FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Anastasijas stāsts "Viņš uzdāvināja man Kinder Surprise"

Ar Dieva palīdzību viņš savāca savas emocijas un uzdāvināja man... Jūs domājāt kārbiņu ar gredzenu? Nē, tas nav mans cilvēks! Viņš uzdāvināja man Kinder Surprise.

Es kopā ar savu mīļo cilvēku aizbraucām atpūsties divatā uz Siguldu, viesnīcu Segevold. Veselu dienu mēs pastaigājāmies pa Siguldu, un, kad vakarā atnācām uz numuru, viņš pajautāja: “Vai tu kaut ko gribi no manis?”, bet es biju tik nogurusi, ka atbildēju: “Jā, tu man solīji nopirkt aiztaisi Iphonam!”. Pēc šiem vārdiem viņš nezināja, ko atbildēt un ko darīt tagad, pēc tam viņš pastāstīja, ka šis teikums viņu izsita no stāvokļa, bet ar Dieva palīdzību viņš savāca savas emocijas un uzdāvināja man... Jūs domājāt kārbiņu ar gredzenu? Nē, tas nav mans cilvēks! Viņš uzdāvināja man Kinder Surprise. Jā, jā, Kinder Surprise! Es negribēju neko ēst, bet mani vienmēr interesē, kāda tur ir rotaļlieta. Un, kad rotaļlieta bija manās rokās, starp daļiņām no baltā lāča bija maza aploksne, kad es viņu atrādīju, mans mīļais teica: “Vai to ķīnieši ielika?” un kad es atvēru aploksni, tur bija gredzens, un viņš teica: “Nastja, vai tu būsi mana sieva?”. Un, protams, es teicu: “Jā”. Es ļoti mīlu savu nākotnes vīru un zinu, ka šis cilvēks vienmēr darīs man tādus Kinder Surprise, no kuriem es smaidīšu! Un tāpēc kāzas mums būs 30.08.2013!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Debesīs mirdzēja neskaitāmi daudz zvaigžņu, mūzika glāstīja manas ausis, bet viņa rokas maigi vadīja mani dejā, šo pirmo skūpstu nekad neaizmirsīšu, jo tieši tad sapratu, ka viņš ir mans īstais un vienīgais...

  • Brīdī, kad vilciens izkustējās no Groningenas stacijas un sāka vest viņu no manis prom, mani pārņēma sajūta, ka kāds būtu man izrāvis sirdi laukā no krūtīm. Es nespēju beigt domāt par viņu un to, kā gribu būt ar viņu kopā, kā arī cik grūti ir būt šķirtam no savas mīļotās meitenes.

  • Kad ieraudzīju Viņu pirmoreiz dzīvē, mani pārņēma tik silta sajūta, kā ieraugot kādu ļoti, ļoti tuvu, mīļu un sen neredzētu cilvēku un vēl - sajūta, kā atrodot pareizo vietu puzles gabaliņam, kas visu laiku nekādi neiederas bildē.

  • Tu iepazīsties ar pilnīgi svešu cilvēku, bet tad atklāt, cik daudz dažādas lietas jūs jau saistījušas iepriekš. Šādas lietas aptverot, caur smadzenēm izskrien zibenīga doma - Liktenis? Un sirds atbild: "Liktenis!"

  • Atbraucot uz jūru, Viņa pamanīja, ka neviena gulbja nav, ir iestājusies nakts un mēs esam tikai divi vien. Es izvilku laternu un pavadīju Viņu līdz jūras krastam, kopā mēs to aizdedzinājām, uzlaidām debesīs un vērojām kā tā aizlido...

  • Tas mirklis, kad sapratu, ka viņš ir tas īstais - bija pēc pusotra gada kopdzīves, kad saulainā vakarā, pieverot acis - aizdomājos par nākotni, par to, ka emocijas ved caur dažādiem līkumiem, bet, ieskatoties viņam acīs, rodas  neaprakstāma laimes un mīļuma sajūta.