FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Anetes iepazīšanās stāsts

Strādājot vienā darbavietā, izveidojās ciešs kontakts, draudzība, cieņa vienam pret otru, neizpalika arī smiešanās, joki, tā jokojoties arī sarunājām - gadījumā, ja līdz 2013.gadam nebūsim apprecējušies ar kādu citu, Kārlis apprecēšot mani!

Es esmu Anete un VIŅŠ ir mans mīļotais puisis Kārlis!


Katram, protams, savs iepazīšanās stāsts ir neatkārtojams, visneaizmirstamākais un īpašs. Un visbiežāk - savas izjūtas un emocijas uz papīra ir grūti "uzlikt", bet pastāstīšu par savu iepazīšanos ar savu mūža mīlestību!


Iepazināmies mēs tālajā 2008.gadā, kad Kārlis kļuva par manu kolēģi. Puisis kā puisis, ar pilienu koķetērijas, skaistu smaidu un īpašu šarmu, bet aizņemts. Es - meitene kā meitene, ar pilienu koķetērijas, lielu smaidu un mūžīgo optimismu, bet aizņemta. Strādājot vienā darbavietā, izveidojās ciešs kontakts, draudzība, cieņa vienam pret otru, neizpalika arī smiešanās, joki, tā jokojoties arī sarunājām - gadījumā, ja līdz 2013.gadam nebūsim apprecējušies ar kādu citu, Kārlis apprecēšot mani! It kā joks, bet mana sievietes sirsniņa ietrīsējās... Ieskatījāmies viens otrā ne kā draugā un pēc pāris gadiem jau viens otru sākām saukt par otru pusīti! 2013.gadā gan neapprecējāmies, bet tiku bildināta - klusi, romantiski, mīļi un ar humora piesitienu - mūsu garā! :)


Kāzas plānojam šī gada 9.augustā - caur romantiku, smiekliem un gaišumu kliegsim pasaulē mīlestības vārdus! :)