FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Montas stāsts "Liktenis"

Tu iepazīsties ar pilnīgi svešu cilvēku, bet tad atklāt, cik daudz dažādas lietas jūs jau saistījušas iepriekš. Šādas lietas aptverot, caur smadzenēm izskrien zibenīga doma - Liktenis? Un sirds atbild: "Liktenis!"

Tu iepazīsties ar pilnīgi svešu cilvēku, bet tad atklāt, cik daudz dažādas lietas jūs jau saistījušas iepriekš, ne tiešā veidā, bet caur jūsu abu vecāku kopīgiem darījumiem; abiem interesējoši mūzikas pasākumi, kurus abi esat apmeklējuši, bet netikāties vēl tajos; un viņa auto pamanīšana uz ielas agrāk, nodomājot "tas ir kas īpašs, es tajā kādreiz vēlētos pavizināties!". Šādas lietas aptverot, caur smadzenēm izskrien zibenīga doma - Liktenis? Un sirds atbild: "Liktenis!"


Turpmākie seši gadi kopā ved cauri dažādiem attiecību pārbaudījumiem, bet kaut kas manī liek rast neredzētus spēkus un apkopot tos, lai turpinātu mīlēt un dot, un pretī es saņemu iespēju baudīt neizsakāmi burvīgus mirkļus un pretmīlu.


Tad pienāk brīdis, kad jūras krastā, vērojot vējainu saulrietu, šis stiprais vīrietis metas uz ceļa un ar asarām acīs lūdz kļūt par viņa sievu. Bet es tikai mulsumā un neticībā, ka tā nav pasaka, spēju izdvest, vai viņš nejoko?


Apliecinājums mūsu pasakas īstenumam būs šī gada 31.augustā.