FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Jolantas iepazīšanās stāsts

Mans stāsts sākās ar to, ka biju brīva sieviete, kurai bija uzticēts novadīt kāzas kā vedējmātei. Kā mums visiem zināms, kāzās jāpiedalās arī vedējtēvam. Kur tādu ņemt? Īrēt vai aizrunāt? Līdz kāzām palikusi nedēļa,  uztraukums un nezināšana, vai viss noritēs kā tam būtu jānotiek, mocīja mani no stundas uz stundu.

Līdz kādu dienu jaunais pāris piedāvājas ar sev labu paziņu, kurš arī tiek aicināts kā viesis, taču izņēmuma kārtā, varētu kandidēt uz šo neizsīkstoši brīvo vietu vedējtēva lomai. Manī maldījās divējādas domas, kas viņš būs, kāds viņš būs, vai mēs spēsim sastrādāties un pielāgoties jau mazāk kā nedēļas laikā.

 

Tika norunāts dubultais randiņš tās pašas dienas vakarā, lai nevilktu garumā. Mēs ierodamies pakaļ puisim rajonā, kurā līdz tam nebiju spērusi kāju. Vēlāk arī nākas krietni uzgaidīt, kamēr topošais vedējtēvs sevi savedīs kārtībā pēc iepriekšējās nakts uzdzīvojumiem. Manī atkal rodas pretrunas vai tas ir pareizi, un nav jau atkāpšanās ceļa vairs. Beidzot, kad vedējtēvs ir gatavs jaunajam dubultrandiņam, varam doties ceļā uz kādu no boulinga centriem. Vakars tiek pavadīts diezgan steidzīgā atmosfērā un manas šaubas vel nav mitušās. Jaunais vedējtēvs vairs nevar ar mums pavadīt kopā laiku, jo todien ir viņa vecāku kāzu gadu jubileja, un viņam jātraucas uz vienu no Rīgas piepilsētām. Sarunājam tikties nākamajā dienā, lai varam tā teikt, vērsim ķerties pie ragiem. Pirmais iespaids? Nu atzīšos godīgi, bija stipri par īsu, lai saprastu kas viņš ir par cilvēku, bet jāatzīstas ļoti simpātisks.

 

Nākamās dienas randiņš jau bija patīkamākās noskaņās, varētu teikt pavisam cita lieta kad tikāmies aci pret aci. Tā mēs aizvadījām brīnišķigi romantiskas dienas līdz kāzu svinēšanai un bijām pateicīgi ka esam satikuši viens otru. Izrādās ka viņam bērnībā kāda pareģotāja bija teikusi: kad tev paliks 28 gadi, tu satiksi savas dzīves sievieti, īsto un vienīgo. Arī es biju griezusies pie kādas no dziednieces ar viņa fotogrāfiju, lai mēģinātu sevi apskaidrot ar faktiem, kas man vēlāk neļautu vilties. Ko teica dziedniece, noteikti varat nojaust, mana sirds kusa pēc ar vien jaunām satikšanām ar viņu. Tā nu sanāca ka iepazināmies viņa vecāku kāzu jubilejā, mums abiem ir vienā dienā svētki, man dzimšanas diena, viņam vārdadiena...un vēl mums jau ir divus gadus veca meitiņa, bet mūsu attiecības tikai sāk plaukt, kā visskaistākais pasaules zieds!


Ar cieņu atvados,
laimīgi precējusies sieviete.