, uzlaidām debesīs un vērojām kā tā aizlido...

  • Tas mirklis, kad sapratu, ka viņš ir tas īstais - bija pēc pusotra gada kopdzīves, kad saulainā vakarā, pieverot acis - aizdomājos par nākotni, par to, ka emocijas ved caur dažādiem līkumiem, bet, ieskatoties viņam acīs, rodas  neaprakstāma laimes un mīļuma sajūta.