FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ineses iepazīšanās stāsts

Ar vīru iepazinos nejauši. Tas notika pirms apmēram desmit gadiem. Maijs, diezgan vēss. Nolēmām ar draugiem doties uz kādu klubiņi izklaidēties. Es jau sāku domāt, ka ap pusnakti būs jādodas uz mājām, jo draugiem pazibēja cita doma par izklaides vietu.

Neilgi pirms pusnakts pie manis pienāca puisis un uzlūdza uz deju. Draudzenes stūma mani: "Ej, padejo, puisis Tevi uzlūdza." (Tajā laikā biju nedaudz kautrīga un tāpēc mani vienmēr vajadzēja nadaudz pabikstīt!)

 

Tā ar to puisi klubiņā dejojot un runājot pavadījām visu nakti, līdz pat rītam. Pirms šķīrāmies, viņš iedeva savu telefona nr. un teica: "Nezvani man pirmajam!" Nesapratu un pārjautāju - par ko ir runa? Viņš: "Tik smuka meitene nekad nav viena un brīva. Kad būsi brīva, nezvani man pirmajam!"

 

Kaut arī biju brīva un viena, viņam piezvanīju pēc mēneša. Pati nezinu kāpēc, bet likās, ka tā vajag...

 

Tā es varu stāstīt un stāstīt, bet galu galā mēs nodraudzējāmies vairākus gadus un beigu beigās salaulājāmies. Tagad man ir fantastisks laulātais draugs un divas meitas. :)