FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Signes iepazīšanās stāsts

Ar savu vīru nu jau esmu kopā vairāk kā piecus gadus, bet izrādās, ka mēs esam pazīstami jau no bērnības, jo dejojām vienā pāri tautiskās dejas, bet tad viņš aizgāja mācīties uz citu skolu un kad viens otru satikām, tad neatpazinām.

Iepazināmies laukos, kur kadreiz dzīvojām, tas bija Līgo vakars. Viņš stāvēja pie ugunskura un vēroja kā es ar saviem draugiem dejoju, tad gaismai austot Arnis beidzot saņēmās un uzaicināja mani uz vienu valsi... Kad sākām dejot, tad sāka līt lietus, kā jau tas Jāņos pienākas, bet tas mums nelika pārtraukt mūsu deju. Viņš mani bildināja decembra mēnesī, domāja, ka sagaidīs Ziemassvētkus un tad bildinās Ziemassvētku ballē, bet to datumu nesagaidīja, viņš mani bildināja 7.decembrī. Mēs bijām aizbraukuši uz pilsētu, es paliku mašīnā un Arnis aizgaja uz veikalu, skatos nāk ar puķīti rokā, bet te pēkšņi vēl viņš izvelk no kabatas kārbiņu un uzdod tos vārdus ko sieviete vienmēr cer dzirdēt savā mūžā... biju ļoti laimīga. Par savu kāzu datumu izvēlējamies 10.10.09. Nu jau pēc pāris dienām paliks gads kā esam vīrs un sieva :)