FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Nataljas un Sergeja iepazīšanās stāsts

Pamostoties agri no rīta, es sapratu, ka tieši šī diena būs veiksmīga! Saule glāstīja manu seju neuzmācīgi, bet tieši pretēji - patīkami. Kā parasti rīts iesākās ar brīnišķīgi aromātisku kafiju. Pieejot pie televizora, es sapratu, ka pat horoskops šodien ir ar mani. Tur stāstīja par to, ka tieši šodien visi iecerētie plāni sāks īstenoties...

Pie katra šīs gaišās jūtas atnāk dažādi... Pamostoties agri no rīta, es sapratu, ka tieši šī diena būs veiksmīga! Saule glāstīja manu seju neuzmācīgi, bet tieši pretēji - patīkami. Kā parasti rīts iesākās ar brīnišķīgi aromātisku kafiju. Pieejot pie televizora, es sapratu, ka pat horoskops šodien ir ar mani. Tur stāstīja par to, ka tieši šodien visi iecerētie plāni sāks īstenoties, bet pats galvenais - šajā eiforijā nepalaist garām savu otro pusīti.


Kamēr braucu autobusā, es nevarēju izmest no galvas šīs dzirdētās frāzes, visu laiku tās grozījās man pa galvu - kur gan ir šī otrā pusīte? Manu attiecību visi iepriekšējie mēģinājumi nebija bijuši īpaši veiksmīgi, un tagad beidzot gribējās pieredzēt kaut ko priecīgu un patīkamu.


Visas šīs smadzeņu darbināšanas rezultātā, kā noskaidrojās vēlāk, es nebiju pamanījusi viņu - to pašu īstāko un mīļotāko, cerams līdz pat dzīves beigām. Mēs strādājām pavisam blakus, katru dienu redzējāmies autobusā, bet nekad nerunājām. Un šajā dienā aigājām katrs uz savu autobusa pusi, uzmetot viens otram tikai pavisam niecīgu acu skatu.


Visu dienu es domāju par to, ka tūlīt pie durvīm pieklauvēs tas īstais un vienīgais - tā saucamā otrā pusīte, tomēr liela bija mana vilšanās, kad diena pagāja kā ierasti. Pat negribējās iet mājup, domāju, kāda gan es esmu muļķe - atkal noticēju horoskopam televizorā un gaidīju, ka brīnums nokritīs no zila gaisa.


Vispār, nonākot mājās, gribējās dziļāk ierakties zem segas, apkampt plīšu lācīti un neko nedarīt, bet te pēkšņi iezvanījās telefons. Es pacēlu klausuli un izdzirdēju savas senas un ļoti labas draudzenes balsi. Viņas aicinājums atnākt uz dzimšanas dienu pārsteidza mani nesagatavotu, bet es piekritu. Jāiet nebija tālu, turklāt laba drauga kompānijā pavadīt vakaru taču ir daudz labāk, nekā vienkārši gulēt mājās.


Un tātad, es ieskrēju tirgū, lai nopirktu puķītes - viņai ļoti patīk dzīvie ziedi podiņos, un biju gatava doties pie draudzenes. Ienācu dzīvoklī un sapratu, ka šeit šodien nebūsim mēs tikai divas vien. Uz sliekšņa stāvēja ļoti skaistas un dārgas vīriešu kurpes. Ienākot istabā, es ieraudzīju tieši to cilvēku, ar kuru mēs kopā regulāri braucam autobusā, es pēkšņi sapratu, ar ko beigsies šī diena! Pēc stundu ilgas komunicēšanas, mēs sapratām, ka viens bez otra mēs vairs nevarēsim dzīvot.


Mēs tikāmies aptuveni trīs gadus, un 2010.gada jūlijā viņš mani bildināja. Tā kā ticiet vien horoskopiem un nejaušas satikšanās iespējamībai!