FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Montas stāsts "Liktenis"

Tu iepazīsties ar pilnīgi svešu cilvēku, bet tad atklāt, cik daudz dažādas lietas jūs jau saistījušas iepriekš. Šādas lietas aptverot, caur smadzenēm izskrien zibenīga doma - Liktenis? Un sirds atbild: "Liktenis!"

Tu iepazīsties ar pilnīgi svešu cilvēku, bet tad atklāt, cik daudz dažādas lietas jūs jau saistījušas iepriekš, ne tiešā veidā, bet caur jūsu abu vecāku kopīgiem darījumiem; abiem interesējoši mūzikas pasākumi, kurus abi esat apmeklējuši, bet netikāties vēl tajos; un viņa auto pamanīšana uz ielas agrāk, nodomājot "tas ir kas īpašs, es tajā kādreiz vēlētos pavizināties!". Šādas lietas aptverot, caur smadzenēm izskrien zibenīga doma - Liktenis? Un sirds atbild: "Liktenis!"


Turpmākie seši gadi kopā ved cauri dažādiem attiecību pārbaudījumiem, bet kaut kas manī liek rast neredzētus spēkus un apkopot tos, lai turpinātu mīlēt un dot, un pretī es saņemu iespēju baudīt neizsakāmi burvīgus mirkļus un pretmīlu.


Tad pienāk brīdis, kad jūras krastā, vērojot vējainu saulrietu, šis stiprais vīrietis metas uz ceļa un ar asarām acīs lūdz kļūt par viņa sievu. Bet es tikai mulsumā un neticībā, ka tā nav pasaka, spēju izdvest, vai viņš nejoko?


Apliecinājums mūsu pasakas īstenumam būs šī gada 31.augustā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Debesīs mirdzēja neskaitāmi daudz zvaigžņu, mūzika glāstīja manas ausis, bet viņa rokas maigi vadīja mani dejā, šo pirmo skūpstu nekad neaizmirsīšu, jo tieši tad sapratu, ka viņš ir mans īstais un vienīgais...

  • Brīdī, kad vilciens izkustējās no Groningenas stacijas un sāka vest viņu no manis prom, mani pārņēma sajūta, ka kāds būtu man izrāvis sirdi laukā no krūtīm. Es nespēju beigt domāt par viņu un to, kā gribu būt ar viņu kopā, kā arī cik grūti ir būt šķirtam no savas mīļotās meitenes.

  • Kad ieraudzīju Viņu pirmoreiz dzīvē, mani pārņēma tik silta sajūta, kā ieraugot kādu ļoti, ļoti tuvu, mīļu un sen neredzētu cilvēku un vēl - sajūta, kā atrodot pareizo vietu puzles gabaliņam, kas visu laiku nekādi neiederas bildē.

  • Atbraucot uz jūru, Viņa pamanīja, ka neviena gulbja nav, ir iestājusies nakts un mēs esam tikai divi vien. Es izvilku laternu un pavadīju Viņu līdz jūras krastam, kopā mēs to aizdedzinājām, uzlaidām debesīs un vērojām kā tā aizlido...

  • Tas mirklis, kad sapratu, ka viņš ir tas īstais - bija pēc pusotra gada kopdzīves, kad saulainā vakarā, pieverot acis - aizdomājos par nākotni, par to, ka emocijas ved caur dažādiem līkumiem, bet, ieskatoties viņam acīs, rodas  neaprakstāma laimes un mīļuma sajūta.  

  • Viņš saka, lai draugs aptur mašīnu un lūdz mani izkāpt, tā nu mēs uz Centrāltirgus ielas ap 1.00 naktī divatā dejojām...