FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Agneses iepazīšanās stāsts

Pašu, pašu pirmo reizi mēs iepazināmies izlaidumā. Mans vīrs bija ieradies pie sava drauga uz izlaidumu, bet es uz savas jaunākās māsas izlaidumu. Bet tā kā vīra draugs un mana māsa mācījās vienā klasē galu galā tur arī satikāmies.

Tā kā man gribējās dejot, tad iznāca tā, ka es savu vīru uzlūdzu uz deju, viņš gan ilgi "lauzās", jo kā izrādījās nemācēja dejot, bet galu galā viņš atnāca dejot, bet dziesma ātri beidzās un viņš "aizmuka". ...bija vēl dažas nejaušas tikšanās bet galvenais pasākums notika 2007.gada 5.maijā, kad mūsu kopīgajam draugam svinējām jubileju. Tā kā vīra vecākiem pieder saimniecība vīrs ar viņa māsu kavējās, bet kad viņi ienāca iekšā man no uztraukuma pat glāze ar šampanieti izlija (jo man jau viņš bija iepaticies), es pamatīgi samulsu, bet taisnojos visiem, ka man tā vienmēr gadās :D tad nu svinējām, līdz izdomāja braukt uz zaļumballi...ja tā godīgi, es biju iedzērusi mazliet par daudz alkohola un sāku bučoties ar vienu vietējo džeku, tieši brīdī, kad vīrs nāca mani lūgt uz deju (es jau to, protams, uzzināju tikai pēc tam)...bet neko, galu galā es dejoju ar savu vīru, un mēs abi sākām skūpstīties ... viņš skūpstījās tā, ka tirpiņas skrēja pa kauliem...nākamajā dienā viņš man atsūtija sms un pajautāja, kā jūtos, tā arī sākās mūsu stāsts ;) 09.09.09. mēs apprecējāmies :)