FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Taisijas iepazīšanās stāsts

Tas notika 2005. gada 13.decembrī. Mēs iepazināmies gidu ballītē. Esmu japāņu valodas gids, mans vīrs ir somu valodas gids. Tā bija mana pirmā sezona, kad sāku strādāt par gidu. Man toreiz bija tikai 21 gads.

Uz gidu vakaru mēs atnācām gandrīz pirmie. Un uzreiz pamanījām viens otru. Ballītes laikā Nauris vairākkārt runāja ar mani, beigās mēs nodejojām vienu deju un viņš paņēma manu telefona numuru. Pēc nedēļas jau notika mūsu pirmais randiņš.


Mēs neplānojām kāzas, bet ik pa laikam sapņojām un runājām par tām. Bet kad es aizbraucu uz Japānu uz gadu mācīties, es sapratu, ka ar Nauri vēlos pavadīt savu dzīvi. Laikam viņš saprata to pašu. Viņš bildināja mani Japānā, Nagasaki pilsētā. Pēc manas atgriešanās mēs sākām dzīvot kopā, un apprecējāmies 2009.gada 15.augustā.


Mana draudzene-astroloģe, vienreiz pareģoja man, ka Nagasaki pilsēta spēlēs svarīgo lomu manā dzīvē. Es biju patīkami šokēta. Un tad es viņai izstāstīju, kā viņas pareģojums jau ir īstenojies un ir pareizs.


Mūsu stāsts ir par mīlestību attālumā, likteni un cilvēka vēlmi būt laimīgam, ja zini un jūti, ka esi atradis vienīgo un izredzēto.