FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Gundegas un Daiņa iepazīšanās stāsts

Viņš ļoti gribēja tikties. Es viņam visu laiku solīju, ka aizbraukšu uz Gulbeni ciemos, bet nevarēju saņemties, jo baidījos no kārtējā atteikuma. Beigās viņš atbrauca pie manis uz skolu Rankā!

Mēs iepazināmies pavisam nejauši. Ar meitenēm vakarā pastaigājāmies pa Gulbeni un satikām puišu bariņu. Sarunājām pasēdēt kopā. Tajā bariņā bija arī Dainis! Es viņu uzreiz nepamanīju:) Kad mēs visi domājām, kur tad mēs varētu mierīgi patusēt, Dainis uzaicinaja mūs visus uz savu dzīvokli, kas atradās netālu! Daini es pamanīju tikai tad, kad viņš man pieklājīgi atvēra durvis un ieaicināja iekšā:)


Tad mēs visi, protams, iedzērām;) un spēlējām pudeli uz skūpstīšanos!:) Mēs ar Daini viens ar otru koķetējām, viņš mani visu laiku kutināja un visādi pievērsa man uzmanību.  Un tad es sapratu, ka tiešām man viņš patīk, bet viņš patika arī manai draudzenei Elīnai!! Sākām spēlēt pudeli, un tad, kad tika vai nu uz manis vai Daiņa, Daiņa draugi redzēja, ka man patīk Dainis un lika mums skūpstīties. Mēs, protams, no sākuma kautrējāmies, bet tad es sapratu, ja es neko nedarīšu, Elīna man viņu nocels!!


Tā nu tas vakars pagāja, un mēs devāmies prom. Es pirms tam uzprasīju Dainim numuru, bet viņš man to nedeva!  Teica, ka viņam esot meitene!! Es biju šokā!! Bet es neatlaidos - man viņa numuru iedeva Daiņa labākais draugs, kurš bija  tajā pašā kompānijā! Es viņam nākošajā dienā piezvanīju, un mēs tā mierīgi sazinājāmies kādu nedēļu kā draugi! Tad es Dainim piedāvāju kļūt par viņa meiteni, bet viņš altkal mani atraidīja!!


Pagāja mēneši kādi 3. Es ieraudzīju, ka Dainis sēž draugos un vienkārši tāpat uzrakstīju "ko tad dari??" Viņš man par brīnumu atbildēja, un tā mēs sarakstījāmies visu nakti. Izrunājām visu, kas bija jārunā!! Tad atkal kādu brīdi sazvanījāmies. Viņš ļoti gribēja tikties. Es viņam visu laiku solīju, ka aizbraukšu uz Gulbeni ciemos, bet nevarēju saņemties, jo baidījos no kārtējā atteikuma. Beigās viņš atbrauca pie manis uz skolu Rankā!


Mēs pastaigājāmies, runājāmies, un tad viņš man negaidīti iedeva mazu bučiņu. Tad viņš sarīkoja  pavisam oficiālu tusiņu:) par godu man.  Uzaicinaja visus savus draugus, lai iepazīstinātu mani ar viņiem. Tā arī mēs palikām kopā. Iet jau trešais gads! Mums ir dēliņs Ģirts, kuram 24. augustā būs gadiņš!! 2. augustā divos dienā mēs oficiāli sarakstīsimies Madonā!!


Paldies, ka uzklausījāt mūsu stāstu - to atceroties vienmēr gribas pasmaidīt!!:)