FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Salvja iepazīšanās stāsts

Patiesībā stāsts ir diezgan banāls un tipisks mūsdienu straujajam dzīves ritumam. Notika tā, ka vairāk gan tīri jaunu kontaktu pēc, ievietoju savu iepazīšanās sludinājumu visiem labi zināmā interneta vietnē.

Sludinājums nebija līdzīgs citiem, jo neuzrādīju nekādas prasības meklētajam cilvēkam, vien rakstīju, ka vēlos pa pludmali skriet un rudenīgās lapas dzenāt. Atsaucās vairākas dāmas, starp tām bija arī Viņa. Un tā vārds pa vārdam (e-pasts pa e-pastam! :) ), līdz kādu dienu satikties nolēmām. Kā reiz man bija jābrauc no vienas pilsētas uz citu un kā reiz Viņai, braucot uz mājām, mans maršruts bija pa ceļam. Tad arī pirmoreiz tikāmies. Pa ceļam iebraucām vienā kafejnīcā padzert tēju. Pēcāk vēl vairākas reizes tikāmies, sazvanījāmies, sarakstījāmies. Viss bija lieliski, līdz vienā brīdī pašķīrāmies, jo šķita, ka nederam viens otram. Taču pēc nepilna mēneša atkal sagājām kopā un tagad novembrī jau plānojam kāzas! :)